Yine içim huzursuz:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU1 tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

8 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkdaşlar nasılsınız ben kötyüm belirli bi nedenim varmı yokmu onu bile bilmiyorum sevdigim askerde o varken hiç böle olmuodum onunla vakit geçirioduk sürekli tlf msj tabi çevremdekilerede zamn ayırıodum gerekli insanlara!
    ama sevdigim yaklaşık 45 gündür askerde benim ruhum daralıo ya bazen şeytan vesvese verio bazen sıkılıorum o varken hiç düşünmedgim şeyleri düşünüorum ev kızıyım zaten evdeyim genelde sıkılıorum:KK43:o aradıgında hiç bişe olmuor okdr mutlu oluorumki kalbim küt küt atıor azım kulaklarımda oluor resmen ama olmayınca huzursuz oluorum bilimorum ya nedenini bilmiorum szce ney kimseyle paylaşmıorum kendim yaşıorum bundanda olabilir .
    10 gün sora o yanıma gelicek direk izin çıkışında ailesine gitmeden gerçkten deger verio bunun farkındayım bende yanlış yapmıorum ona o yanımda olunca çok mutlu oluorum msela üç gün önce gece tlfla msjlaştık tlf soktu askeriyeye hiç aklıma bişey bile gelmior ama sabah kalktım tlfnu kapalı hemn üzgün oluorum:KK43:karamsar oluorum bunu bidada düşünmüycem diorum başarıorum ama bi süre daha oluo.
    elle tutulur hiç bieşyim yyok bi ablam demiştiki bana sen bu çocugu çok seviosun oyüzden asla vicdan azabı duymak ve ona yanlış yapmamak için çok düşünüosun aklına takıosun sizcede böylemi?
    biraz dertleşin benlee??uzun oldu ama okuyanların yüregine saglık

2. 8 Nisan 2009
  3. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    kendi kendine kuruntu yapıyorsun...

4. 8 Nisan 2009
  5. bilge6

bilge6 aşk bana feyk atıyor :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bencede kafanda olumsuz şeyler kuruyorsun
    belliki onu çok özlüyorsun ondan böyle üzgünsüna.s ki bu durumda çoooookkk normal hasret var sonuçta
    olay yapma bence kendine meşgale bul iyi şeyler düşün askeriye ev gibi değil öyle telefonu açık gezsin tabiki kapalı olur ki daha yeni başlamış askerliği zaman gelicek hiç arayamıycak uzun bi süre belkide.. şimdiden bunları düşünüp boğulma :nazar:

6. 8 Nisan 2009
  7. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153

ayy bana de geLiyorLar bazenn... SevkiLim her zaman der, aramıza şu şeytanı sokma diyee.. Boş boş durmaktan oLuyor ßunLar.. Kendine bi mesgaLe falan ßuL.. Oyalan.. Ne bileyim işte.. Ben de yaşadım bu durumLarı, seni gayet net anLayabiliorum... :nazar:

8. 8 Nisan 2009
  9. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım senin güçlü olman lazım we sewdiğinin yanında olman lazım askerlik zordur erkekler için bir değişim bir olgunluktur sen ona destek olucaksınki aşkında sağlıklı gelsin yanına düşünki gelicek yanına düşünki ewlenip çocuk sahibi olucaksınız güzel şeyler düşün kötüyü hiç aklına getirme canım dik dur askerine destek ol tamam söz wer kendine üzülme we bişeylerle meskul olmaya bak kendinede iyi bak canım sewgiyle hoş kala.s.