yine olmadı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sxuxnger53 tarafından 8 Şubat 2008 başlatılmıştır.

8 Şubat 2008
    Konu Sahibi : sxuxnger53
  1. sxuxnger53

sxuxnger53 lokum suratlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    senağlama sonuç yine negatif çok üzüldüm kim üzülmez ki onca çabadan sonra yine başladığımız yerdeyiz ahhh bebğim oysa ne kadar ümitiydim bu sefer annene sıkı sıkı tutunacağından :çok üzgünüm: yine bırakıp gittin beni allahım bu yolda ugraş veren kimseye bu acıyı göstermesin amin

2. 8 Şubat 2008
  3. bebixsxlerim

bebixsxlerim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ya ne diceğimi bilemiyorum.Üzülmez olurmusun tabi üzülürsün,insan umutlanıyor bu sefer olucak diye,üzülme diyemiyorum ama herşeyde bir hayır vardır.İnşallah en en en kısa zaman da kavuşurşun.Kendini çok yıpratma bizim elimizde olan birşey değil çünkü biz böyle olmasını istemeyiz.Bende beklemedeyim canım 18 inde belli olucak.Olumlu düşünmeye çalışıyorum.Kaderimizde ne varsa onu yaşıcaz...Tekrar deniceksin pes etmek yok.İnşallah kendiliğinden olu verir de süpriz yapar.

4. 8 Şubat 2008
  5. KEDERSİZ

KEDERSİZ Guest

canım çok üzüldüm inan senağlamasenağlamane kadar acı çektiğini anlıyorum şuanda ne olur kendini fazla üzme:teselli: biliyorsun bende 5 şubat ta negatif sonuç almıştım okadar çok üzüldümki sağlığımı bozdum şuanda kolumda tansiyon aleti var 24 saat boyunca ölçecek sonuç aldığım günden beri tansiyonum çok yüksek üzülüp kahrolmakla sağlığımızı bozuyoruz sende kendini üzme lütfen inşallah bu sıkıntılarımız geçecek bir gün bizde anne olacaz allahın izni ile:a015:

6. 8 Şubat 2008
  7. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Sevgili Sünger 53
    Senin Adina çok üzüldüm Bu Tüp Bebek Denemesimiydi?
    Umarim Yeni Girişimin Başari Ilr Sonuçlanir.

8. 8 Şubat 2008
  9. GXUXLXSXAN

GXUXLXSXAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inan bana seni çok iyi anlıyorum bende aynı duyguları 2kez yaşadım 3ncüsü dahada kötüydü hamileydim ama düşürdüm sana ne desem teselli olmaz biliyorum ALLAH herşeyin iyisini biliyo isyan yok sabır diyorum elbet bizde istediğimize kavuşacağız sana yeni umut kapıları açılır inşllh.senin adına çok üzgünüm:

10. 8 Şubat 2008
  11. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    SEVGİLİ GÜLŞAN UMARIM HEPİMİZ
    EN KISA SÜREDE BEBİŞLERİMİZİ ELİMİZE
    ALIP KOKLARIZ.:1hug:senağlama ÜZÜLMEYİN ENDİŞE ETMEYİN HER ZAMAN ÜMİT EDİN:))))

12. 8 Şubat 2008
  13. sxuxnger53

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    lekelenme oldugundan sürekli yatıyodum senin sonucunu şimdi öğrendim üzüldüm keşke seninki olsaydı kendini çok hırpalanmışsın hastalanmanada çok üzüldüm inşallah bir an önce düzelirsin kendini bırakma tabii üzülüp aglıcaz ama ağlamakla olsayı denizler kadar ağlardım dua edip tekrar denemekten önümüze bakmaktan başka çaremiz yok allah yardımcıız olsun inşallah

14. 8 Şubat 2008
  15. sxuxnger53

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    saol canım inşallah ayın 18 i bebişine kavuştugun tarih olur allahım inşallah herkese isteyen herkese versin

16. 8 Şubat 2008
  17. gxuxlsen

gxuxlsen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim
    Üzülme desem hem seni hem kendimi kandırırım. Allah sabır versin. Peygamber efendimiz her şerde bir hayır arayın demiş. Umarım en kısa zamanda bebeğine kavuşursun. Başka ne söyleyebilirim sana bilemiyorum. Allaha emanet ol.

18. 8 Şubat 2008
  19. GXUXLXSXAN

GXUXLXSXAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler evet güzel bir slogan olmuş üzülmeyelim endişe etmeyelim her zaman ümit edelim deeeee ne kadar dayanırız bilmem