Yine Kafamı Karıştırıyorr ! Mantıkla hareket etmek çok zor geliyor :(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve lili_26 tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

27 Nisan 2009
    Konu Sahibi : lili_26
  1. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar ben daha önce anlatmıştım erkek arkadaşımla olan sıkıntılarımızı ayrıldığımız vs.. şimdi ayrılalı 3 ay oluyor, hattımı değiştirmdim msn den engelledim facebook dan sildim iletişim kalmadı ayrılma sebebbimizi kısaca yazayım
    Sürekli tartışmalarımızın olması ne kadar konuşsakda bi sonuca varamamız,onun üste çıkması sürekli ,bana karşı güvensiz ve kırıcı olması tartışma anlarında,onun sürekli borç yapması ve yeterli seviyede çalışmaması ,borçları lüx yaşayarak yaptığını söylemesi ,mesafe olarak uzağız ben yanıma gel deyince para yok demesi kendine gelince lüx yaşayıp borç yapması,ailesinin düğünde yardım cı olmayacağını sölemesi kendininde hiç para falan biriktirmemesi ,askerliği evlilikten sonraya atması bu anlattıklarım % 20 si vs vs vss ...........
    ancak o bana hala mail atıyor ben unutmaya çalışırken yine karşıma çıkıyor
    O benim ilk çıktığım ve ilk sevdiğim insan onunla bu şartlarda hiç bişey olmayacak biliyorum ama kalbime gömdüm geleceğim için çünkü evlenseydik mutlu bir yuvamız olmuyacaktı ama herşeye rağmende sevmiştim öyle zor geliyorki mantıkla davranmak :1no2:
    ama çok şans verdim hiç de düzelme göremedim
    keşke bana karşı daha sorumlu olsaydın
    keşke beni düşünseydin
    keşke beni de geleceğine alabilseydin
    keşke en baştaki gibi değerim olsaydı
    keşke seninle evlenebilseydim
    Ama beni hiç haketmedi çok alttan aldım çok kendimden ödün verdim çoooksenağlamasenağlamasenağlama

2. 27 Nisan 2009
  3. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    cnm sakın mantığını kaybetme sen önüne bak unutmaya bak zordur bilirim hemde çook zor ama hayatında neler çıkacak karşına onlarıda düşünve ne kadar desede huylu huyundan vazgeçmiyor malesef sen hayatını yaşamaya bak derim bi tanem:CüvCüv:

4. 27 Nisan 2009
  5. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet haklısınız onun için ayrıldım ama hala mail atıyor barışmak istiyor ilk aryıldığımız zamanlarda tehdit ediyordu ilerde evlensen bile karşına çıkacam diye ama şimdide dönmüş iletişime geçmeni istiyorum hergün ağlıyorum felan yazıyoo hayatımdan sildim ama kalbimden söküp atmak çok zor oluyo bazen diyorum keşke o bıraksaydı beni belki bu kadar zor olmazdı bilemiyorum:1no2:

6. 27 Nisan 2009
  7. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    oLmayacak duaya amin denmez....

8. 27 Nisan 2009
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Güzelim sevmis olabilirsin ama seninde anladigin gibi sadece sevmek yetmiyor..:nazar:

Evlilik gibi ciddi bir kurum icin sevgiden ziyade daha farkli seylerde gerekir...bunun en basta geleni güvendir...evlenecegin insana güvenmen lazim...bu sadece beni aldatmicak gibi bir güven degil...yarin öbür gün evliligin sorumlulugnu tasiyabilmecekmi güveni??benneyaptımki

Anlattiklarina göre eski sevgilinin evlenmek icin daha 10 firin ekmek yemesi lazim...hic kafan karismasin...sen en mantiklisini yaptin...kalbin farkli desede mantigin dogru söylüyor inan bana.:1hug:

10. 27 Nisan 2009
  11. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

evet ona ne kadar anlattıysam da anlamadı sorumluluğu daha evlenmeden hiç bilemedi :kızgın:

12. 27 Nisan 2009
  13. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    imza a.s.

14. 27 Nisan 2009
  15. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bazen kendimi suçluyorum çok mu yüz verdim herşeye evet dedim diyorum ama hakeden biri olsaydıda tepeme çıkmazdı değilmi ama
    ınsan lar istedikleri olunca neden astarını isterler neden karşıdakini düşünmezler bazen diyorum bende böyle yapıyormuyum acaba diyorumkafamçokkarıştı

16. 27 Nisan 2009
  17. ecetuba84

ecetuba84 Prenses ve prens annesi:) Üye

Beğenildi:
    1.217
    Ödül Puanları:
    238
    canım herşey de vardır bir hayır.ama sen mantıklı bir kızsın bak ileriyi görebilmişsin..kutlarım seni...evlendikten sonra bunları yaşasan daha kötüü..umarım karşına seni anlayan,seni hakeden bir çııkar..

18. 27 Nisan 2009
  19. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    amin :Saruboceq: inşallah bütün bayanlara bana inşallah Allah hayırlılı evlilikler nasip etsin
    bana kalsa kalbim mantığımın önüne geçebilirdi belki ama etrafımdaki mutsuz evlikler ve kendimin yıpranışı ayrıca evli ablamlarımında tavsiyeleri beni uyandırdı mirmirmirmir