yine yeniden hayal kırıklığı yaşatma bana ALLAHım

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meldaela tarafından 18 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar..herkese hayırlı ramazanlar dileyip başlıyorum sözlerime..aen kendimi o kadar yalnız ve kötü hissediyorumki,çareyi sizlere yazmakta buluyorum..iyiki sizler varsınız..daha önceki konularımı takip eden arkadaşlar bilirler.birçok lumsuzluk yaşamış ve kabus dolu günler yaşamıştım..sizlerin desteği ile güç bulmuştum..bundan bir öncki knumda hayatımda biri olduğunu,ciddi byutta ilerlediğimizi,ailelerin tanışacağını yazmıştım..ramazandan önce aileler tanıştı,şimdi ise bayramdan sonra istemeye gelicekler ve snrasında ise söz olucak ALLAHın izniyle..ancak 1 yıldır yazıyorum,knu açıyorum..küçükken anne baba ayrılığı,çok sevdiğim abimi kanserden kaybetmek,kötü geçen bir nişanlılık dönemi,ve sonrasında ayrılık,tam hayata küstüğüm anda tanıdığım hayata tekrar gülmemi sağlayan insanın 1 yılın ardından hayatımdan sessizce çekip gitmesi...aile içinde srunlar ve kskoca şehirdeki YALNIZLIĞIM...şimdi ise küçüklüğümden belli özlemini duyduğum yuvayı kurmak istiyorum ancak korkuyorum..hayatımda o kadar çk hayal kırıklığı ve kabus dolu günler yaşadım..büyünün bozulmasından,hayal kırıklığı yaşamaktan yine özlemi içinde olduğum o sıcacık yuvayı kuramamaktan korkuyorum..bu endişelerimi krkularımı atamıyorum..çünkü gerçekten artık o kadar yorgunumki,bir hayal kırıklığını daha taşıyabilirmiiyim bilmiyorum..kısaca bu getirdiklerinden sonra,asla güvenmiyorum hayata..çok tedirgim ve korkuyorum arkadaşlar..yine depresyon tedavisi,antidepresana mahkum olduğum günleri yaşamak istemiyorum...dua edermisinz benim için :KK43:

2. 18 Ağustos 2010
  3. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    amin canım umarım aynı şeyleri yaşamassın ama seninde dediğin gibi dua etmen çok önemli rabbim o duaların yüzü suyu hürmetine sana melek gibi birini verir şaşarsın çok dua et canım herşey duayla

4. 18 Ağustos 2010
  5. cilek.yagmuru

cilek.yagmuru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    zor günler yaşamışsın ama sürekli geçmişi düşünüp gelecek mutlu günlerine gölge düşürme.
    sevdiğinle beraber bir ömür mutlu olmanı dilerim.

6. 18 Ağustos 2010
  7. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aminn inşş..rabbime sığınıyrum ve ancak korkularımı yenemiyorum birtürlü

8. 19 Ağustos 2010
  9. xesinx

xesinx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Depresyondan çıkabildiğine emin misin? Bu durumda bu kaygılar normal değil..Herşey olması gerektiği gibi giderken, geçmişi düşünüp olumsuz düşünmek sana kaybettirir, nişanlına da yansır bu. Moral bozacak bi durum yoksa endişelerin yersiz. Belki bir uzmana danışsan anlatsan içindekileri hissettiklerini, belki daha rahatlarsın ve cesaret alırsın, yol gösterir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.