Yine benim sorunum var:( Para aile ve bir yanında da kocaman bir aşk!!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve unattainable tarafından 20 Nisan 2009 başlatılmıştır.

20 Nisan 2009
    Konu Sahibi : unattainable
  1. unattainable

unattainable bitter Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hep aynı sorun aynı muhabbetler..Aıleler hep karsı taraf zengın olsun kızını mutlu etsın der ama bır turlu anlayamaz kı sevdıkten sonra hıc bırseyı gormedıgını..Bırde evlılık oncesı olunca ınsanlarda ustune ıyıce gıdıyor ne yapmalı:çok üzgünüm::sm_confused:

2. 20 Nisan 2009
  3. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    BıRAZ daha açıklasan:)

4. 20 Nisan 2009
  5. unattainable

unattainable bitter Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya canım mayısta ıstemeye gelıcekelr daha babamı ıkna bıle edemedım cok sevıyoruz bırbırımızı ve artık uzun sureden sonra evlenmeye karar verdık ama suan ıcın sdace soz olsun bıze yeter dugun 2 sene sonra falan olucak..Ve sureklı baskı var uzerımde okdr okudun calısyorsun dıyolar o lıse mezunu dıye ozel sektorde calısıyor dıye..Artık yeter dıyorum parayla mutlu olunmadgnı yıllardır annem kendı evlılıgınde goruyor ama gelde laf anlat!

6. 20 Nisan 2009
  7. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Valla kendinizi geçindircek kadar paranız olsun yeter bir de çalışkan olsun eşin bu ikisi önemli. Ben yüksek lisans mezunuyum eşim önlisans mezunu. Benim annem de istemedi başında çok kavga ettik ama ben direttim ve şu anda çok mutluyuz çok şükür.

8. 20 Nisan 2009
  9. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ha bu arada eşimin maaşı da benden çok.

10. 20 Nisan 2009
  11. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yine okullar ve statüler arası farkla karşı karşıyayız
    anneler kızları için hep en iyisi olsun isterler annenize kızmayın
    onlar duyusal değil mantıksal bakarlar olaylara
    bi bakıma duygularınızı hiçe sayarlar ama sizi düşündükleri için
    aranızda çok büyük bir fark görmüyorsan
    lise mezunu ama cahil kalmamış sana yetebilecek başkalarına muhtaç etmeyecek biriyse
    eminsen duygularından aileni ikna etmekten başka çaren yok
    seçim yapmak gibi hataya düşme sakın
    ailen her şeyin üstünde bunu unutma

12. 20 Nisan 2009
  13. unattainable

unattainable bitter Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cabalıyor ugrasıyor haftaıcı calısyor haftasonlarıda gece calısyor sırf ben senın babanın verdgı evı ıstemıyorum bız alıcaz dedım dıye..Sımdı ıstemeye gelıcekler ıste babam zaten benı paylasamıyor dıye karsı annem sevıyor gercı onu ama tutturmus krız var ozel sektor batıyor devamlı ıste calısan bırını bulsana dıyor.Icımde kalıo bnmde benım babam subaydıda yedıgımız ıctgımızden de kesılmıyorduda noldu kac defa mutlu oldn demek ıstıyorum ama soylıyemıosun ıste..3 ablam 2 sı evlı bırı bosandı.Bosanan mantık evlılıgı gıbı bırsey yaptı gıttı evlendı ne oldu olan cocuklarına oldu anne babası bosanmıs gel gıtlerde bır cocuk..En buyuk sevdı hatta kacarak evlendı vermedıler dıye he sımdı maddı sıkıntıları var ama mutlu kocası cocukları yanında..Gelde anlat

14. 20 Nisan 2009
  15. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Babasının verdiği evi niye istemeyesin yahu o kadar gurur yapıp çocuğu da strese sokma bence.Benim ailem de bir evin kirasını bize veriyolar ikimiz de çalışmamıza rağmen. Şu an ihtiyacımız yok belki o fazla kiraya ama Allah nasip ederd e çocuğumuz olursa o zaman gerekebilir.

16. 20 Nisan 2009
  17. EU2

EU2 Guest

bencede neden kendimiz alıcaz dedim canım bunalmıştır o da versin işte şimdi ev için biriktirceği parayı

evlenirken kullanırsınız eviniz hazır olmuş olur...

aileni ikna etçeksin emin ol senin mutlu olcağına bi inansınlar kabul ederler..

18. 20 Nisan 2009
  19. unattainable

unattainable bitter Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ya aılesındede cok yok tek erkek dıye kendı oturduklarını vermek ıstıolar cokta ahım sahım bır durumları yok yanı o yuzden.Yanı ne gerek var Alah korusun ılerıde bırsey oldgnda tartısma fln nıye laf edılsın kı kendı ımkanmız varken.Zaten ılla o kdr calısmak zorunda herseyı kendı ımkanımızla yapıcaz neye ne sekılde yetıcek yettgı kadaryla yetınıyoruz ama oda razıyken ne yapayım