yine bi dert...uyuyamıyorum...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve zuzu88 tarafından 22 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Eylül 2008
    Konu Sahibi : zuzu88
  1. zuzu88

zuzu88 Kuş konuşsa uçarmıydı? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    oysa ne güzeldi herşeyyyy...:KK43:
    1ay oldu biz sözleneli...
    ikimizde birbirimizden inadız bi başladıkmı kavga etmye ne o alır alttan ne ben...
    çok çirkinleşiyoruz...
    bgn buluşup alışveriş yapıcaktık o karşıda oturuyor saat 11de ben oraya gidicektim...
    saat 11den 1e kadar aradım bunu telefonuna cevap wermedi delirdim...merak ettim
    şüphelendim kızdım...
    en sonunda evi aradım babasndan uyuduğunu öğrendim.uyandırmasını rica ettim.
    aradı beni dedimki bizim bu saatte buluşmamız gerekiyordu dedim...ama kendime zor hakim oluyodum çok sinirli idim...
    konuşmak istemedim telefonu kapadım.msj üzerine msj çıkıp gelseydin o zmn ,11de arasaydın o zmn isteyen gelrdi...vs vs hep sus yazdım ona yat uyu bende uyucam dedim
    kalk gel ben çıkıyorum dedi çıkmadım...yattım uyudum
    bak bana trip atıyım deme eğer atarsan bak ne oluyor yazdı...
    ateş beynime vurdu warya ne sanıyosun sen kendini az adam ol yazdım...
    ne olacak filan...
    akşam nbr aşkm yazmş cvp yazmadm sonra sen insanlıktan anlamıosun sana
    hayvam gbi davrancam bundan sonra bak nasıl oluyor gör fln
    içim çıkıyo sıkıntıdan ağlayamıyorumda...
    sadece midem ağrıyo
    bişey diyin bana kızlar

2. 22 Eylül 2008
  3. sevhak

sevhak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim sen de benim gibisin..su an uyku gozume girmiyor . 5 senelik iliskim var ve hep kavga ediyoruz son zamanlarda..kendimi ifade edemiyorum sadece bagirip cagiriyorum sinirleniyorum..konusamiyorum bogazima dugumleniyor laflar... ailesi yuzunden kkavga ediyoruz, gidip ailesine bir bir hakli oldugumu gostermek istiyorum ama yuzlerini bile gormek istemiyorum, sevgilimle 2 haftadir bulusmadik, yuzunu bile gormek istemiyoum.. aglayamiyorum hep icime atiyorum, adetlerim yine gec kaldi hep stres uzuntuden..
    anlayacagin TEK DEGILSIN ama ne kadar dogru yapiyoruz kendimizi yipratarak acaba ??
    ama anliyorum seni elinde degil.. keske cok rahat olsam ve kafama hic bisey takmasam... keske..

4. 22 Eylül 2008
  5. selin81

selin81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm yaa sizin ilişkinizde saygı falan hak getire... bu ilişki böyle nereye kadar giderki.... saygı olmayan bir ilişki yürümezki zaten bir yerde tökezler düşersiniz... açıkçası o sana haddini bildirmeye kararlı kafasına göre ama öyle büyük laflar ettiğine bakma bence iki gün surat yap nasılolsa alttan almaya başlarda valla biran önce oturup bu durumu sakince konuşun konuşarak halledemezseniz vay halinize... yanlış anlama söylediklerim sadece iyiliğini istediğim için... umarım herşey düzelir ama saygı bir ilişkinin temeli bence o kalmazsa sevgiyide ardından kalanlar tüketir...

6. 22 Eylül 2008
  7. zuzu88

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya 6senedir beraberiz kızlar...yazık günah ya yazık ya askere gidicek kışında...
    amacı bana haddimi bildirmek zaten açık açık diyor bunu
    ama ben bişey yapmıyorumki...
    ya dışarda ne kızla var ya saygısız herşeyi yaşamış vs vs ben 6 senedr kendmi ona saklamşm sonucu bu yani...

8. 22 Eylül 2008
  9. zuzu88

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben kıymet bilmiyormuşum....
    benm amacım haklı olmak da değil ben mutlu olmak istiyorum ya...

10. 22 Eylül 2008
  11. zuzu ve sevhak ikinizde ilişkilerinizi bir daha değerlendirmeye alın derim...iki dominant karakter bir arada zor...:1no2: çok yyıpranırsınız....karşılıklı olarak alttan almayı ve sakin kaalbilmeyi başarmalısınız....:sm_confused:
    sevgiler

12. 22 Eylül 2008
  13. selin81

selin81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın... sanırım onun bu davranış biçimi senden kaynaklanıyor ama... yani o sana ilk böyle davrandığında sen ona haddini bildirmiş olsaydın eğer şimdi bu şekilde konuşmaya bile çekinirdi... sonuçta ayrılmadınız siz hala devam eden bir ilişkiniz var ama seninle bu şekilde konuşması devam edecek ve sen kırılacaksın zaman ilerledikçe bu yaşadıkların içinde iz bırakacak ve inan bana birgün hepsi birikip patlayacaksın ve işteo gün ilişkinizde ne gibi bir değişiklik olur allah bilir... sen kesin bir tavır sergilemeli ve ondann e istediğini onun ciddi olarak anlamasını sağlamalısın sende o ne istiyor bekliyor senden bunu sorarsın ne yaparsınızda bu kadar kırıcı hale gelmeden sorunları daha kolay atlatabilirsiniz konuşup beraber bulursunuz... gururunu bu denli incitmesine izin verme

14. 22 Eylül 2008
  15. zuzu88

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    allahım güç ver bana ya...
    ama nereye kadar...
    beni tehdit ederek çocuk azarlar gibi bak noluyor sonra fln diyerek değiştiremezki...
    bende onu değiştiremem biliyorum...
    nasıl bi tavır sergilemeliyim onu bu tavrından vazgeçirmek için?

16. 22 Eylül 2008
  17. Libyana

Libyana Allah var, Allah yâr... Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Bir insan sevdiceğine;miniğine; en önemlisi bir bayana nasıl söyleyebiliyor bunları inanın kafam almıyor..
    Ki kadın duygusaldır yaradılışı gereği;çabuk inciniriz...Beraber oldugun sevgini verdigin ve sevgisini tasıdıgın bırıne bunlar yapılmaz soylenmez haketmıyorsun canım;gercı olayı yuzeysel bılıyoruz ama...
    Insallah en kısa zamanda hayırlısı olur problemlerınız cozulur..Unutmayalım kı basta nasılsa oyle gıder;hatta daha da genısler hersey..
    Sevgıler..

18. 22 Eylül 2008
  19. selin81

selin81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence seni bu şekilde kaybedeceğini göster ona seni kaybetmek istemiyorsa zaten bunu göze alamaz ve tavırlarına dikkat eder... allah yardımcın olsun aşk zor birşey

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.