Yine geldi :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Green33 tarafından 13 Nisan 2010 başlatılmıştır.

13 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Green33
  1. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    mrblar 2 hafta öncede konu açmıştım buraya sanırım 2 haftada birde açacağım böle giderse
    kaynanam yine geldi ne vars bizde.. bu kez eşim için hiç sesimi çıkarmıcam dedim çünkü eşim bana karşı çok ii sırf onlar için eşimin kalbini kırdığıma değmio die düşünmüştüm cumartesi akşamı geldi yine bana müsaitmisin flan demeden ona alıştım artık nese geldi yattı zaten pazarda arada lafları oldu ama sırf eşim için güldüm geçtim pazartesi sabahı ben hazırlanıordum oda oğlumun altını değiştirodu baktım atletine biraz çiş çıkmış pazar günü su gece çayı falan çok vermiştim kaynanamın ısrarlarıyla gecede altını değiştirmeme rağmen atletine çıkmış birazcık çişi dememzmi senin uykun tatlıya gece altını değiştirmiosun çocugun ben her saat değiştirdim çocuklarımın sen öle değilsin bütün cinleirm tepeme geldi nese dedim anne ben değiştirdim gece yok yok değiştirmemişsin üşenmişsindir sen bende sinirli bir şekilde değiştirdim diorum dün suyu çok vermeseydin böle olmazdı dedim bukezde nie sinirleniosunki dedi bende kalktım işe gittim akşam döndüm eve benden sonra çocugun altını sadace 1 kere değiştirmiş sabah 8den 4 e kadar birde bana der yani çocugun atleti kilotu heryeri batmış düzgün bağlamamış bezini dedim bak bana diodun sen nie çıkardın çocugu severken dioki bak oğlum ben sana bakamamışımne diceksin şimdi buna
    ben işe bşlamadan anne 2 ay aylık almıcam zaten bakıcıya para vermim bide 1 ay sen 1 ayda annem gelip bakın 2 ayı atlatmış oluruz demiştim tmm demişti sonrada gelmedi bende mecbur bakıcı buldum şimdide 2 haftada bir gelio çocugu bakıcıyada göndermio bakıcımda dün akşam ama olurmu böle şey dedi haklıda ne zman gidceğinide bilmiorum napıcam şaşırdım valla eşimde sölerim ama zoruna gider dedi bende söleme ozaman dedim ama karar verdim ben eşimden önce eve gidiorum ona sorucam anne kusura bakma ama bakıcıma haber vermem lazım ne zamana kadar burdasın dicem çokda ileri falan gitmeye kalkarsa ben çağırdıgımda gelmemiştin dicem ne yapabilirm başkada bir çarem yokki herşeye karışıo inanın dün eve gittim hiçbişi yapmamıştı yemek bile birde eşim gelince heryerim ağrıo ağrı eksici yokmu die bana soruo bende bulaşık yıkıordum unuttum evrmeyi oda birdaha istemedi sabahda dioki ee sen ban ilaç vercektin aa unuttum anne dur verim dedim akşamda dur dedin durdum dahada vermedin dioki benim aldıgım ilaçalrın hepsini onlara gönderirim çünkü ilaç kolikler ailecek ben kullanmıorum diede bana kızıolar doğum yapalı 3 ay oldu 5 kilo fazlam var bana sürekli zayıf olan diğer gelinleri sayıo sülalesindeki ki benim doğum yaptıgıma bile kimse inanmıo sürekli zayıfla yeme zaten ben rejim yapıorum o karıştıkca inaddan yiyorum kendi kızının oğlu 3 yaşına girdi hala kızı 90 kilo zaten benim kocamda 95 kilo ailede bir ben kilolu lsam nese yani:)
    valla şimdiki aklım olsa yetimhaneden biri ile evlenirdim kimsesi olmasın die ama eşim bitane nasıl doğmuş bböle bir anneden anlamıorum yaasenağlama

