Yıpranmış Saçlara E vitamini kapsülü

Konusu 'Yıpranmış Saçlar ve Çözümleri' forumundadır ve adyali tarafından 17 Ocak 2009 başlatılmıştır.

17 Ocak 2009
    Konu Sahibi : adyali
  1. adyali

adyali sil baştan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saçlarınız boya ve diğer etkenlerden yıpranmış, azalmış ve eski canlılığını yitirdiyse eczanede satılan e vitamini ampulleri saçı mükemmel besliyor kullandığınız küçük boy şampuana 1 ampulu kırın karıştırın ve ayda birde banyodan çıkınca havluyla kuruladığınız saçlarınıza 1 ampulu kırıp masajla diplere yedirin kendi halinde kurusun yada bir havluyla sarıp bir süre bekleyip makinaylada kurutabilirsiniz zamanla saçlar gürleşiyor ve canlanıyor...

2. 17 Ocak 2009
  3. mavice

mavice öylesineee ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saol canım benim doğumdan sonra çok döküldü sen denedin sanırım bunu da sana bir şey sorucam bende ampul olarak değilde bu yumuşak şeylerinden var aaaa adını getiremdim hah kapsül onlarda olur dimi farteketmez yani paylaşım için teşekkürlera.s.

4. 17 Ocak 2009
  5. adyali

adyali sil baştan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ricaederim, kullanan annem 61 yaşında saçlarının rengiyle çok oynar o yüzden saçları bayağı seyrelmişti dipleri bile görünüyordu annem ampul olarak kullanmıştı ancak kapsülde olur heralde içeriği aynıdır. (bu arada annem buna bir eczacı arkadaşının tavsiyesiyle başlamıştı)kaydirigubbakcemile3

6. 19 Ocak 2009
  7. adyali

adyali sil baştan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm içerik açısından evet uygun bölüm burası ancak konu yeri değiştirilirken konuyu açan kişiye bildirilirse iyi olur kanısındayım saygılar...

8. 19 Ocak 2009
  9. frdws

frdws Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde boyadan çok yıprandı saçlarım :çok üzgünüm:
    ama şimdi lorealin gece serumunu kullanıyorum harika birşey.Jel krem gibi saçın tümüne 1-2 fındık kadar uyguluyorum.öyle yatıyorum.özelliği gece uygulanmasıymış.içinde bir çok vitamin var zaten.bide sabah kalkınca saçlarım harika görünüyor.herkese tavsiye ederimm.çok yumuşak parlak oluyor saçlarhihoyyyt

10. 22 Eylül 2011
  11. ayyca

ayyca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar benmde saçlarım boyadan dolayı çok yıprandı ama ne yapsam işe yaramadı,vitamin kapsiülünün hüç denemedim hemen deneyecğim:2:

12. 22 Aralık 2011
  13. filerun

filerun Reklamdakisıradandeterjan Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    61
    bende evigen alıp şampuana katacaktım bende e vitamini eksik oldugundan. ama vitaminler havayla etkileşince etkisini kaybediyor sanırsam..
    oyüzden sinamekili formüle katacağııım hızlı uzatsın vs. diyeee.