Yine yeniden...Yoruldum :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cikin_f tarafından 30 Haziran 2009 başlatılmıştır.

30 Haziran 2009
    Konu Sahibi : cikin_f
  1. cikin_f

cikin_f tarihçi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Belki burdaki çoğu dertten daha az bir önemde belki de çoğundan çok daha fazla...Sadece kilo fazlam değil derdim artık inancımı kaybettim :KK43: Önceden zayıf olup şimdi 10-12 kilo fazlam olması ve yine yeniden bir sürü diyet denemem kiminin 1 gün kiminin bir ay sürmesi...5 kilo vermişken yeniden kendime yenik düşmem geri almam o kiloları ve yine yeniden aynı yerden başlamam...İşin komiği artık kendimde diyet yapacak güç bulamamam.Herkesin düşüncesi şöle amann ne dertler var...Ama ben kiloyu sadece görsel açıdan vermek istemiyorum ki :KK43::1no2:Bu artık psikolojimi de etkiliyor...Kendime olan güvenimi ve..Her şeyi işte...Daha 20 yaşındayım ve 75li kilolardayım...Bıktım...42beden giymekten,zayıf insanları görüp kendimle kıyaslamaktan ve başarısızlıktan yoruldum...İyi bir insan iyi bir evlat iyi bir öğrenci ve iyi bir sevgili olduğuma inanıyorum ama iyi bir iradem yok :KK43:Moralim çok bozuk lütfen bana moral verin ve ben diyete başlama gücümü tekrar bulayım ve bu süreci sizinle burada paylaşayım :KK43:İnanın şu an gözlerim dolu dolu yazıyorum...Çok yoruldum inanın :KK43:hem de çokkkkmafoldumben

2. 30 Haziran 2009
  3. madamwitch

madamwitch Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım eminim senin gözünde bu çok büyük bir sorundur ancak bunu böyle bunalıma girererek kendini yorarak halldemezsin ,bence önce bi silkelen bak kendine barış kilolarınla ha tabiki sağlıklı değil ama önce kabullen kendini kilolarını dikkate alma demiyorum,elbetteki çok önemli görüntüyü geçtim sağlık açısından ama sen önce bi kafanı rahatlat sonra bi karar ver ve bu ruh halinin senin verdiğin karardan döndürmesine izin verme ,ama olayı önce beyninde hallet bak göreceksin o kilolar senden kaçacak..

4. 30 Haziran 2009
  5. cikin_f

cikin_f tarihçi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim tatlım haklısın...bende takıntı haline geldi...y,yorum niye yedim diyorum artık etrafımdakiler de sıkıldı :KK43: tamam bir deneyeceğim umarım başarabilirim :KK43: çok sağol canımmmmm:1hug:

6. 30 Haziran 2009
  7. tramissu

tramissu göbiş değl artık bebiş :) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım orta okuldan sonra hayatımın hıc bır donemını cok zayıf gecırmemiş bırı olarak yazıyorum sana profılıne baktım ne beklıyordum bılıyormusun yazdıklarından çirkin şişko bı kız ama sen hiçte oyle diilsin kendın abartıyorsun ınan kı yuzunde cok guzel maşallah daha cok gencsın hoş benden 2 yaş kucuksın ama olsun ben ewlendıgımde 70 kg idim we mutluydum da şimdi cok daha fazlası eklendı benım açmam gerektı bu konuyu kapmışsın konumu :eek:klava:
    :teytey::teytey::teytey:

ama bıraz dıkkat etsen yeter dıet adı bence bızı daha cok strese sokuyor canım dert etme bence sen boylede güzelsin hem balık etlı kadınlar her zaman daha sempatık oldukları soylenır zayıflar kızmasın ...boyle awunuyoruz kızlar ....delikafadulden

8. 30 Haziran 2009
  9. tramissu

tramissu göbiş değl artık bebiş :) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    son olarak ince bedenlerinizle geniş bir aşk diliyorum sana mutluluklar ....

10. 30 Haziran 2009
  11. pinkystar

pinkystar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bir kere kendi başına kafana buyruk diyet yapmaya kalkma....
    sakın aç kalarak zayıflarım deyip kendini aç bırakma...
    ot yiyeyim kilo veririm gibi bir düşünce taşıma...
    zayıflama hapları yosun hapı bilmem ne kullanma...
    yapacağın tek şey her üniversite hastanesinde bile bulabileceğin bir diyetisyene başvurup onun yönlendirmeleriyle senin vucut yapına göre hareket etmen.hayatına biraz harekette katarsan rejiminle beraber herşey yoluna girer giden kilolarla sen daha da hırslanıp daha çok vermek isteyeceksin buna eminim....

12. 30 Haziran 2009
  13. flzps

flzps Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım aynı sorunu bnde yasıyorum dogumdan sonra aldıgım kılolarla pskolojımde bozuldu gecen yaz cok ıyıydım bu kış 10 kılo bırden aldım cunkı cok ac kalıp nerdeyse hıcbırsey yemeden kılolarımı vermıstım 1 ay ıcınde bana gerı donduler bnım yanlısıma sende dusme byy

14. 1 Temmuz 2009
  15. madamwitch

madamwitch Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tatlım sanırım senin boyunda uzun ,ayrıca çok da güzelsin sen kendine bi süre moral depola sonrası gelicek zaten:KK66:

16. 1 Temmuz 2009
  17. Verite

Verite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    bak çok güzel bir kızsın. öyle aman aman bir şişmanlık göremedim sende. normal duruyorsun. bence akşamları bisiklete falan bin. çok iştahın varsa da bir doktora git. yavaş yavaş ver kilolarını da otursun.

18. 1 Temmuz 2009
  19. EU1

EU1 Guest

canım niye diyet yapıyorsun ki bak yaz ayları geldi,bol bol su iç günde bir saat hızlı yürüyüşünü yap.hamur işlerinden uzak dur,akşam 7den sona ağzına meyve ve sebzeden başka bişey koyma sık sık azar azar beslen verirsin.resimdeki kız sensen çok güzelsin canım benim dert etme.opuyorumnanaktan