Yine kaybedersem

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve DerinSu tarafından 29 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : DerinSu
  1. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar merhaba.bu sabah test yaptım ve sonuç POZİTİFsevinsemmi üzülsemmi bilemiyorum.ikinci çizgi silik pembe çıktı çünkü.ilk bebegimde de öyle çıkmıştı ve 20 gün sonra düşük oldusenağlamayine kaybedecegimi düşünüp çok üzülüyorum.bide bilmeden saçımı boyadım o yüzdende çok korkuyorum.herzaman boyamadan önce bi test yapardım her ihtimale karşı ama yapmadım işte salak kafam:mymeka:nolur bişeyler söyleyin inanamıyorum hala:çok üzgünüm:

2. 29 Temmuz 2008
  3. Eylxuxl_ce

Eylxuxl_ce Kızım ve Oğlum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim seni çok iyi anlıyorum ben bebeğimi 5.5 aylıkken kaybettim .Bir kere kafandan ya bir şey olursa dusuncesini sil at kolay değil biliyorum ama dusunme bunu ve ilk 35 gun bebek bir şeyden etkilenmez bunu doktorunada sorabilirsen ya boyanın suan için bebeğini etkileyebilecegını sanmıyorum danısırsın yinede doktorunada aynı şeyi soyliyeceğine eminim.Sen rahat ol mutlu ol ki bebeğinde mutlu olsun allahım inşallah hayırlısıyla kucagına almayı nasip eder .Banada inşallah tekrar nasip eder
    Mutlu kal canımcım

4. 29 Temmuz 2008
  5. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    cok sagol canım.dedigim gibi elimde degil işte.inşallah dedigin gibi olur.ALLAHIMsanada inşallah hemen bir bebiş veirr hayırlısıyla:CüvCüv::CüvCüv:

6. 29 Temmuz 2008
  7. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Üzülme lütfen ve karamsarlığıda at üzerinden
    biliyorum korkuyorsun ama güzel şeyler düşünki
    güzel şeyler olsun değilmi tebrik ederimseni şimididen
    Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :1hug:

8. 29 Temmuz 2008
  9. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım uzulme allahın ıznıyle bırsey olmaz
    bu mubarek gunun yuzu suyu hurmetıne bol bol dua et rabbım kabul buyurur ınsallah

10. 29 Temmuz 2008
  11. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme bende dış gebelik geçirdim aynı şeyi bende düşünüyorum eğer hamileysem inan bende sevinirmiyim üzülürmüyüm bilmiyorum en azından onun herşeyinin normal olduğunu görene kadar içim rahat etmez....

o öyle oldu diye buda böyle olacak değil ya ama bak hayatım senin karnında bir canlı bir melek var artık eğer böyle düşünürsen onuda kötü etkilersin o yüzden onun sağlığı için böyle düşünme herşey olacağına varıryor elimizden gelen bişey yok böyle üzülmek yerine bak tatlım bugün kandil bol bol dua et olurmu canım benim üzülme herşey hayırlısıyla olur biter....

saç boyatma olayına gelince hamile olduğunu öğrenmeden önce yaptığın hiçbirşeyden sorumlu değilsin o yüzden için rahat olsun bunlar önemli değil asıl bundan sonrası önemli... benim arkadaşım 7 aylık hamileyken saçını boyattı düşün artık ve sağ sağlim doğurdu merak etme tatlım hiçbirşey olmaz içini rahat tut...

öpüyorum seni tebrik ederim gözün aydın üzülmek yok.... bebişinle sağlıklı beraber mutlu günler diyorum sana hayırlısıyla kucağına al inşallah...

12. 29 Temmuz 2008
  13. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim öncelikle tebrikler..herdefasında aynı olacak diye bişi yok.boşuna moralini bozup stres yapma..allah tamamına erdirsin inşallah

14. 29 Temmuz 2008
  15. BeyzaNur-HH

BeyzaNur-HH geL artik Melegim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bol bol dua et cnm
    allahin izniyle birsey olmaz sen icini ferah tut
    simdi bu mutlulugu yasa bak ne guzel pozitiv cikmis
    allah tamamina erdirsin ins
    ne guzel bir gunde boyle bir mucize ile karsilastin cnm
    Darisi bizlere insallah

16. 29 Temmuz 2008
  17. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bencede kuruntu yapma allaha sığın veren de allah alan da allah

18. 29 Temmuz 2008
  19. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    arkadaslar hepinizden tek tek ALLAH RAZI OLSUN...dediginiz gibi bu mübarek günde ALLAHIM bu mutlulugu yasattı ya bana cok şükürr..inşallah en yakın zamanda RABBİM sizlerede nasip eder.içimi rahatlattınız çok sagolun.bide dışları çıktık eşimle eczaneye gösterdim yok dedi iki eczacı.adetin geçti mi dediler hayır 10 gün var dedim ozaman yoktur çıkmaz zaten dediler.cizgi zaten soluk o ilaçtandır dediler.bende emin degilim şimdi var mı yokmu.İNŞALLAH vardır...