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Aralık 2010
  2. 13 Nisan 2010
  3. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Cnm kıyamam hakkaten zor bır durum ama bence sakın bı dılle eŞıne anlat sen dersen kÖtÜ gelın olursun eŞın uyarsın bÖle olmazkı kadın ıstedıĞı Şekılde davranıyo oh ne ala her ıstedıĞınde sıze damlasın

4. 13 Nisan 2010
  5. Green33

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    canım eşimlede konuşuorum ban hak verio ama annesine söleyemio zaten eşimde söle ben köktü olurum çünkü benim söylettiğimi düşünür eşim bana annem gelicekmiş derken bile sesi titriodu sırf bişi demiyim die bende o üzülmein die sesimi çıkarmıcam die kendi kendime söz vermiştim ama çıldırtıo insanı eşimede diorum bak anneni kötülemiorum bende kötüyüm ben çok sabırsz ve sinirliyim ama kaldıramıorum artık diorum ama oda bişi diyemeioki akşam sorucam başkada yolu yok eger bikaç gün kalıcam dicem diosa ok ama çok kalmaya nieyeti varsa hiç kusura bakmasın ben bakıcımı ararım zamanında düşünseymiş

6. 13 Nisan 2010
  7. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    :roflol:

8. 13 Nisan 2010
  9. Green33

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    öle canım napim:) bakıorumda hep çekioruz aileden en iisi kimsesi olmayan biri ile evlenmek:KK70:

10. 13 Nisan 2010
  11. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Şekerim neden takıyorsun ki kafana bu kadını. Salla gitsin ya.
    O geldi diye çocuğun düzenini neden bozuyorsun hem.
    Götür sen bakıcısına yine. Kim ne derse desin o senin çocuğun.
    Bakıcıya gidecek diyorsan gidecek o kadar.
    Peki bakıcı bakmadığı zaman para vermiyor musun?
    Eğer vermiyorsan kadına da yazık. O da alacağı paraya göre plan yapıyordur.
    Ben olsa aynen böyle yaparım.
    Eşimin annesi de olsa eşim için katlanmam bu tarz durumlara.
    Hep idare hep idare biraz da başkalarını seni idare etsin boşverrr.

12. 13 Nisan 2010
  13. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sen çocuğunu bakıcına götür ver neden boşuna para vereceksin ki bakıcıya. hem böyle olursa çocuğun bakıcıya alışamaz zorluk çekersiniz. otursun o evde kendi başına hem bakmıyor çocuğa hemde duruyor sizi engelliyor. ben olsan ağırlığımı koyar bakıcıya alışması lazım der götürürdüm. bende eşim için bu aileden nasıl çıkmış diyorum cnm. boşver bunlar anlamaz tepkini belli et ve kendi istediğini yap. allah sabırlar versin cnm işin çok zor.

14. 13 Nisan 2010
  15. bulgar

bulgar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.037
    Ödül Puanları:
    238
    sen çocuğunu bakıcıya götür. bu konuda asla taviz verme.
    kafasına göre gelip gidip çocuğun düzenini bozamaz.
    akşama kadar otursun kendi başına evde.

16. 13 Nisan 2010
  17. Green33

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bakıcıya vermediğim zamanların parasını kemsiorum ama boşuna para ödüorum diede canım sıkılıo hem gerçekten dediğiniz gibi çocugum bakıcıya alışmıcaz zaten bakamıoda ısrarla nie böle yapıo anlamıorum dün gittiğimde 1.5 biberon mam vermişti çocuga bakıcımzı 4 verio eşimde kırılır bidaha gelmez dio ama bugün sondu dicem kusra bakma artık bakıcıya vericem die

18. 13 Nisan 2010
  19. kestanesekeri

kestanesekeri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bence onlar için kocanla aranı bozma tabii çocuğunun düzeninide nasıl oluyosa o yokken o varkende aynı olsun çok takmamaya çalış allah kolaylık versin canım guclubacismile