yoğun açıcılarla??????

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve scarlettsebnem tarafından 17 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : scarlettsebnem
  1. scarlettsebnem

scarlettsebnem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim saçım siyah boyalı ama diplerden 6 7 cm kendi rengi kahverengi saçımın tamamını açıp altın kahveye boyamak istiyorum. bu yoğun açıcıları nasıl kullanıcaz ? yani boyayı sürdük açınca beyaz mı sarımı yapıyor bide hemen arkasından diğer kahve boyayımı sürücez? yardımcıı olursanız sevinirim...

2. 19 Temmuz 2009
  3. kareligomlek

kareligomlek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    88
    aynı soruyu ben de soruyorum hatta benimki hint kınası sositososito

4. 19 Temmuz 2009
  5. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    evet sekerim boyanın tonuna göre beklettiin süreye göre renk değişio çok açık sarı oluo turuncu oluo bende siyah sacı açmıştım açıcıyla turuncu oldu ama ben çok bekletmedm aralarda sarılarda vardı
    hemen yıkadıktan sonra kahve rengi boyayı sürdüm oldu

Son düzenleme: 19 Temmuz 2009
  6. 19 Temmuz 2009
  7. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    benim saçım cayır cayır yandı turuncu oldu bide mahvoldu hala kaç aydır kendine gelemedi daçım bidaha açtırmakmı boyadım kendi rengine dahada ellemem kel kalıyodum saçım çok güçlü ve gür olmasına rağmen az olsa kalmadıydı kesin ben tövbe ettim kızlar.......

8. 19 Temmuz 2009
  9. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ya herkes açıcıdan sonra saçım yıpradın dior ama benim saçım dahada iyi oldu hatta boya bile benim saçımı daha iyi yapıyor sactan saca değişio demekki

10. 19 Temmuz 2009
  11. 859

859 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    3 gün art arda açıcı ve boya yaptm ama çok skür maşallah nazar değmesin inşallah benim saçımda da bir yıpranma olmadı....açıcı pek akıl işi değil bence tutmuyor rengi ya cırt sarı oluyor ya turuncu arada eski boyalar kalıyor...zor iş yani...1 ayda boyaya verdiğim parayla kuaföre gider açtırır boyatır snra yine koyulaştırabilirdim ama akılsızlık işte =) saçına güveniyorsan ve olumsuzluklara hazırlıklıysan öyle dene bence

12. 20 Temmuz 2009
  13. xyz89

xyz89 Guest

ya benımde sacım sıyah asırı sıkıldım nasıl actırcam bılemıyorum pek guvenemıyorum