Yine kist

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve dirim tarafından 19 Ocak 2009 başlatılmıştır.

19 Ocak 2009
    Konu Sahibi : dirim
  1. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.088
    Ödül Puanları:
    238
    kızlar ya yine bir derdim var.daha önce yazdığımla ilgili.benim kistim var.
    hatta reglim 2 hafta sürdü demiştim,hatırlarsanız.bu iki hafta süren reglim geçen hafta bitmişti.şimdi söylemesi ayıptır tekrar kan geliyor,az az ama senağlama 1 hafta arayla yeniden.azcık ağrıda yapıyor.kist için normal şeyler mi bunlar.doktor bana geçen hafta, bir sonraki reglinin 5.günü diana 35 'e başla dedi.şimdi bendeki ara kanama gibi birşey.ben yine de 5.gün başlayayım mı?doktora telefonla soracağım,ama sizede danışmak istedim. kızlar of birde demir depolarımda boşaldı,saçlarım gidiyor :1no2:senağlamasenağlama

2. 21 Ocak 2009
  3. arzutekin

arzutekin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benım bıldığım kadarıyla ara kanama olması normal hatta daha ıyı cünkü bu kistin eridiğini gösteriyor. bende de kist vardı ama erimedi. ara kanama olması için dua etmiştim ama malesef erimedi. bendeki dermoid kistmiş. ameliyat gerekiyor ama başka bı doktora daha gıtcem. yenı uye oldum ben bı kac defa soru sordum ama malesef kımse yanıtlamadı. eğer okuyan olursa lütfen bı yanıt yazsın

4. 21 Ocak 2009
  5. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Geçmiş olsun 5.günü başlamalısın ilacına
    bu arada demir takviyesi yap doktoruna danış.
    Doğal meyva sebzede ye canım..

6. 21 Ocak 2009
  7. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım bendede bi kez olmuştu aynen.adetimin 2.günü gitmiştim doktora kistim olduğu çıktı doktor ginera verdi.adetim bitti ama kahverengi lekelenme bitmedi.doktorumu arayıp sordum haptan dedi.ama sonrakilerde olmadı lekelenme..

8. 24 Ocak 2009
  9. gamzegul23

gamzegul23 Guest

slm arkadaşlar ben de kist konusunda soru sorcaktım ama sormama gerek kalmadan yazdıklarınızı kullanınca cevabımı almış oldum teşekkür etmek istedim ben ben daha önce de kist tedavisi görmüştüm 3 kutu ilqç kullqndım hiç ara kanamam olmamıştı şimdi yine kist oluştu ve 1 kutu başladım ilaca 4-5 gün kullandı ve kanamam oldu yani pek de kanama sayılmaz lekelenme diyim çok korktum ama sanırım sizde de olmuş değil mi?

10. 26 Ocak 2009
  11. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.088
    Ödül Puanları:
    238
    evet canım bende de lekelenme oluyor,haptan sanırım,kızlar teşekkür ederim paylaştığınız için

12. 26 Ocak 2009
  13. gamzegul23

gamzegul23 Guest

peki bu hapı kullanırken korunuyo musunuz

14. 13 Kasım 2009
  15. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    dirimcim hala kist sorunun var mı merak ettim. benim evlenmeden önce vardı. reglim gelmeden önce cok agrı yapıyordu. evlendikten sonra gecti. suan bi sikayetim yok.

16. 13 Kasım 2009
  17. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    bndede ilk kez bu ay cıkmıstı kist 2.5 cm doktor gynele dogum kont hapını verdi kullandım bitti iki gün sonra adet oldum ara kanama falan olmadı ama bu seferki adetim farklı yogun bide kırmızı degil kahverengmsi yarın kont var bakalım insallh gittiyse klomene baslıycam bakalım

18. 13 Kasım 2009
  19. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    allah hepimize sifa versin