Yoksa bir kardeşim mi var, kafayı yemek üzereyim =(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve MLS_ tarafından 28 Nisan 2010 başlatılmıştır.

28 Nisan 2010
    Konu Sahibi : MLS_
  1. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar bugün nedense canım gitmek istemedi okula izin aldım ta 12'yekadar da yattım. uyandım ve bilgisayarımı açtım direk bnm pc laptop olduğundan kapandığında beklemeye alıyor açık programlar kapanmıyor.Açar açmaz windows fotoraf galerisi açıktı kizim_5245 diye bi dosya baktım esmer bi kız çocuğu ve dün en son babam girdi pc.ye
    Katiyenn ben değilim 2008 de çekilen bir fotograf hadi küçüklüğüm olsa ben öle değildim kara saçlı falan gözlüklü sarışın bi çocuktum. fotograftaki kız 7 8 yaşlanında en küçük 6 diyeyim.. ve kızım diye kayıtlı ben bi kere anneminbş konuşmasını duymuştum.biz babamdan çok çektik başka bi kadın yüzünden yani ateş olmayan yerden duman çıkmıyor misali benim ki bir sürü şey yani olan eden.. ki babama güvenim yok artık..
    Sabah sabah cinlerim tepeme çıktı vallahi. bir gün dinlenelim dedim hopp bi sıkıntı daha annemde yok evde olsa akşam naptı pcde falan diye sorardım ooof inş. güvensizliğim ve geçmişte duyduklarım yalandır.. ve şuan anneme sordum ben uyudum bakmadımki dedi söleyemedim bunu gördümdiye... ooooofff napıcam eğer öle bişi varsa ki araştırıcam katil olmasam iyi bnei bilen bilir kovarım babamı evden o kızıda gebertirim velet ya off :eek:klava:
    ya da akşam babamı mı sıkıştırsam anneme sölesem mi bi akıl verin..

Son düzenleme: 28 Nisan 2010
  2. 28 Nisan 2010
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bir saniye, o kizin ne sucu günahi varki, kalkip onu gebertirim diyorsun.?

Omu istedi babanin 5 dakikalik zevki icin dünyaya gelmeyi?:nazar:

Ayrica babani evden kovmak sana düsmez bana göre, bunu yapacak bir kisi varsa oda annendir.....lakin bana sorarsan o herseyi biliyor ama kabullenmis!

Bu olayi tüm gercekleri ile ögrenmek istiyorsan al karsina babani ve konus

4. 28 Nisan 2010
  5. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    bu nasıl bir yaklaşım arkadaşım bakalım okız sizin kızkardeşiniz olmak istiyormu gebertirim falan diyonuzzz babanızşla bunu yapan kadına sorun hesabını sorcaksanız okızda siz kadar masumm o istermiydi böyle biaşkın tohumu olmak bakalımmm

6. 28 Nisan 2010
  7. trkn

trkn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ya ortada daha kesin bişey yokki önce konuş babanla sonra düşün bunları :umursamaz:

8. 28 Nisan 2010
  9. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    866
    Ödül Puanları:
    203
    Kızı geberteceksin öyle mi..??
    Hmm..
    Kaç yaşındaısn arkadşaım sen ..?

10. 28 Nisan 2010
  11. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    kizin ne sucu var canim, babaniza sinirlenmissiniz tamam anladik ama o kiza velet felan demeyin.

12. 28 Nisan 2010
  13. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ya o kadar sinirlendim ki ne doğru ne yanlış bilmiyorum.. bi kadın yüzünden bizi sersefil duruma soktu rızkımızı götürdü yedirdi akşam sorucam bilmiyorum üstelik tabi kvoarım baba olarak bi hakkı yok üzerimde bana sadece annem baktı şimdide biz ona bakıyoruz.. :1closedeyes:

14. 28 Nisan 2010
  15. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    yani çok kötülüğü oldu bana zamanında hayatımı çok etkiledi tabi haklısınız kızın bi suçu yok kardeşim varsa eğer varsa ben çok fevri düşündüm ama sakinleşmem lazım

Son düzenleme: 28 Nisan 2010
  16. 28 Nisan 2010
  17. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    266
    Ödül Puanları:
    213
    doğarken anne babamızı seçme gibi bi lüksümüz yok. emin ol öyle bişey olsaydı o yavrucak babanız gibi bi adamı baba olarak seçmezdi. kızın ne günahı var. gebertmekten bahsediyosunuz.

18. 28 Nisan 2010
  19. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    al babani karsina konus, hesap sor bu senin en dogal hakkin. bana annen biliyo gibi geldi bu kizi