Yokluğunun sancisinda boğulacağim

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve BEYAZ MELEK tarafından 22 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : BEYAZ MELEK
  1. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    BENİM MİNİK ELLİ MELEĞİM,,
    GÜZEL KOKULUM BAKIŞINA HASRET KALDIĞIM YAVRUM...
    SENİN ELİNİ TUTAMAMAKTAN KORKUYORUM BEBEĞİM...
    İÇİMDE TARİFSİZ FIRTINALAR VAR....YA ELİNİ TUTAMAZSAM YA YÜZÜNÜ GÖREMEZSEM...YA O TATLI BEBEK DİLİN BANA ANNE DEMEZSE......
    ÜZMEZSİN DİMİ BENİ YAVRUM....
    YAŞAMIMIN HER ANINDASIN BEBEĞİM,,,
    YEDİĞİM EKMEKTE İÇTİĞİM SUDASIN CANIM YAVRUM...
    SENSİZ ZAMAN GİDEREK AĞIRLAŞIYOR...KİMSE BENİ ANLAMIYOR YAVRUM HERKEZ BANA KIZIYOR SABRET DİYOR....
    BEN MİS KOKUN OLMADAN DURAMIYORUM....O GÜZEL GÖZLERİN GELİYOR HEP KARŞIMA AĞLAR GİBİ BAKIYORSUN SURATIMA SIÇRAYIP UYANIYORUM GECCELERİ.....
    NASIL SABREDEYİM ALLAHIM SEN BANA GÜÇ VER...
    ELİM ,YÜREĞİM,KOLUM KANADIM KIRIK....
    KANADI KIRILMIŞ KUŞLAR GİBİYİM....
    GEL BENİM KANATSIZ MELEĞİM BENİ SENSİZ BIRAKMA....
    SABIRLA,,HEYCANLA BEKLİYORUM GEL TUT MİNİCİK ELİNLE TEK PARMAĞIMDAN...
    GEL HUZURLA UYU GÖĞSÜMDE...
    GEL BANA ANNE DE..................................senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

2. 22 Temmuz 2008
  3. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Allahım en hayırlı en kısa zamanda seni ve tüm isteyenleri yavrularına kavuştursun inş...
    Kimseyi bu ağır ihtihanla tartmnasın inş Rabbim...

4. 22 Temmuz 2008
  5. BEYAZ MELEK

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    SAĞOL BİTANEM İNŞALLAH CANIM:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

6. 22 Temmuz 2008
  7. sema3455

sema3455 yoğun yorgun uykusuz... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım nasıl da güzel dökmüşsün için o kadar ii anlıyorum ki seni kimse anlamıyo evet yeri geliyo eşimin bile benim kadar istemediğini düşünüyorm ama beyne ii sinyaller gödermek lazım ii düşünelim ii olsun bence hep aklımızda olduğundan stres yapıyoruz düşnmemek çok zor ama en azından daha az düşünmeye çalış başka şeylerle ilgilenmeye gayret et ben artık öle yapıyorum bu ay da regl oldum ama hiç üzülüp takılmadım cicim.sabır herşeyin ilacı bi düşen azmetmek ve allahımıza yalvarmak.en kısa zamanda güzel heberlerini alırız inşallah.

8. 22 Temmuz 2008
  9. BEYAZ MELEK

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    EVET BİTANM HAKLISIN EŞİM ÇOK RAHAT.................İÇİMDE KOPAN FIRTINALARI BENDEN İYİ KİMSE BİLEMEZ....
    HELE BUNU YAŞAMAYAN HİÇ BİLEMEZ.YORULUYORUM YAVAŞ YAVAŞ...
    GÜCÜM TÜKENİYOR......
    KÜÇÜCÜK BİR BEDENİN BANA ANNE DEMESİ KADAR MUCİZEVİ NE OLABİLİR Kİ HAYATTA...
    ALLAHIM SEN BİZİ MUCİZENDEN EKSİK BIRAKMA.....BENİ VE İSTEYEN HERKEZİN ANNE OLMASINI SAĞLA...AMİN:nazar:

10. 22 Temmuz 2008
  11. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok güzel yazmışsın, çok duygulandım, birçok kişinin duygularına tercuman olmuşsun. ama beyaz melekcim sen daha çok gençsin ve daha birkaç ay önce korunmayı bıraktın. çok zor biliyorum ama biraz daha sabret belki bu ay belki önümüzdeki birkaç ay içinde bebeğin gelecek inşallah. Allah bilir tabi. ama senin ve eşinin bir probleminiz olmadığını söylemiştin. doğum kontrol ilacından olabilir. bak ben 1 yıldır istiyorum. 1 kez de düşük yaptım biliyorsun. yaşım senden büyük ve pko luyum ama dayanmaya sabretmeye çalışıyorum güzelim ya. keşke elimizde olsa da o minik melekleri içimize hemen koyup, 9 ay sonrada kucağımıza alsak ama bu konuda elimizden gelen birşey yok. zamanı var canım ve o zamanı istesekde değiştiremeyiz. inşallah çok beklemeyiz canım. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın, isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eder inşallah.

Son düzenleme: 22 Temmuz 2008
  12. 22 Temmuz 2008
  13. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim inşallah allahım bu güzel duyguyu sana ve tüm bebiş isteyenlere yaşatır..

14. 22 Temmuz 2008
  15. nevrosky

nevrosky Doruk Paşa Sen Çok Yaşa Pro Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    196
    Canım çok güzel yazmışsın. :1hug: İnşallah bu özlemini tez zamanda dindirir Allahım. Sana da meleğini gönderir inşallah. Amin. Allah gönlüne göre versin arkadaşım. a.s.

16. 22 Temmuz 2008
  17. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım allahım tez zamanda nasip eder işallah.seni çok iyi anlıyorum.çünkü 5 yıldır bende bekliyorum.senağlamasenağlamasenağlama ağlayasım geldi okuyunca yazını.allah kimsenin gözünde koymasın.sabret vakti gelince olacaktır.rabbim hayırlısını nasip etsin.

18. 22 Temmuz 2008
  19. MeLiSimmm

MeLiSimmm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    GÜCÜNÜN TÜKENMESİNE İZİN VERMİCEKSİN...HER ÜZÜLDÜĞÜNEDE TAKRAR AĞAYA KALKIP TEKRAR BAŞLİCAKSIN SAVAŞMAYA...GÜCÜNÜ TÜKETTİĞİN AN HERŞEYDEN VAZGEÇTİĞİN ANDIR...VAZGEÇMEK Bİ ANNEYE YAKIŞMAZ...senağlama