yine kavga yine kavga biktimm off :(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve merve200 tarafından 4 Ocak 2010 başlatılmıştır.

4 Ocak 2010
    Konu Sahibi : merve200
  1. merve200

merve200 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi geceler kizlar
    artik yüzüm kalmadi konu acmaya ne olur kusura bakmayin baska sekilde
    bu saatte kimseye icimi dökemem iyi deilim su an
    olayi bastan anlatayim
    aksam 7de sözlüm eve geldi ve telefonda konustuk konusmamiz sadece 4 dk sürdü
    ben biraz yorgundum ama belli etmemeye calistimi sevgilim bugün neyaptin diye sordu evdeydim dedim ben ona sordugumda hic iste calistim geldim dedi hic biseyi anlatmaz tabi herzamanki gibi.. sonra durdum durdum baktim konusmuyo sinir oluyorum bu huyuna zaten sonra dediki dur ben dizimi acayim bakim baslamismi.. tabi ben anladim bu kapatmak isteyisinin bi sinyali bende dedimki iyi sen dizini izle ozaman ben yaticam dedim peki hayatim dedi hic hayirda demiyo sinir yaa :KK43:
    sonra tabi kac günden beri bu böyle hergün dizi hergün yorgun yada baska bisey
    zaten ben almanyada o istanbulda oldugu icin gün boyu konusmuyoruz sadece aksamlari isten gelince ve bu konusmalar artik sadece 5 dk sürüyor
    sonra ben yine aradim sen yatmadinmi hayir dedim moralim bozuk dedim
    baksana hep dizin var haftanin hergün dizin var biraz benimle ilgilensen ne var dedim
    sen eskiden böyle deildim diye basladim sonra tabi bunun cevabi: dizimi izleyebilirmiyim kapatalim yarin görüsürüz ben bu lafina dahada sinir oldum basladim aglamaya
    sonra bu telefonu meger kenara koymus bende agliyorum biyandanda konusup derdimi anlatmaya calisiyorum sonra aldi telefonu sen hala konusuyomusun yaa dedi delirdim resmen
    sonra dedimki bu böyle olmuyo ben ayrilmak istiyorum sen böyle yaparsan dedim sen bneim bi derdim oldugunda dinlemiosun kötü günümde nasil yanimda olucaksin dedim
    buda iyi hoscakal sana mutluluklar cocukluklarinda ugrasamicam dedi soktayim hala üstelik cok af edersiniz her b..ka agliyosun zaten dedi dizininde icine ettin dedi ( af edersiniz tekrardan ) onu taniyamiyorum yaa cok terbiyesiz cümleler bunlar :KK43:(
    sonra iste herkes uyuyo yarin konusalim dedi uyanmasinlar dedi bende inat ettim devam konustum sonra bu balkona cikti dediki al simdi rahat rahat konus diye bagirdi
    lanet olsun karsima ciktigin güne diye bagirdi nerden ciktin karsima insanin hayati bukadar düzenden cikmazki diye acti agzini yumdu gözünü bende yaa sen biraz insan gibi konusurmusun dedim sadece bana üzerine düseni yapsaydin ilgi gösterseydin bunlar olmazdi dedim ve cevabi: yaa sen neyap biliomusun, git kendine sana cok ilgi gösteren birini bul ben böyleyim isine geliyosa diye bagirdi seside titriyo kulaklarima inanamadim yaa 2 yil oldu bukadar basitmi dedim söylenicek laflarmi bunlar dedim biraz insan ol adam gibi davran dedim bana eskisi gibi sahip cik dedim ben insan deilim adam deilim diye basladi bagirmaya sonra balkondan iceri girdi dediki lanet olsun herkez duydu senin yüzünden düstügüm hallere bak beni cileden cikardin laftan anlamiosun vs.
    bende sana harcadigim her bir saniyeye yaziklar olsun dedim
    bu bagirarak daha arama milletide uyandirma ARAMAAA dedi ve teli kapatti
    bu galiba ikimizdede bardagi tasiran son damla oldu uzun zamandan beri hergün tartismamiz oluyordu ve dayanilmaz cekilmez hale geldik

kabus gibi yaa en basta rüya gibi baslayan iliskimiz bitti resmen üstelik cok saygisizca
    1 ay kalmisti istanbula gitmeme
    kadermi yoksa bir imtihanmi kizlar ilk önce ben dedim ayrilmak istiyorum diye ama oda sanki hemen hazirmis gibi tepki verdi
    kesin ayrildik bundan eminim cünkü cok rahatina düskün bi insan rahatligi okadar seviyorki ama yalvarsa bile geri dönemem artik cok büyük laflar ettik sinirle olsa bile yenilir yutulur seyler deil
    ama bugüne kadar cok güzel seylerde yasadik nasil unuturum evlenicegim adamdi o benim tüm hayallerimde bas rolde o vardi nasil silip aticam hayatimdan
    unutmak istiyorum ama nasillll

Son düzenleme: 4 Ocak 2010
  2. 4 Ocak 2010
  3. dadlu_qirl

dadlu_qirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inanamıyorum yaa... çok üzüldüm canım ilişkinin bitmiş olmasına.ama erkenden bitmiş olmasına sevin bence böyle umursamaz biriyleee ya evliqe kadar devam edipte bitseydi ozaman daha kötü olurdu üzme kendini sakınn...

