yine umut, yine hüsran

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve heydulum tarafından 8 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : heydulum
  1. heydulum

heydulum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu ay o kadra emindimki, kesin hamileyim diye düşünüyodum.Ama olmadı.tam test yapacaktımki regl oldum.Ve hala aptallar gibi nette adetliyken test yapılırmı diye araştırıyom.Üstelik dün kuzenimin eşinin hamile olduğunu öğrendim.Çok mutlu oldum onlar adına, peki ya kendi adıma...
    Ağlamaktan harap oldum.Daha yeniyim uğraşanlar arasında, ama ne bileyim insan kendini öyle hazırlıyoki

2. 8 Mayıs 2009
  3. candycloud

candycloud Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    108
    Ödül Puanları:
    113
    üzülme canım dicez hepimiz ama sen üzüleceksin yine :çok üzgünüm: inşallah gelecek ay olur yıpratma kendini insan hazırlıo kendini doğru ama bu kadının doğası ki hep herşeye hazır oluoz sonra bi bakıoz hazırlandıklarımız olmuo başlıoz zırlamaya şimdi kendini toplama zamanı tatlııımmm vücuduna zarar veriosun böle yaparak bebiş geldiğinde sağlıklı olman lazım üzülme

4. 8 Mayıs 2009
  5. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım yeniymişsin daha şimdiden stres yapma.herşeyin hayırlısı olsun..işallah sende bir gün hamile kalırsın..:CüvCüv::Saruboceq:

6. 8 Mayıs 2009
  7. anifora

anifora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 3 yıldır uğraşan biri olarak bütün hamilelik belirtilerini her ay yaşıyorum.. beyin kendini öyle bir odaklıyor ki insan hamile olduğuna inanıyor..üzme kendini hem bak daha yeni denemeye başlamışsın..

8. 8 Mayıs 2009
  9. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    haklısın canım bende 6 yıllik evliyim.bebek için uğraşırken zehirli guatr çıktı.şimdi bebeği bıraktık onun tedavisini görüyorum.en az 6 ay 1 yıl tedavi görecem. oyüzden sağlıktan önemli bişey yok.herşeyin hayırlısı.stres herşeyi yapıyor.işallah tez zamanda bebişine kavuşursun sende..

10. 8 Mayıs 2009
  11. heydulum

heydulum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    YA KUSURA BAKMAYIN.Evet haklısınız sanırım bencillik ettim.yıllarca uğraşanlar var.Desteğiniz için sağolun

12. 8 Mayıs 2009
  13. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme ve kafana takmamaya çalış çünkü kendini şartlamayınca hamile kalma ihtimalin daha yüksek inşallah bir dahaki aya seninde hamile haberini alırız