Yok sirke, sakız, bilmem nee..

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve SeYnePP:) tarafından 19 Haziran 2009 başlatılmıştır.

19 Haziran 2009
    Konu Sahibi : SeYnePP:)
  1. SeYnePP:)

SeYnePP:) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eğer ben vücuduma saygı gösteriyorum, bilmediğim şeyleri içipte kilo vereceğime böyle kalırım daha iyi diyorsanız gelin burada toplanalım kızlar :lepi: ben tiroid hastasıyım ve kilo vermekte zorlanıyorum :1no2: amaaa inat ettim vericem hem de bu yaz sonuna kadar :enbuyukkk: diyet listem yok, içtiğim, sürdüğüm, yediğim, çiğnediğim birşeyler yok!!! gelin herşeyden yiyerek kilolarımızı verelim. ancak benim diyetimde spor şart yerimseniben hadi bakalımmm bugün itibariyle bana katılmak isteyenleri bekliyorum. sağlıklı kilo verme adına paylaşalım bilgilerimizi vee bu yaz sonunda alalım yaptıklarımızın karşılığını :teytey:

2. 19 Haziran 2009
  3. SeYnePP:)

SeYnePP:) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet ilk mesajda benden,, saat 8 den sonra hiçbirşey yemiyorum sadece su içiyorum ve gün içinde su içemiyorsanız çok iyi geliyor vücuda. ayrıca kesinlikle ara öğünlerimin saatini atlamıyorum. saat 11: 1 kase kiraz saat 15: bir kase yoğurt bu öğünlere bir tane daha ekleyebilirsiniz buyrunnnnnnnnn

4. 19 Haziran 2009
  5. pasivite

pasivite Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla hiçbirine yetişilmıyo zaten bugun sakız çiğniyim desen yarn kabak lifi çıkıyo:bbo:

6. 19 Haziran 2009
  7. Stealthz

Stealthz 23-05-2010 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben sakız bağımlısıyım :/ 24 saat sakızla duruyorum :çok üzgünüm: Vücuduma saygısızlık mı yapıyorum :KK70:

8. 20 Haziran 2009
  9. Kalliste

Kalliste Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    153
    Belli bir diyet listeniz varsa burada paylaşım yapabilirsiniz, farklı yöntemler ve sporda dahil olacak, her üye birbirinden bağımsız olacaksa diyet guruplarında hepinize uyabilecek bir başlık mutlaka vardır..

Lütfen verdiğim linkten devam ediniz...Kullandığınız ürün deneyimi aktarmayacaksanız veya bir liste uygulamayacaksanız zaten bu yöntemlerin haricinde bu diyet guruplarında toplanmış bulunmaktayız, ayrı bir başlık açılmayacaktır..

Diyet Grupları - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

10. 20 Haziran 2009
  11. bebisim52

bebisim52 Tüm varlığım kızımmm... Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148

arkadaşın dediği heralde diyet sakızları filan bende çok sakız severim çay içerim sakız ağzımdayken hatta uyurum bile sakızla çünkü diş sıkma hastalığım var böylelikle ii geliyo ama ramazanda çok kötü oluyorum başım ağrıyo diş sıkmaktan

12. 20 Haziran 2009
  13. Kalliste

Kalliste Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    153
    Bu konuda paylaşım yapılmaması için not bıraktım lütfen dikkate alınız, konu bilgi amaçlı kalmıştır..