Yoğurt Yağ Yakıyor!

Konusu 'Güncel Diyet Haberleri' forumundadır ve EU1 tarafından 27 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Konu Takipcileri:
Bu konu 6 kullanıcı tarafından takip ediliyor.
    27 Ocak 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Diyetlerine yağsız yoğurt ekleyenler yüzde 22 daha fazla kilo kaybediyor. Göbekteki yağların yüzde 81'i de yoğurtla eriyor.

Göbeğini hızla eritmek isteyenler, bol bol yağsız yoğurt yesin! ABD'de yapılan bir araştırmada, düşük kalorili rejimlerine yoğurt seçeneğini ekleyen ve günde üç öğün yağsız yoğurt yiyen aşırı kiloluların, yoğurtsuz bir diyet uygulayanlara oranla yüzde 22 daha fazla kilo verdikleri ve yüzde 61 daha fazla yağ yaktıkları tespit edildi. Yoğurt yiyenlerin ayrıca, karın bölgelerinde yüzde 81 daha fazla yağ yaktıkları ortaya çıktı.

Tennessee Üniversitesi'ndeki araştırmaya katılanlardan Dr. Michael Zemel, yoğurt yiyenlerin hem ortalama yedi kilo olan zayıflama seviyesinden daha fazla inceldiklerini hem de kaslarını diğerlerinden iki kat fazla koruduklarını belirtti.

2. 27 Ocak 2007
  3. HuzunAla

HuzunAla Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bunu duymuştum.. Vücut geliştiren sporcular da vücutlarında ki yağı eritmek için yoğurda pul biber ilave edip yiyorlar.. Haberiniz olsun.

4. 27 Ocak 2007
  5. EU1

EU1 Guest

Evet Beni Taniyanlar Bilirler 20 Kilo Verdim Ve Inannin Bana Yoğurtu Hiç Eksik Etmedim Hatta Gece Yatmadan Ayran Yapip Içtim:KK66:

6. 29 Ocak 2007
  7. 27Ocak

27Ocak Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba aranıza yeni katıldım paylaşmak isterimki asıl mucize yoğurdun kendisi fakat kilo kaybetmek isteyenler kalsiyum ağırlıklı beslenmelidir tabii yağsız olmak koşuluyla bu da şunu getirir yoğurt vazgeçilmez bir ara öğün olabilir fakat gerçekten sağlıklı ve kalıcı kilo kaybı için günde 6 öğün yemek şarttır bunlardan 3 ü ana öğün 3 ü de ara öğün olarak sıralanmalıdır ruya arkadaşıma usa kalp vakfı dieti ile ilgili söylemek isterimki sadece 3 günde verilen kilo yağ deil sudur bunu dikkate almasını öneririm yinede diet yapmak sabır işi kutlarım

8. 29 Ocak 2007
  9. EU1

EU1 Guest

Ya Ben Başta Diet Psikolojisini Attim Kafamdan Daha Sonra Beyaz Ekmek Pilav şeker Ve Unu Kestim
    Onun Dişinda Herşey Yedim Ama Abartmadan!!sabahlari Kepek Ekmek 2 Dilim Normal Kahvaltimi Yaptim Zeytini Bali Yaği Fln Abartmadim
    öğlende Sebze Yemeği Yaninda Bikase Yoğurt
    Akşama Doğru Bir Elma çok Meyva Yememek Lazim şeker Var çünkü
    Akşamda Bol Salata Limonlu Yaninda Beyaz Kirmizi Et Yada Balik Veya Köfte Ne Varsa Canim çekiosa Onu Yaptim Eğer Sebze Yemeği Varsada Bikase Yedim
    Gecede Aciktiğimi Hissedince Koca Bir Bardak Ayran Yaptim Içtim
    çok Kisa Sürede Olmasada Kilomu Gayet Sağlikli Bi şekilde Verdim Ve şimdi Almiorum çok Güsel Bi Duygu:)
    Ama şööle Bişide Var Yeme Alişkanliğim Değişmedi Herşeyi Abartmadan Yiyorum:KK66:

10. 29 Ocak 2007
  11. EU1

EU1 Guest

Aaa Bu Arada Sabah Kalkar Kalkmaz Bir Bardak Ilik Suya Limon Sikip Içtim Ve Günde En Az 2 Lt Su!!!!su çok önemli Arkadaslar.xeyno Umarim Yardimci Olmusumdur:KK66:

12. 30 Nisan 2008
  13. Honest

Honest Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar yoğurt gerçekten diyette olmalı..1 aydır düzenli olarak akşam yemeği yerine 1 kase yoğurtun içine keten tohumu koyarak yiyorum ve 9 kilo verdim tabi vücudum inanılmaz sıkılaştı görenler daha fazla vermişsindir diyorlar siz düşünün yaniŞenizhergün en az 1 2 kase yoğurt 1 sb süt içimeliyiz arkadaşlarÇok üzgünüm çoook

14. 1 Mayıs 2008
  15. edna1905

edna1905 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Evet yoğurdu zaten sadece kilo vermek için değil günlük gerekli olan kalsiyum ve protein ihtiyacımızı karşılamak içinde yemeliyiz bence...

16. 18 Mayıs 2008
  17. ecrin16

ecrin16 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar.ebruli sana katılıyorum bende böyle kilo verdim yoğurdun çok faydasını gördüm ayrıca şunu da eklemek istiyorum hızlı yemek yemeyin.bir kişi 15 20dk da azda yese çokta yese doyuyormuş.aklınızda bulunsun.sağlıklı günler...

18. 28 Haziran 2008
  19. haydeç

haydeç Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    bende yoğurda pul biber koyarak yiyorum.demekki onun için kilo veriyorum.bilmeden de olsa faydalanmışımCADIARZU