yine olmadı :(

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sena81 tarafından 24 Nisan 2009 başlatılmıştır.

24 Nisan 2009
    Konu Sahibi : sena81
  1. sena81

sena81 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    5 yıllık evliyim.son 3 yıla 2 ameliyat ve 2 tüp bebek sığdırdım.ilk tüp bebekte enfeksiyon kaptım.1 yılın sonunda ameliyat olmak zorunda kaldım.bu arada tüplerimi kaybettim.artık tüp bebekten başka şansım yoktu.2. denememize öyle umutla başlamıştımki.bu sefer olacaktı.herşey çok yolunda gitti.zaten kısa protokol olduğu için tedavimin 12. gününde yumurtalarım toplanmıştı.13 adet olduğunu söylediler.çok sevindim.ama sadece 1 tane iyi kalite 2 tane orta kalite embriyo yerleştirildi.yinede içimde çok güzel hisler vardı.inanıyordum.bu sefer olacak diyordum.tedavi su gibi akıp geçti.ama olmadı.sonucu öğrenmeye 1 gün kala lekelenme tarzında kanamam geldi.belki tutunma kanamasıdır diye kendimi avuttum.bugün negatif sonucu aldık.dondurulmuşlarımda olmadığından daha çok yıkıldım.şimdi ne yapacağımı nasıl kendimi toparlayıp tekrar umutlanabileceğimi bilmiyorum.tedavi sırasında yine sağ tarafta kist var dediler.yapışıklıklar var dediler.zaten ameliyattan 2 ay sonra tüp bebek denemiştik.nasıl çıktı yine bu şeyler anlamadım.şimdi birde maddi olarak kendimizi hazırlamamız lazım.kafam nasıl karışık anlatamam.bir yandan tekrar denemek istemediğime karar veriyorum.bir yandanda acaba hangi merkez daha iyi diye düşünüyorum.bu sefer çok iyi bir doktor ve merkez olmalıki herşey baştan iyi araştırılıp öyle tedavi başlasın.lafı çok uzattım.kızlar Allah hepimizin yardımcısı olsun.

2. 24 Nisan 2009
  3. ozge0666

ozge0666 bal kızlarım büyüyor. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cok gecmıs olsun arkadasım umutsuzluga kapılma benımde ıkıncı denemem olcak bende ılklerını 3 aylıken kaybetım ama umutsuzluk olunca olmuyo allah buyuk nerde yaptımıstın tedavini

4. 24 Nisan 2009
  5. plum12

plum12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok geçmiş olsun arkadaşım çoğumuz bir bebek sahibi olabilmek için fazla çabalayanlardanız. Bizimde şansımız böyleymiş... Ama umut tükenmez. Maddi ve manevi kendini hazır hissettiğin an tekrar dene yılma tükenme Laboratuarı en iyi olan merkezi seçmeye çalış en önemliside deneyimi en fazla olanını. 3. denemende inşallah bebeğine kavuşursun arkadaşım bizimlede burda paylaşırsın

6. 24 Nisan 2009
  7. sena81

sena81 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cevaplar için teşekkürler kızlar şuan kötüyüm tabi ama düzelecek.hangi merkez daha iyi nasıl karar vericem.bu sefer iyi bir yer olmalı.merkezler hakkında görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

8. 24 Nisan 2009
  9. yeterb

yeterb Allahım sen koru bebeğimi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim çok üzüldüm ben senden çok ümitliydim neyse canım kendini çabuk toparlamaya çalış herşeyde bir hayır vardır inşallah hayırlı zamanda hayırlı evlatlara bizlerde sahip oluruz ümidimizi kaybetmeyelim

10. 25 Nisan 2009
  11. uykucuprenses

uykucuprenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba sena81 geçmiş olsun canım benimde bir aşılama negatif,iki tüp bebek ve herikisinde de hamile kaldım ama malesef her ikisinde de düşük yaptım.hatta doktorumada dedimki keşke tutmasaydılar .bu yaşadıklarım bana dahada acı geldi.yaptırana kadar zahmet ,çile stres , sonrasında test günü mutluluk ve altı hafta sonra büyük yıkım.bu duyguyu her iki denemede yaşamış olmam beni psikolojik bunalıma soktu .ya beterin beteri var canım...

12. 25 Nisan 2009
  13. welike

welike Guest

canım arkadaşım çoookk üzüldüm ben senin bu sefer tutacak diye çokk inanmıştım kendini çok üzme dicem ama benim sadece yumurtam toplandı içi boş dediler çokk üzülmuştüm ama allah sabrını veriyor sen işallah yine kendini toparla rabbim senin emegini boşa çıkarmaz dün senin sonuç çıkacak diye nete en az 20 kez girdim ben derdi veren allahım dermanınıda verir diyorum burda bir söz okumuştum çok begendim ..RABBıM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE ...HAKKIMDA HAYIRLI OLANI GÖNLÜME RAZI EYLE ...canım arkadaşım gönlünden geçen hakkında hayırlı olsun işallah............

14. 25 Nisan 2009
  15. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    senacım çok geçmiş olsun arkadaşım ama allahtan umudunu asla yitirme bebeğini aramaktan vazgeçme maddi yönden haklısın şu kısa dönem için okadar parayı toparlayıp drun avuçlarına dökmek hakikaten çok zor heleki kendi yağınla kavrulanlar için ama son kuruşuna kadar dene canım allah büyüktür benim eşim alyansını bile sattı bebeklerimiz için çok şükürki yaradanım çok görmedi bize onları diliyorumki seninde emeklerinin karşılığını mutlaka verecektir sonunu düşün bitanem kucağına alacağın güzel meleğini ozaman herşeyi unutacaksın ama asla yılmak pes etmek yok tamammı tatlım allah yardımcın olsun canım

16. 25 Nisan 2009
  17. sena81

sena81 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar çok iyisiniz inanın destekleriniz için çok teşekkürler.

18. 25 Nisan 2009
  19. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım hakkında hayırlısı olsunnnn

dıcek bısıı bulamıyorum aynı acıları hepımız yasadık ben ıkı ay sonra 7.tup bebek denemem olucakkk allahım sabır versın bırgun hepımız anne olucaz bılıyorummmmm onemlı olan pes etmemek