yoksa hala eşinizle aynı yataktamı yatıyonuz

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve yelsan tarafından 17 Nisan 2008 başlatılmıştır.

17 Nisan 2008
    Konu Sahibi : yelsan
  1. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 26 haftamdayım ama 1 aydan fazla oldu koca yatakta tek başıma yatıyom bazende salonda çünkü artık kesintisin uyku yok:1no2:çünkü sürekli bir sag bir sola dönüyom istemeyerek olsada istem dışı dönüyom sola yatmaya daha çok çalışıyom gerçi dr dediği gibi ama yüz üstü sırt ve yatmayı özledim ya eşimide etkiliyom onun uykusunuda bölüyom aynı ayrı yatıyozz acaba dogumdan sonra genemi ayrı yatmak gerekir o zamanda bebek olacak yanımızda kızlar mecbur

2. 17 Nisan 2008
  3. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence ayrı yatma sogutma kendinden eşini ara acmak iyi olmaz valla bende cok dönüyorum ediyorum ama hic yatagı ayırmak aklımın ucundan gecmedi ayırmamda zaten eşimde şikayetci degil

4. 17 Nisan 2008
  5. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    ayrı yatma canım onunda cocugu cektiğin sıkıntıyı görsün kıymetini bilsin yarın öbür gün cocuk aglayınca da uyuyamıyorum iye baska odaya gider bak
    sonucta hamilelik tek basına yasayacagın sürec degil sen uyuyamıyorsan oda uyumayıversin
    dogru degil yani bence

6. 17 Nisan 2008
  7. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    ayrı yatma canım onunda cocugu cektiğin sıkıntıyı görsün kıymetini bilsin yarın öbür gün cocuk aglayınca da uyuyamıyorum iye baska odaya gider bak
    sonucta hamilelik tek basına yasayacagın sürec degil sen uyuyamıyorsan oda uyumayıversin
    dogru degil yani bence

8. 17 Nisan 2008
  9. kalemkitap2

kalemkitap2 Kapsama Alanı Dışında ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    şimdi sen rahatın için ayrı yatarsan çocuk olunca o rahatı için ayrı yatar.
    Bence hiç ayrı yatmayın

10. 17 Nisan 2008
  11. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ciddimi kızlar ayy kıyamıyomm sabah işe giidiyor akşam 8.30 da evde ben 7 de evdeyim ya ama zaten o geliyor ben git diyom bende rahat yatamıyom o yanımda olunca rahatsız ediyom diye sabahları oglumu sevsin diye yanına gidiyom ..kızlar kafam karıştı ne yapsam gerçi eşim herşeyde yardımcı yemeğini kendi yer temizliğe yardım eder yaaa napıyımmm birliktemi yatıyımm

12. 17 Nisan 2008
  13. Cullen

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    birlikte yat canım ayrılma bu cocugu tek sen yapmadın birklikte cekin herşeyi onu rahatsız edicem diyede düşünme canım sende şurda ne kadar kaldı zaten benim eşimde iş yeri uzakta ve 6,30 ta kalkıyor ve ben gece sürekli döne döne ona carpa carpa bazen uyandırıyorum napıyım ama gidipta başka bir yere yatamam eşimde gidip yatmaz zaten sen eşinle birlikte yat canım ayrılma sakın

14. 17 Nisan 2008
  15. bxixdxixxsxxixm

bxixdxixxsxxixm KALBİM EGE' DE KALDI Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Valla bende kocamı bırakmam. Gerçi oda beni bırakmaz... Bütün gece el ele uyuruz biz. Mutlaka ya sarılırız ya el ele tutuşuruz. Ne o bensiz ne ben onsuz uyuyamuyoruz. Bırakma sende kocanı al yanına bence. soğukluk olur arada.

16. 17 Nisan 2008
  17. Cullen

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    tabi canım bırakma yani bıdışımında dedigi gibi biz yatarken ben soluma dönüyorum eşimde arkamdan gelip bana sarılıyor elinide karnıma koyup kızımı sevip uyuyo ben dönücegim zamanda onu döndürüyorum öbür tarafa

18. 17 Nisan 2008
  19. bxixdxixxsxxixm

bxixdxixxsxxixm KALBİM EGE' DE KALDI Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    :eek::eek:
    kız bende aynı adamı bir rahat bırakmıyorum.. Ben dönüyom onuda çeviriyom. Sarıl bana diye bağırıyorum.. Ben gidip yapışıyorum Adama.. Ne yapayım ayrı kalamıyorum işte.... :eek: