yine olmadı can yoldaşım gözyaşlarım

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ingilizceci tarafından 12 Aralık 2008 başlatılmıştır.

12 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ingilizceci
  1. ingilizceci

ingilizceci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar az once test yaptım adetıme 4 gun var yıne negatıf cıktı adetıme 10 gun kala baslayan gogus agrılarım kasıklarda batmalar vs yıne yalan oldu her defasında ümitlenmicem diye düşünüp dayanamıom artık gücümde kalmadı içimde ufak bi ümit vardı o da gitti geriye gözyaşlarım ve ben.....senağlama

2. 12 Aralık 2008
  3. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kendini bu kadar çok üzme allahtan herşeyin hayırlısını iste seni çok iyi anlıyorum bende seninle aynı çaba içerisindeyim ama sabır kafandan çocuk olayını at bi doktora git inşallah olur

4. 12 Aralık 2008
  5. rufeyde serra

rufeyde serra 2 tane kızımmmm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    senağlamabenmde 5 gün gecikti tam oldu galiba derken yine olmadı....senağlamasenağlama

6. 12 Aralık 2008
  7. nutellausa

nutellausa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde henuz birgun gecikti ve dun yaptigim testte negatif cikti benimde pek umudum yok acikcasi herseyin hayirlisi......

8. 12 Aralık 2008
  9. Ceylan

Ceylan BiHüzünSaklı ve BinUmutla Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    Canım benim üzülmek yok yola devam lütfen Önemli olan birbirimize olan dsteği kaybetmeyelim

10. 12 Aralık 2008
  11. krizalit

krizalit beklemede... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aman boşver be ingilizceci, bak ben de sabah nasıldım, şimdi toparladım kendimi, napalım...kendimizi başka şeylere vericez artık, üzülme canımcım..

12. 13 Aralık 2008
  13. zeynep1978

zeynep1978 canım kızım benimle:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım ya üzülme inşallah olacaktır hem daha adet olmamışsın bende her defasında kötü oluyorum kırmızıları görünce ama yapcak bir şey yok hayırlısı herşeyin

14. 14 Aralık 2008
  15. brnklc

brnklc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar bende bu ay o kadar ümitlenmiştim ki ilk defa ama olmadı adet oldum cuma günü..napalım hayırlı zamanda hayırlısıyla olur inşallah herkesin bebişi..(amin):Saruboceq:

16. 14 Aralık 2008
  17. ingilizceci

ingilizceci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım ıns rabbım dualarımızı kabul eder denızlıde öğretmen mısın bende denızlşıdeyım ve öğretmenım :)

18. 14 Aralık 2008
  19. jasmin41

jasmin41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar; ben de aranıza yeni katıldım..1 senedir bebek yapmak için uğraşıyoruz ama olmayınca,yeniden doktora gittik ve bana ovaluasyona destek tedavisi verdi. hapları kullanıp reglinin 13.gününde çatlama iğnesi..iğneden 36 sonra ilişkiyi gridik ve inanılmaz bir ağrı çektim kasıklarımda 3 gün boyunca.bu sırada sizin sitenizde ilgili konuları okudum. şimdi reglime 5 gün var.hala kasıklarımda ara ara ağrı var, hatta bu belime ve bazen de sol bacağıma da vuruyor. göğüslerimde de acayip acıma var, akıntım da fazla. bunların hamile olduğma işaret olduğnu düşünüyordum ama arkadaşım senin yazını okuyunca benim de ümitlerim gitti :KK43: ben de sizleri takip edeceğim...umarım hep beraber seviniriz...artık bir bebiş istiyorum yaa :KK43: