yine bez problemi :((

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve andina222 tarafından 11 Mart 2009 başlatılmıştır.

11 Mart 2009
    Konu Sahibi : andina222
  1. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar geçen hafta oğlumun kakası sırtına çıkmaya başladı , tamam dedim bez değiştirmenin sırası , 4 numaraya geçtim hemen ama yine kakası taşıyo :uhm: napıcam ben yaaa , sabah işe yetişecektim üstünü değiştirip sırtını silip bıraktım çocuğu öyle yıkayamadım bile garibimi :sm_confused: akıl verin bana , neden olur ki bu? daha önce hiç yaşamamıştık bunu , bikaç kere çişi sızmıştı ama kaka çok kötü heryer batıyoooo:bbo:

2. 11 Mart 2009
  3. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım malesef kakaları hala sıvı olduğu için oluyor bu ; bezle pek alakası yok gibi..ben prima kullanıyorum ve sırt kısmında çok fazla pay bırakıyorum ,kucağımda yaptığı zaman bile hiç kıpırdatmadan altını açsamda taşmış oluyor ,sanırım buna çare yok gibi..

4. 11 Mart 2009
  5. derinxby

derinxby mis kokulumm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benimki artık biriktirip yapmaya başladı çook yapıyo o yüzden bir kez taştı.Çok yapmasına rağmen farkedip hemen alınca bişey olmuyo yaa. ben de prima kullanıyorum. çift bariyerli ya içindeki bariyeri dışarı doğru biraz çekiyorum ki içerde daha fazla yer kalsın diye.çıkmasın bacağından diye. birde beline baya pay bırakıyorum. birde fazla gevşek bağlamıyorum.

6. 11 Mart 2009
  7. derinxby

derinxby mis kokulumm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben hala 3 numara kullanıyorum ama bez büyük gelmesin size şimdi de..

8. 11 Mart 2009
  9. andina222

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben huggies kullanıyorum , ilk 2 ay prima kullandım primanın bezleri bize küçük geliyo nedense , son 2 aydır da huggies kullanıyorum çok memnunum . huggies 3 numara 4-8 kg. için , bizimki 7 kiloyu geçti o yüzden 4 büyük gelmez ama benim kaka sorununa bi çözüm bulmam lazım , ben evdeyken hadi neyse de bakıcıdayken aklım kalıyo çoook senağlama

10. 11 Mart 2009
  11. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım kızlarında dediği gibi kakaları hala sıvı olduğu için taşıyor, benim kızımda da taşmalar oluyor bazen, özellikle de gece yapmadığı ve sabah çok yaptığı için taşabiliyor,sen canını sıkma ne güzel kaka yapabiliyorlar, sonuçta pişik olmadıktan sonra bebeğinde üzülmene gerek yok, için rahat etmiyorsa eve gelince poposunu yıka, aman sağlıklı olsunlarda elbet kakaları çişleri taşacak fıkır fıkır durmuyorlar ki :))

12. 11 Mart 2009
  13. andina222

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım haklısın ne diyim biraz da senin gibi iyi tarafından bakmak lazım olaylara yoksa ben burda sinir hastası olucam :))

bide bende bugün bir tuhaflık var , kendimi çok halsiz hissediyorum , gözlerim saradı rengim soldu sütüm azaldı , bu nedir şimdi ?? aklımı yiyeceğim bu gidişle zaten çocuğum süt içsin diye neler yapıyorum , bide bu çıktı başıma kafamı zor tutuyorum şu anda bıraksam düşücek masaya sanki

14. 11 Mart 2009
  15. txuxlay yxuxksel

txuxlay yxuxksel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ultra primanın 5 numarasını kullanıyorum ..
    bebeğim henüz 11 kilo değil hatta buna yakın bile değil neticede 4aylık ama ancek zapt oluyo .. bende çok çektim yıkamasam aklım kalıyo.. her zaman yıkamıyorum da ama şimdi rahatım ...

16. 12 Mart 2009
  17. seyra

seyra *Canım Prenseslerim* Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bende Prima kullanıyordum sürekli üst değiştirmekten bıkmıştım.Haggıes aldım bel esnekliği çok iyiydi kakayı çıkarmadı ama onunda iç bantları keskindi iz yaptı.En son Molfix aldım bence en iyisi o hem büyüklüğü hemde yumuşaklığı gayet iyi.
    Senin ilk kez olmuş bence Haggıes 4 e geçebilirsin çünkü 4 numarası diğer bezlerinkinden küçükmüş.

18. 12 Mart 2009
  19. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben huggies kullanıyorum ama eşimin arkadası molfix almıs hediye onu kullandım hiç memnun kalmadım.huggiese geciyorum tekrar.2 kullanıyorrum suan ama 2 paket 3 aldım.bazen cok yaptıgı zamanlarda beline geciyor ama molfixteyken geciyordu.huggieste gecmedi hiç