Yine ben (Kanser hakkında)

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve pinar85 tarafından 15 Eylül 2008 başlatılmıştır.

15 Eylül 2008
    Konu Sahibi : pinar85
  1. pinar85

pinar85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha önce de yazmıştım. yine buraya derdimi döküyor olmaktan dolayı sanki başkalarının hakkını ihlal ediyormuşum gibi hissediyorum ama o kadar yalnızım ki. o kadar çaresizim ki.. bunu paylaşabileceğim başka kimse yok..
    sadece yüzünü bile görmediğim, adını bile bilmediğim buradaki dostlara sığınabiliyorum

sevgilime lenfoma kanseri teşhisi konmuş ve bunu herkesten gizlemişti ve şu an bunu sadece ben biliyorum. sırra kadem basarak beni aramayın diyerek yine ortalıktan kayboldu.

giderken de beni aramayın dedi. ve ekledi : ben sana zarar veriyorum. ileride bir şey olur canım sıkılır, beni keserler dikerler ben seni bırakırım. pişman olacaksın. sana zarar veriyorum. beni bırak dedi. beni arama dedi ben de seni aramayacağm. sağlıklı olsaydım belki gelecek için mücadele ederdim ama bizim ileride gelecekte bir evlilik ihtimalimiz bu durumda yok. benimle zarar görüyorsun, zaman kaybediyorsun dedi.. varlığın beni mutlu ediyor ama ben sana zarar veriyorum.. ne kötü bir insanım dedi..

ki o benim canımın içi..

ilk zamanlarda anlayamadım onun hasta olduğunu. kanseri kavrayamadım.
    sonra bir gece sinir krizi geçirdim ve sanırım o gün bu durumu kavrayabilmiştim.

şimdi anti depresan kullanıyorum. gün geçmek bilmiyor. saatler asır gibi.

ne olur.. ne olur biri iki satır olsun bir şey yazsın.. özür dilerim ama çok ihtiyacım var..

2. 15 Eylül 2008
  3. eates

eates Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim üzme kendini nolur.Tıp ilerledi ve bildiğim kadarıyla bunun tedavisi oluyor.Allahtan ümit kesilmez.Ulaş sevgiline ve konuş onunla.Mutlaka vardır yapılacak bir tedavi şekli.

4. 15 Eylül 2008
  5. orkide12

orkide12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bana pek inandirici gelmedi arkdasim kusura bakma...insan sevdigini heleki bu durumlarda terk edermi...daha snei yaninda destek olmasini ister...

6. 15 Eylül 2008
  7. pinar85

pinar85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yalan olduğunu hiç sanmıyorum. yani, yapı meselesi herhalde. ben de uzun zaman inanamadım. ama gerçek işte.. ne yazık ki..
    zaten sıkıntılarını anlatmaz o kimseye.. bir eziklik olarak görüyor bu durumu. herkesten kaçıyor. ortak çevremizde kimsecikler ulaşamıyor böyle sırra kadem basacağı zaman.

yani.. ne bileyim.. kaç tane kanser hastası tanıyorum ki..
    onun psikolojisi de böyle belki..
    herkesten kaçıyor..

sürekli aradım. hep kızdı. son görüşmemizde sıkı sıkı kızarak tembihledi beni aramayın ararsam ben ararım diye

offf ne yapacağım ben
    deliriyorum

8. 15 Eylül 2008
  9. orkide12

orkide12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

valla arkdasim ister kiz bana...bu kisi seni basindan atmak icin bu plani kumus...inan ilk aklima gelen bu oldu....gel vazgec bu kisiden kendi kendine harab ediyorsun....

10. 15 Eylül 2008
  11. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    cok üzüldüm icim burkuldu...
    kanserden amcami kaybettim bende bilirim nasil sinsi bir hastalik oldugu hem bedene hemde psikolojiye zarar verdigini....
    aslinda onun yalniz kalmamasi lazim yani böyle daha kötü olur...
    kanserde en önemli sey moralin yüksek tutulmasidir...
    bence o daha hastaligini kabullenmis degil ve kabullenene kadar daha cok bocaliyacak...
    dilerim en kisa zamanda sagligina kavusur...

12. 15 Eylül 2008
  13. eates

eates Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hayır ya numara değil bence.Seni sevdiği için kaçıyor senden,üzülmeni görmek istemiyor,çünkü buna dayanamaz.

14. 15 Eylül 2008
  15. whiterose

whiterose Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım diğer yazınıda gördüm ve yorum yazamamıştım.sevgiyle yapılan herşey karşılığını çok güzel buluyo.tıp o kadar ilerlediki çok şükür sabırla Allahımında yardımıyla herşeyin çaresi olur inşallah.bence sevgi o kadar kolay bulunmuo tam aksine böyle durumlarda dahada güçlenio.bence onun psikolojisi bozuk olduğu içinde böyle davranmış olabilir.

16. 15 Eylül 2008
  17. pinar85

pinar85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ve ben onun için hiçbişi yapamıyorum
    çk teşekkürler yorumlarınız için

18. 15 Eylül 2008
  19. pinar85

pinar85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkürler
    yüreğime su serptiniz
    umarım düzelir psikolojisi.. sağlığı.. ne yapsam bilemiyorum..