Yine Negatifffff

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve ELF-RCP tarafından 19 Haziran 2008 başlatılmıştır.

19 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ELF-RCP
  1. ELF-RCP

ELF-RCP Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar Merhabalar Biraz önce Test Yaptirdim Kan Testi Adetim Biteli Daha 2 Hafta Oldu Ama Nedense Hep Miğde Bulantisi Kusma Hissi Kasik Ağrisi Kokular Geliodu Burnuma Dedim Bu Gün Gidicem Bu Defa Tamam Dedim Ama Elime Aldim Testi Ve Ordaki Yetkiliyle Birlikte Baktik Negatif Malesef Dedi Olsun Dedim Eşime Hbr Verdim Oda Belli Etmedi Ama çok üzüldü

2. 19 Haziran 2008
  3. OZLEMKELES

OZLEMKELES Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayyy
    canım ya niye öyle yaptın ki hem tam yumurtlama dönemim belki bu dönemde kalırsın daha 1 yıllıksın canım üzülme dua ett ki rabbim versinnnn senden kötüleri düşün canım olur daha üzülme hayatım

4. 19 Haziran 2008
  5. ELF-RCP

ELF-RCP Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne biliyim ben gittim işte annemde kızdı zaten ama öle hisettim bu defa ve gidicem dedim ama olmadı işte özlemcim zaten öle artık bi dahaki ay doktora gidicem ciddi bi tedaviye başlatıcam artık ne var ne yok çıksın sen nasılsın özlemcim nasıl gidio incir olayı

6. 19 Haziran 2008
  7. OZLEMKELES

OZLEMKELES Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence sabret tabi git iyi bi doktora rahatlarsın bence rahim filmini ihmal etme canım ya sohbet odasında konuşalımmı

8. 19 Haziran 2008
  9. ELF-RCP

ELF-RCP Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oraya nerden girilio kuzum ben hiç bilmiorum anlat bana konuşalım tabi nasıl girildiğini söle benim hiç bilgim yok nasıl oldupuna dair

10. 19 Haziran 2008
  11. OZLEMKELES

OZLEMKELES Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sayfanın en başında sohbet odaları var oraya tıkla ben yazarım sana ben