yine olmadi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve dilekumur tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

18 Kasım 2008
    Konu Sahibi : dilekumur
  1. dilekumur

dilekumur ölerek sonsuza doğuyoruz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu kezde olmadi kizlar;bu ayda umutla bekledim ama sanirim hamile dedgilim.henuz adetime 4 gun var ama aytiss den dolayi umutlanmistim bende.onunla ayni gun adet olmamiz gerekyor kasim 22.biraz once iki tane test yaptim negatif.yinede 22 sine kadar belki bir umut bekleyebilirim.allahim yardim et

2. 18 Kasım 2008
  3. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım umudunu kaybetme bende senin gibi kaç defa test yaptığımı hatırlammıyorum hatta adetimin üstüne 10 gün geçmesine rağmen yaptım gene çıkammıştı.ama bu işlerde biraz az stres gerekiyor çünkü stres etkiliyor hamile kalmayı.işallah sende yakın zamanda kalıcaksın merak etme allahtan umudunu kesme canım

4. 19 Kasım 2008
  5. buketxixmmmmmmmmmm

buketxixmmmmmmmmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım üzülme olur. steresten uzak dur yeterrr... kaç aydır deniyosunuz canım?

6. 19 Kasım 2008
  7. dilekumur

dilekumur ölerek sonsuza doğuyoruz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dualariniz icin tesekkur ediyorum.5 yildir evliyim fakat son uc yildir bebek istiyoruz ve bundan iki sene once hamile kaldim nasil oldu bilmiyorum ama 8 haftalikken bebegin kalp atislari durdu.sonrasi malum kurtaj.ve iki yildir olmuyor.sabirla bekliyorum.cok sagolun.

8. 19 Kasım 2008
  9. trapper55

trapper55 Çok Şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    umarım en yakın zamanda kavuşursun bebişine bence herşeyde bir hayır vardır sabırla ve umutla stres yapmadan beklemek lazım

10. 19 Kasım 2008
  11. tubayok

tubayok Do not wait!!! Come! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar bu ay da umudumuzu kaybettık ama yalnız degılsınız.. bır daha ki ay olacak.. bu yenı ay cok calısacagız ..
    cok dua edecegız .baska yolu yok.