yine mi hamileyim acaba? :(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve sebepsiz fxixrtxixna tarafından 24 Mart 2009 başlatılmıştır.

24 Mart 2009
    Konu Sahibi : sebepsiz fxixrtxixna
  1. sebepsiz fxixrtxixna

sebepsiz fxixrtxixna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar mrb.aranızda muhakkak ertesi gün hapı kullanan vardır.ben ilk kez geçen hafta 'norlevo' isimli hapı almak zorunda kaldım.internet sitelerinde ertesi gün haplarının 12 saat arayla 2 tablet alınması yazıyor.ancak prospektüste tek seferde 2 tablet kullanımı yazıyordu.ikisini de aynı anda içtim.acaba yanlış mı kullandım?o günden beri koku hassasiyeti oluştu.hafif de mide bulantım var.acaba psikolojik mi?ya etki etmediyse ilaçlar.yaklaşık 12 saat sonra alabilmiştim ilaçları...daha kızım 4 aylık.çok korkuyorum:1shok: ya hamileysem:1no2:

2. 24 Mart 2009
  3. LAVXIXNYA4134

LAVXIXNYA4134 mutluluk=kızım ve kocişim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım zor bi durum umarım hamiledeğilsindir bu hapların kullanımıyla ilgili bi bilgim yok fakat eltim de bir kere yaşadı aynı şeyi kullandı sanırım o bir tane içmişti 2 gün boıyunca hamile de kalmamıştı

4. 24 Mart 2009
  5. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım tamamen psikolojik , geçen hafta hamile kaldıysan bu hafta miden bulanmaz ki zaten ..
    ben kullandım birkaç kere o haplardan , doğru kullanmışsın inş. işe yarar da hamile kalmazsın..
    geçenlerde bende yaşamıştım o korkuyu test yapmıştım da allahtan negatifti..
    yanlız umarım emzirmiyosundur , emziriken ertesi gün hapı almak konusunda doktoruna danışmanı tavsiye ederim , yediğimiz içtiğimiz herşey sütümüzden bebişlerimize geçiyo biliyosun ki

6. 24 Mart 2009
  7. beratefe

beratefe kücük meleklerim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    MERHABA BEN O ıLAÇLARDAN KULLANDIM .
    1. korumnazı ilişki arkasından 72 saat içerinde içmem gerekiyor
    2. ilaçın içerisinde 4 adet hap var bunlardan ilk 2. sini içiyorsun
    3.geriya kalan 2 hapıda 12 saat sonra içmen gerekiyor ( yani ilk 2 kapı sabah içtin on iki hapıda akşam 12 saat gecrikden sonra içmen gerekiyor)
    inşallah yardımcı olmuşumdur.

8. 24 Mart 2009
  9. canim hayirlisi olsun hakkinda nedeyim hap falan kullanmadim bilgimde yok ama seninki psikoloijk olabilir hani suphedeysen kendi kendine oyle hissediyo olabilirsinde ama hamileysende aldirma sakin Allah verir cani o alir arka arkaya buyurler merak etme ikiz cocukmus gibi dusun buyutursun ins benimde akrabam vardi senin gibi kizi 4 aylikken tekrar hamile kaldi simdi ikiside kocaman gayette iyi buyuttu takma yani kafana ins gonlune gore olur hersey

10. 24 Mart 2009
  11. elifdem

elifdem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    aynı korkuyu bende yasadım gecenlerde
    cok kötü bi duygu
    test alıp yapsana

12. 24 Mart 2009
  13. startuba

startuba bir varmışş bir yokmuşş Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende kullanmak istiyorum ama emzirirken kullanılıyomu ve hangisini tecih ediyosunuz

14. 25 Mart 2009
  15. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ertesi gün hapı çok ağır bir haptır , sakın sık sık kullanıyım deme , ancak zor durumdaysan kırk yılda bir kullanabilirsin hele ki emzirirken aslaaa
    doğum kontrol hapı bile emziren annelere yasakken ertesi gün hapını kullanmayı düşünme bile emzirirken , yani çok zor durumda değilsen ne diyimm benneyaptımki

16. 25 Mart 2009
  17. h.mine

h.mine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba aynı korkuyu bende yaşamıştım bide ben buralarda o hapıda bulamadım öldüm öldüm dirildim hemen doktora gittim kan testi yaptılar negatif çıktı arkasındanda spiral taktırdım

18. 26 Mart 2009
  19. yildizyy

yildizyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım sprali nası taktırdın regliykenmi spral kanamalıyken takılıyomuş sanırım ama ben henüz regl olmadım hiç emzirdiğim için nezaman olcağımda belli deil regl olmayı bekleyip spral taktırayım derken umarım bi sürprizle karşılaşmam bende korkuyorum yani