Yine yardımınız gerekiyor kızlar :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Dilacq tarafından 25 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Dilacq
  1. Dilacq

Dilacq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar..belki hatırlarsınız bundan 6-7 ay kadar önce bi konu açmıştım burda..Sevgilim nedensiz çekip gitmişti Bi daha kimseyi sevemem diyodum ama bundan 1 ay önce birisinden hoşlandığımı hatta açık konuşayım sevmeye başladığımı fark ettim onunda bana ilgisi var..Şimdi buraya kadar iyi hoş ama büyük bi problemim var yardımlarınızı bekliyorum..Neyse ben olayı anlatayım size 1 ay önce bir kursa başladım En yakın arkadaşımla beraber gidiyoruz..Kursta birisi var böyle iyi bi çocuk esprili sevecen bide yakışıklı denebilcek biri..Ben zaten 2-3 gün geçti kursta çocuğa baya bi vuruldum diyebilirim :KK70: neyse tam ben bu fikirdeyken gelse teklif etse kabul ederim diye düşünüyorken, meğer arkadaşımında ondan hoşlandığını öğrendim bunu bana kendisi söyledi ve maalesef bunu benden önce dile getirdi..E çocukta bana öyle şeyler sölüyorki öle yakınki biliyorum teklif edeceğini hoşlandığını..Ama maalesef arkadaşım seviyor diye uzak duryorum ondan ve sevdiğim çocukta farkında niye soğuk olduğumu sorup duruyor..Ben ne yapıcam arkadaşlar nolur bi yol gösterin..Ya ben hiç mutlu olamıycam mı ya hiç mi hak etmiyorum niye bi sorun çıkmak zorunda off off :KK43:

2. 25 Ağustos 2010
  3. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bence hoşlandığın çocukla arkadaşın olmadan baş başa konuşmalısın sana açılmasına izin ver eğer hislerin karşılıklı bunu arkadaşınla oturup konuşmalısın

4. 25 Ağustos 2010
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

sevdiğin çocuk sana açılırsa bu nedenden dolayı kabul edemem de

sevdiğin çocuk hiç seninle konuşmamış gibi arkaşınla konuşsun "ona nasıl açılabilirim" gibisinden. sonrası gelişir sempatiksalakcinni

sen normal davran ve gelişmeleri bekle. belki o çocukta aklınızdaki düşünceler yokturCADIARZU

6. 25 Ağustos 2010
  7. mavilimYesilim

mavilimYesilim *AşK YaKaLaSıN BiZi* Pro Üye

Beğenildi:
    2.006
    Ödül Puanları:
    238
    senin kendi arkadaşına ben ondan hoşlanıyorum demen lazım.... eğer sevgin karşılıklıysa oda senden hoşlanıyorsa yapılacak tek şey arkadaşının saygı duyması lazım..

Son düzenleme: 25 Ağustos 2010
  8. 25 Ağustos 2010
  9. Dilacq

Dilacq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Onunla açık açık konuşmayı düşünüyorum bu akşam arıycam bu belirsizliği bitirmek istiyorum artık..Gerçekten çok sinir bozucu bir durum..Gerçi arkadaşımı üzücek bi sonuçta çıkabilir ama konuşmazsam ne hissteiğini öğrenemezsemde benim moralim bozulacak o yüzden sanırım konuşmak zorundayım ..Yardımlar için teşekkür edeim.

Son düzenleme: 25 Ağustos 2010
  10. 26 Ağustos 2010
  11. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sonuç ne oldu bilmiyorumkismile

çok meraklı gördüm kendimi-tatlicadiarzu-

12. 26 Ağustos 2010
  13. Dilacq

Dilacq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    konuştuk..Sonuç dediğim gibi sevdiğini söyledi ama henüz ben arkadaşımlada konuşmadan net birşey söylemek istemedim biraz zaman tanı dedim onu çok seviyorum Ama sevgili olunca arkadaşımı üzmekten de çok korkuyorum çünkü hayatımdaki tek dostum,sırdaşım, herşeyim..Onun da beni sevdiğini öğrendim diye sevinemiyorum bile..Kafam çok karışık..

14. 26 Ağustos 2010
  15. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

çok zor işineyvahedigeldismile

16. 26 Ağustos 2010
  17. Dilacq

Dilacq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    maalesef :KK43:

18. 27 Ağustos 2010
  19. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.587
    Ödül Puanları:
    238
    Birbirinizi seviyorsanız arkadasında gercek bir dostsa saygı duyar..

Al karsına acık acık konus canım.. opuyorumnanaktan