4. 4 Ocak 2010
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    diğer konularına göz gezdirdim de sorunlu bir ilişkiniz var galiba

yaş farkı ( daha çok kuşak farkı) mevcut gibi. siz 19 o 25

olay çok yeni galiba. unutmakta kararlı mısın?

6. 5 Ocak 2010
  7. merve200

merve200 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet kararliyim cünkü ben cok duygusal bi insanim
    ilk baslarda anlardi herseyi ama artik teselli bile etmiyor
    sen hak ediosun diyo
    kenimi harap ettim senin iicn sen degismedin güven problemin var diyo
    ve uzakta oldugumuz icinde iletisim kopuklugumuzda var gibi :KK43:(
    zaten oda cok öfkeliydi daha aricagini sanmiyorum hem beni deli gibi seviyor
    hemde rahatina bi okadar düskün..
    onu rezil ettigimi ve cok fazla üzerine gittigimi düsünüyo beni suclu görmesine dayanamiyorum beni moralim bozuk bi sekilde birakan o söyleyincede
    sen zaten herseye agliosun diyo ben sefekatli olmasini bekliyorum ama 2 aydan beri
    kedi köpek gibi oldukkk buraya kadarmis ama hic iyi deilim hanimlar cok kötüyüm anlatamam icimde biseyler kopuyo sanki bogazimda dügümler yutamiyorum

8. 5 Ocak 2010
  9. merve200

merve200 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslinda umursamazda deildide ne oldu ona böyle anlamak cok zor
    ya basta kendini dört dörtlük gösterdi yeni yüzü cikti
    yada gercekten yasadiklarimiza tahamülü kalmadigi icin
    patlamaya hazir hale gelen bi bomba gibi
    herseyi erteliyor hep yarin konusuruz
    yarin tartisiriz
    bu aksamda böyle deseyim hic bisey olmicakti
    ama yarin yine dizisi olucakti ve bu sekilde iliski sürdürülmüyorrrr

10. 5 Ocak 2010
  11. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    unutmak için acını doya doya yaşıyacaksın. kendine izin ver. unutursun.

hiç kimse vazgeçilmez değil, unutulmaz da değil.

sonra kendi hayatına odaklanacaksın, onun müsade etmedi şeyleri sonuna kadar yaşacaksın. derslere /işine odaklanacaksın

sen farkına varmadan by by eski sevgili olmuş olur :lepi:

12. 5 Ocak 2010
  13. Gamze_Belinay

Gamze_Belinay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    adama bak ya ne dizikolikmişşş yahuuuuu....

14. 5 Ocak 2010
  15. merve200

merve200 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ins. dedigin kadar kolay olur canim
    ama onu meger okadar benimsemisimki
    baska birisini asla düsünemiyorum bile
    ömür boyu evlenmemeyi bile düsünüyorum
    belkide su an böyle bilmiyorum
    ama birdaha asik olamicagim kesin
    ailelerimizde tanismisti hersy ne güzeldi
    2 sene kalmisti evlenmemize okulum bitince..
    allahim bu aciyi al bendenn ne olur

16. 5 Ocak 2010
  17. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

biraz üstünden zaman geçsin bak nasıl aşık da oluyorsun, unutuyorsun da.

öyle düşüncelere dalman normal ama kendini hırpalamaktan ileri gitmez

ileride şu halini gülümseyerek anımsarsınkaydirigubbakcemile5

burada bi konu vardı "ayrıldım yeni aşklara yelken açıyorum" başlık bu idi sanırım.

18. 5 Ocak 2010
  19. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    valla zaten gecen gun o kadar kolay barismaniza sasirmistim ben demek ki bu sekilde intikam aliyor senden diye dusundum bunu okuyunca da..
    bu kadar agir laflar.. ne yaptiniz siz birbirinize yahu? saygi sevgi kalkmis bunlar aradan..
    sen de cok damarina basiyorsun her seferinde neden bilmiyorum biraz biraksan tamam sonra konusalim desen olayi sogutsan adam belki ilgilencek senle konuscak ilgi gostercek ama sen agzini actigin anda neden ilgilenmiyorsun diyosun.
    bi bikkinlik var adamda belli..
    bana kalirsa zaten cok erken sozlenmissiniz. uzaktan iliski yurutmek zordur bi de sizde cok yas farki var..
    ailesine de yansmis olaylar kotu olmus bence.. hayirlisi de bundan sonra hayirlisi olsun..