Yoksa UFO'lar istilaya mı hazırlanıyor?

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve Halikarnas tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

  10 Haziran 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 1. Halikarnas

  Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

  Katılım:
  24 Kasım 2008
  Mesajlar:
  15.417
  Beğenildi:
  30
  Ödül Puanları:
  198
  [​IMG]  Gökyüzüne bakanlar donup kaldı. Hükümet askeri uçak dedi, asker ise ufo bunlar iddiasında. İşte şoke eden fotoğraf


  İngiltere ve Hollanda'da görülen 100'den fazla ışık kümesinin, düzenli ve senkronik hareketleri ile yaydıkları ışık, askeri bir birlikten çok UFO'ların istilası olarak adlandırılıyor.

  Son bir kaç gündür görülen bu ışık huzmeleri, en son dün gece İngiltere'de Merseyside ve Lincoln bölgelerinde belirdi. Bir kaç gün önce de Cambridgeshire'da görüntülenen bu ışıklar için, görgü tanıkları yemin ederek neredeyse bir ev kadar büyük olduklarını söylüyorlar.

  Ülkenin savunma yetkilileri UFO günlüklerini yeniden açtılar ve UFO tutkunları da her an karşılarına bir tane çıkabilir diye fotoğraf makinalarını ellerinden düşürmeden dolaşıyorlar.

  54 yaşındaki mühendis Paul Slight da bu meraklılardan biri. Dün gece çekilen son görüntüler Slight'a ait. Bisikletiyle eve dönerken denk geldiğini söylediği bu ilginç objeleri o da fotoğraflamış. "bu tuhaf nesnelerden sayabildiğim kadarıyla 26 tane vardı ve oyun oynar gibi birbirlerinin peşi sıra giderek sonra iç içe geçer gibi dönüyorlardı" diyor mühendis Slight.

  SAVUNMA BAKANLIĞI ASKERİ OPERASYON DİYOR

  Kraliyet Hava Kuvvetleri'nden bir yetkili, hafta sonundan beri görünebilen bu ışıkların kendi uçak ve jetleriyle hiç bir ilgisi olmadığını söyledi. Ancak Savunma Bakanlığı buna karşılık bir açıklama yaparak, Merseyside'daki ışıkların Liverpoll'daki özel kraliyet birlikleriyle bir alakası olduğunu düşündüklerini ve bunu araştırdıklarını belirtti.

  Adı verilmeyen eski bir asker ise, bu ışıkların büyük ihtimalle, radar sistemini test etmek için savaş uçaklarından atılan bazı füzelerden kaynaklandığını söyledi.

  ASKER İSE UFO OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR

  37 yaşında bir asker olan Scott Boswell ise, Hinchingbrooke'daki evindeyken bu ışıklardan yaklaşık 100 tane gördüğünü, ışık kümesini yaklaşık 3 km kadar takip edebildiğini ve bunların savaş jeti olmadığından kesinlikle emin olduğunu söyledi.

  Bir çok farklı kasabada, bir çok görgü tanığı var ve hafta sonundan beri gök yüzünde gezinip duran bu ışık kümelerinin ne olduğunu anlamaya çalılşıyorlar. Savunma Bakanlığı'nın açıklamaları ise bunların UFO değil, askeri birlikler olduğu yönünde. Ancak net bir açıklama yok.  [​IMG]  [​IMG]  [​IMG]
  [​IMG]


  [​IMG]  [​IMG]
   
 2. 10 Haziran 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 3. forga

  forga Guest

  [​IMG]
  belki kötü bi niyetleri yoktur[​IMG]
  hep bu amarıkan filimleri yüzündenkaydirigubbakcemile3
   
 4. 10 Haziran 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 5. violette

  violette zor bir yola çıkıyorum Üye

  Katılım:
  16 Eylül 2008
  Mesajlar:
  1.330
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  106
  :1shok::mymeka:
   
 6. 10 Haziran 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 7. AyBeLiM

  AyBeLiM Keyfinin kahyası:) Üye

  Katılım:
  10 Nisan 2009
  Mesajlar:
  110
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  106
  Hemen istila psikolojisine girmeyelim. Belkide dostturlarvereliniortak
   
 8. 10 Haziran 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 9. violette

  violette zor bir yola çıkıyorum Üye

  Katılım:
  16 Eylül 2008
  Mesajlar:
  1.330
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  106
  Galiba geliyorlar en sonunda :1ninca:
   
 10. 10 Haziran 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 11. XSXimal

  XSXimal Üzeni yolla... Salla... Üye

  Katılım:
  26 Haziran 2007
  Mesajlar:
  2.146
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  106
  Uzaylıların teknolojileri ne kadar gelişmiş...
  Başka ülkeden bir uçak girse hemen tespit edilip uyarılır.
  Uzaydan atmosfere girmişler kimse fark etmiyor...
  Bol bol ışık kümesi, başka birşey yok...

  Şimdi ben uzaylılara inanmıyorum diyecem...:dilcikar:
  Bi ufo gelip evinim çatısına inermiş...
  :1shok:
   
 12. 22 Haziran 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 13. Halikarnas

  Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

  Katılım:
  24 Kasım 2008
  Mesajlar:
  15.417
  Beğenildi:
  30
  Ödül Puanları:
  198
  THY uçaklarının önüne çıkan UFO´lar...

