yogun bır sekılde saclarım seyrekleştı

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve syliviaplath tarafından 9 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : syliviaplath
  1. syliviaplath

syliviaplath ask bıttı. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    mrb kızlar son zamanlarda ferkettıgım bısey. son 5 aydır saclarım yogun bır sekılde dokuluyor ve gozle gorulur seyreklestı. daha 20 yasındaym.. saclarm acılmaya basladı bunun sebebı ne olabılır cok uzgnm saclarım fazlasıyla gur ve yogundu. bana onerebılecegınız bıseyler varmı yardmcı olursanız sevınıırm. bn saclarımı boyamaya bıle kıyamayan bırıydm :KK43:

2. 10 Temmuz 2010
  3. twilight_ea

twilight_ea başarıcam inş :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bi doktora görün canım.belki kansızlık falan vardır.yada saç dökülmesine neden olacak başka bişey.doktorun seni yönlendirmesi en mantıklısı.

4. 10 Temmuz 2010
  5. Pelerinli

Pelerinli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    neyin neden olduğunu bilemem ama lavanta çayı saçlara iyi geliyomuş canım ama en fazla haftada üç bardak içilecekmiş ben şahsen bugünden itibaren deniycem:)
    geçmiş olsun cnm üzülme arada mevsimden mi yoksa sağlıktan mıdır bilinmez bana da olur böyle ,sonra düzeliyo öncelikle moralini bozma:KK66:

6. 10 Temmuz 2010
  7. blackheart

blackheart Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benımde aynı sorunum var ampüller begatmen bemix mi ne hepsini denedim saç dökülmesine özel sampuan kremler kullandım nafile saçlarımın uöçlarını kestirdim gene gene dökülüor :KK43::KK43:

8. 11 Temmuz 2010
  9. lifetime

lifetime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar hep söylüyorum yine söylicem bu kadar yoğun saç dökülmesi yaşayıp yağlardan bemiks evigen v.s ampüllerden medet ummayın bunlar saça ancak bakım olarak uygulanır dökülmeyi önlemez dökülmenizin nedenini bulun daha fazla saç kaybınız olmasın en azından.hem kan değerlerinden biri eksik çıkarsa ilaç içiyosun ekstra böyle zahmetli işler yapmaya gerek kalmadan dökülmen duruyo yani konu sahibi arkadaşım doktora git tüm tahlilleriin yapılsın ve dökülmen sonuca bağlansınn...

10. 12 Temmuz 2010
  11. syliviaplath

syliviaplath ask bıttı. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    evt arkadslar en ykn zamanda bı doktora gozukucem . yasadıgım yogun yıkım uzuntude sebeb olabılır dıe dusunuyorum ama en dogru kararı doktor verıcek sagolun hepınız.

12. 30 Ağustos 2014
  13. kajucuk

kajucuk canımcım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkafasim cok olmus biliyorum ama suan ben bu durumdaym son durum nedir sende :KK70: