Yine korku yine korku

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve 35papatya tarafından 2 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : 35papatya
  1. 35papatya

35papatya Duruşunuz,duruş belirler......... Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    108
    dün rutin kontrollerim için dr uma gittim.. Utrosona bakarken '' plasenta direncin azalmış ;'' dedi... Yorum yapmadı.. 2 hafta sonra tekrar gideceğim ama böyle soruma tam yanıt alamadığım için içim içimi yiyorum.. İnternette dolaştım.. Plesenta direncinin azalması hakkında hiçbirşey bulamadım.. lütfen arkadaşlar bu konuda bilgi yada deneyimi olanlar yazsınlar .. olumlu ve olumsuz tüm bilgilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.. tşk.

2. 2 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : 35papatya
  3. waterfull

waterfull Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba , sorununu anlıyorum, dr. bir açıklama yapmazsa insan çıldırıyor nedir bu sorun, çözümü nasıl olmalı , neler yapmalıyız...Kendileri biliyor diye , bizim de bildiğimizi düşünüyorlar bazennaniknanik
    Senin sorununu sanırım biraz olsun açıklayan bir site buldum, oradaki dosyayı indirip açarsan açıklama yapıyor neden olduğu, sonujçlarında neler olabileceği gibi.
    Kaç aylık hamile olduğunu bilmiyorum ama inşallah sorun çıkmadan bebeğini eline alırsın,

tip.cumhuriyet.edu.tr/c24kadindogum/c241kadindogumsayfalari/PRETERM%20EYLEM.ppt