Yok Mu Ocak Ayinda Hamiş Kalan??

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve drerdogan tarafından 15 Şubat 2008 başlatılmıştır.

15 Şubat 2008
    Konu Sahibi : drerdogan
  1. drerdogan

drerdogan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    MERHABA ARKADAŞLAR BENİM SON ADETİMİN İLK GÜNÜ 1 OCAK 2008 YANİ EN ERKEN OCAK HAMİŞİ BENİM SANIRIM....
    FORUMU GEZERKEN KENDİ HAFTAMDA GEBELERİ ARAMAK ZOR OLDUĞUNDA BİR TOPİK DE BİRLEŞELİM DEDİM, ÇÜNKÜ İNSAN AYNI ŞEYLERİ YAŞAYAN İNSANLARALA BAZI SORULARI VEYA MUTULULUKLARI PAYLAŞMAK İSTİYOR....
    KENDİMİ ANLATAYIM BİRAZ 1 YIL BEBİŞİMİZ OLMADI EN ÇOK İSTEDİĞİMDEN HEMEN TEDAVİYE BAŞLADIK...3 AŞILAMA BAŞARISIZ SONRA 1. TÜP DENEMESİ SONUCUNDA GÜZEL ALLAHIMIN HİKMETİYLE HAMİŞ KALDIM... 6 HAFAT 3 GÜNLÜĞÜZ BUGÜN VE 2 GÜN ÖNCE KALP ATIŞLARINI GÖRDÜK MÜTHİŞ BİR DUYGUYDU...
    ŞenizŞenizŞenizŞeniz

2. 15 Şubat 2008
  3. drerdogan

drerdogan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Veee Ilk Soru Benden Mide Bulantilariniz Ne Durumda Benim çok Az Bir Rahatsizlik Hissi şeklinde Ama Kusma Yok.... Bulantinin Olmasi Bebeğin Sağlikli Olduğunu Gösteriyormuş Ondan Sabirsizlikla Bekliyorum Kusmayi ( Manyağim Galiba)

4. 15 Şubat 2008
  5. bluewave

bluewave Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam
    Benim tarihim de 3 Ocak. 2 gün var aramızda. bugun 6 hafta 1 günlük. biz pazartesi gidecez kalp atıslarını dinlemek için. Umarım herşey yolunda gider.:nazar:
    benim sık sık başım dönüo. Bir çok sevdigim seyden tiksinmeye basladım. Bir de en kötüsü süt içemiyorum. görmeye bile dayanamıyorum. Ayran, yogurtla takviye ediyorum.

6. 15 Şubat 2008
  7. drerdogan

drerdogan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ne güzel İnşallah sorunsuz devam ederse aynı zamanlarda doğuracağızz...
    benim randevumda aslında salı günüydü ama iğne olmaya gittiğimde arkadaşım dayanamadı gel bakalım dedi öyle gördük kalp atışuını...

8. 15 Şubat 2008
  9. bluewave

bluewave Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben 6 ay önce 10 haftalık bebeğimi kaybettim. kalbi durmus. zor günlerdi. o hamilelikte kalp atısı için erken gitmistik duyamamıstık. 2 gun sonra gıdınce duyabilmistik. bu sefer saglama alalım dedik. 6+4 olacak o zaman. saglıklıysa duymamız lazım. cok tedirginim bu sefer. her an kaybedecekmişim gibi geliyor. ve günler gecmek bilmiyor. gecen hemen müjdeyi vermistim herkese.simdi kimseye soylemıyorum. hele bir 3 ay dolsun. Allah izin verirse o gunleri gorelim oyle soylicema.s

10. 15 Şubat 2008
  11. drerdogan

drerdogan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Canim çok üzüldüm Benimde Büyük Korkum Var Bu Açidan Ama şimdilik Boyu Kalbi Yolk Salki Herşeyi Iyi Gidiyor Inşallah Güzel Allahim Uygun Görürse Aliriz Kucağimiza Bebklerimizi

12. 16 Şubat 2008
  13. XIXBXIXARU

XIXBXIXARU benim tatlımı tatlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Mrb Bende 5 Haftalik Hamişim Ocak Hamişiyim Galiba Mide Bulantilarim Falan Yok Normal Hayatima Devam Ediyorum Ama Kasiklarim Ve Bacaklarim Agriyo şimdilik Bu Kadar

14. 16 Şubat 2008
  15. ravzanur

ravzanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba ben iszlerden en sonuncuyum galiba ocak sonu hamis oldum son regl tarihim 14 ocakti .henuz doktora gitmedim test aldim ve oyle ogrendim bende kimseye demedim suan bir 3 aylik olsun hayirlisiyla ondan sonra birde kalp atisini gormek icin biraz daha zamanin gecmesini bekliyorum haftaya gitmek istiyorum doktora bakalim ne diyecek?benimsadece belim agriyo birde zorla yemek yiyorum aklima yemek gelmiyo onceden agzim bos kalmazdi simdi canim bisey istemiyor.herkese kolay hamisliklera.s.

16. 16 Şubat 2008
  17. meldek

meldek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar benimde enson adet tarihim 12 ocaktı,bende 21 inde gidecem dr. çok heyecanlıyım ilk defa gidecez bizde, benimde midemde bisorun yok ama kasık ve karnımda ağrılar var bide halsiz kalıyorum çok, başka sorun olmasında gerisi önemli değil onlar sağlıklı olsun yeter

18. 16 Şubat 2008
  19. telaxsxlxix

telaxsxlxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 1 ocağaca hamile girenlerdenim şu an 7,5 haftalığız bende ilk muayenede sesini duymadım daha 5 hafta 5 günlüktü o zaman ama gördüm kalp atışını böyle zıplayıp duruyordu çok güzel bir duygu çarşamba kontrolüm var işaallah allah isteyen herkese nasip etsin