yoksa hamilemiyiiimmmmm:((((

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve serpilgkbdk tarafından 25 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

25 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : serpilgkbdk
  1. serpilgkbdk

serpilgkbdk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba tam 6 gün geçti olmadım. ama test yapmayada korkuyorum yoksa ben hamilemiyim yaaaaaa..... allahım ne olur şimdi değil çok korkuyorummm.... benim 3 yaşında bir kızım var. ve çalıyorum mağlesef sorun kredi çekip ev aldık. ondan dolayı çalışmam lazım. bir bebek daha yapamam şuan. eşimin maaşı tek başına yetmez. 2 çocukla nasıl olacak zaten diğer kızımda bakıcıda ister istemez onunda yükü ağır birde ekstra bakıcıı parası falan ağır olur düşünmek zorundayım yaşantımızı eger varsa ne yapacağım dün eşime sordum aldırırız dedi ama bennnnnnnnnnnnnnnn:KK43:((((((((((((:-)gitme::CüvCüv:

2. 25 Temmuz 2010
  3. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Korunmuyor musunuz?

4. 25 Temmuz 2010
  5. ozlenen2010

ozlenen2010 Allah'ın dediği olur... Üye

Beğenildi:
    875
    Ödül Puanları:
    238
    bu kadar strese gireceğine bir idrar testi yapıp rahatlayabilirsin . 6 gün geçmiş ve kesin sonuç verir. hamileysen bile gelen rızkıyla gelir derler .Rabbim bir kolaylığını verecektir mutlaka.

6. 26 Temmuz 2010
  7. serpilgkbdk

serpilgkbdk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    eşim doğal yollarla korunuyor :) anlayın işte testi yaptım bugün ama yine kararsızım çünkü ikinci çizgi belli belirsiz çıkmış varmı yokmu offffffff offfffffffffffff

8. 26 Temmuz 2010
  9. gyshnky

gyshnky Zeynep Beren hoşgeldin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım bak hemşireymişsin zaten gidip bir kan versen de bu kadar endişe etmesen... Eğer hamleysen de bence bu kadar panik yapma...Hayırlısı olsun de. Zamanı gelmiştir ve rahmine düşmüştür.Zaten hamileliğinin belli bir süresine kadar çalışabiliyorsun.O zamana kadar çalığırsın sonrasında lohusalıktan sonra yine devam edersin çalışmaya... Bu kadar gözünde büyütme.Rabbim yardımcın olsun.

10. 26 Temmuz 2010
  11. canan027

canan027 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    bence hamilesin çift çizgi silikde çıksa pozitif kabul ediliyo bence aldırma onu veren allahım rıskınıda verir bu konuda kuranda ayetler bile var geçinebilmebilme kaygısıyla çocuklarınızı öldürmeyiniz diye heleki mübarek 3 aylarda herşeyde vardır bir hayır belki uğurlu gelecek

12. 26 Temmuz 2010
  13. peluska06

peluska06 ikizlerim melek oldu :( Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    aldırma günah başka yerden çıkar

14. 26 Temmuz 2010
  15. peluska06

peluska06 ikizlerim melek oldu :( Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    benim arkadaşlarımın hepsi çocukları olunca atandı yani rızgıyla geliyor çocuklar
    bir akrabamız vardı sözleşmeli 4 yıldır kocasından ayrı çalışıyordu ankaraya gelemiyordu çocuğu oldu tayini çıktı böyle örnekler çok

16. 26 Temmuz 2010
  17. darkangellove58

darkangellove58 prensesim büyüyor Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    101
    canım arkadaşım madem ikinci çocuk düşünmüyordunuz neden korunmadınız şimdi aldırsan günah aldırmasan nasıl geçineceğiz kaygısıyla yaşayacaksın keşke baştan tedbirinizi iyi alsaydınız

18. 26 Temmuz 2010
  19. meryem64

meryem64 rabbim sana sukurler olsu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    allah her cocgun riskini verir aldirip omur boyu vicdan azabinla yasicaksin.ac kalmicak ya dogsa rabbim buyuktur kiymadan kendi parcandan birinii parcalicaksinn iyi dusun derimm.hayatiniz belki daha guzel olucakk.allah sana bu mubarek gunde dogru karari vermen icin yardim etsin insallahhhsenağlamasenağlama