  En garip olaylardan birisini yine 1984´ün Nisan ayında, THY pilotları yaşadılar. ıstanbul-Ankara arasında uçan DC-9 tipi uçak ınegöl üzerinde 9000 m. yükseklikte uçarken bir UFO ile karşılaştı.

  Pilot, yardımcısı ve uçuş mühendisi olayı şöyle anlatıyorlardı; "Çok yukardan ışıklı bir cismin yere doğru çok hızlı bir pike yaptığını farkettik, bir uçağın düştüğünü sanarak üzüldük fakat cisim o inanılmaz hızına karşın bizim çok ilerimizde, aynı hizada birden durdu ve havada asılı kaldı.

  Yeşilköy´le haberleşerek, o bölgede uçan bir araç olup olmadığını sorduk, cevap negatifti. Öyleyse, bu bir UFO´ydu. Farlarımızı yakarak sinyal verdik, işte tam o anda cisimden öyle bir ışık parlamasıyla cevap verildi ki, dünyada bu tür bir ışık kaynağının olabileceğini sanmıyorum, Güneş kadar parlaktı.

  Daha sonra bulutların arasına yükselip kayboldu. Birçok pilot arkadaşlarımız UFO´ları gördüklerini söylerlerdi, pek inanmıyorduk ama o gece karşımızdaki cisim gerçekti. Ama en önemlisi, bildiğimiz tüm fizik kurallarına aykırı olarak uçuyordu.

  Böyle bir uçuş aracını kıskançlıkla izledik.." "Yumurta biçimindeydi.." Benzeri bir olay bir başka THY uçağının da başından geçti. 27 Ekim 1989 günü Boeing 727 ile Zürih-Antalya seferini yapan Kaptan Pilot Selahattin Sivri anlatıyor: "Gece saat 23:00 civarıydı, Yugoslavya üzerinden uçuyorduk, birden sol üstümüzde çok ışıklı bir cisim gördük ve uçak zannettik.

  On dakika sonra cisim önümüze geçti, bu arada Belgrad ve Sofya alanlarıyla yapılan telsiz konuşmalarını dinliyorduk ama uçuş bölgemizde bulunan böyle bir gök cismi ile yapılan konuşmaya tanık olmadık. Uçuş mühendisim Pertev Arıkan beni uyararak, bu cisim konuşma yapmıyor, sürekli kırmızı, yeşil ve çok parlak beyaz ışıklar yayıyor, dedi. Artık önümüzde uçuyordu, şekli tam bir yumurta biçimindeydi, inanılmaz bir renk cümbüşü içinde yol alıyorduk.

  Bulgaristan üzerinden Türkiye´ye yaklaşırken, Yeşilköy´ü aradık ama radarlarında hiçbir hava trafiği görmediklerini söylediler. Hava sınırımıza yaklaştığımızda cisim beyaza dönüştü ve yükselmeye başladık artık sadece beyaz bir ışık topu görüyorduk, derken kayboldu.." Kaptan Pilot Sivri ve arkadaşları dünyadışı bir cisim ile karşılaşmışlardı ve onların da yaşamları artık değişmişti.

  Gerçekten de, ünlü astronotlarda da olduğu gibi, UFO´larla cidden karşılaşan insanların yaşamlarında değişimler oluyor, dünyayı ve yaşamı bir başka yorumlamaya başlarken, karekteristik değişimler görülüyor.

  Neil Armstrong, Ay´a ayak basan ilk dünyalıydı ve bu kolay taşınacak bir ünvan değildi fakat Armstrong´u toplumdan koparan, mistik bir yaşama yönlendiren temel nedenlerin ilk ikisi evrenin sonsuzluğunun içinde varolduğunu fark etmesi ve tanık olduğu UFO gözlemleriydi.

  Artık dünyada olanlar, yaşam kavgaları ve hatta ınsanlık ona çok anlamsız ve daha da ötede aptalca geliyordu. Bu psiko-şok daha birçok insanda ortaya çıkmış ve çıkmaktadır, öte yandan UFO deneyi yaşamadıkları halde çok fazla bu konuya giren insanlarda da benzer sendromlar görülmektedir.

  Aslında bu olayın ardında, makrodan mikroya bakıldığında, yaptıklarımızın anlamsızlaştığı ve bir noktada da gereksizliği gerçeği saklıdır.


  ALINTI
   
 14. 24 Haziran 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 15. HanimAga

  HanimAga Guru Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  544
  Beğenildi:
  5
  Ödül Puanları:
  286
  Ailece Ufo, uzay meraki sardi ve teleskop ismarladik:smiley-cool: cok merak ediyorum artik belki Ufo da görebiliriz...
  Cok ilginc gercekten baya merak ediyorum, görmeyi cok istiyorum...
  Ama Almanya ölü bir ülke gelir mi buralara?delikafadulden
   
 16. 24 Haziran 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 17. demircool

  demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

  Katılım:
  6 Haziran 2008
  Mesajlar:
  4.409
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  106
  gelir gelir merak etmeee delikafadulden
  gelirse bizede göster bak allasen :nazar:
   
 18. 24 Haziran 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 19. Halikarnas

  Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

  Katılım:
  24 Kasım 2008
  Mesajlar:
  15.417
  Beğenildi:
  30
  Ödül Puanları:
  198