yol bulamıyorum kızlar bi akıl verin :(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve burcu_01 tarafından 22 Aralık 2008 başlatılmıştır.

22 Aralık 2008
    Konu Sahibi : burcu_01
  1. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    Kızlar çook kötü bi durumdayım ya aklımla kalbimin arasında kaldım çıkar bir yol bulamıyorum.. Ben aşığım birine, aşık olduğum adamla da çıkıyorum ama mutlu değilim çünkü çok içine kapanık çok ilgisiz çok sessiz biri.. ona çoğu zaman ulaşamıyorum aramızda hep aşılması zor bir duvar var sankı :KK43: Seviorum dior seninim dior ama ben hissedemiorum onu... sadece bana karsı böyle deil herkese karsı sessiz sakin biri karakterım böyle napim dior. Ben sevgimi aşkımı dolu dolu yaşarım ve yaşatırım ama aşık olduğum adam buna izin vermiyor, susuyor, konusmuor, gel dediğimde yanımda bitiyor hemen ama onu dolu dolu yaşayamıyorum.. aynı zamanda bi akrabam beni biriyle taniştirdi adamın işi gücü kariyeri çok güzel ve evliliği düşünüyor, beni de çok beğendiğini söylüyor. muhabbeti çok güzel çok kafa dengi onunla konustuğum gibi sevgilimle konusamiyorum hiç bişey paylaşamiyorum, ama aşiğim ona (acı çekiyorum bu aşk yüzünden :S ) ne yapmalıyım kızlar ? mantık girdiği an işin içine işler değişiyo işte offff bi akıl verin, en azından bi yorum yapin da kafam rahatlasın..

2. 22 Aralık 2008
  3. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla tatlım sonuçta bir ömür geçiriceksin evlilik daha farklı birşeyler paylaşamıyorsanız sorun var demektir iyi düşün mantıklı karar ver bazen kalbimizi dinlediğimiz için hatalar yapabiliyoruz..

4. 22 Aralık 2008
  5. XtUrkiyem

XtUrkiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım üzme kendini ama sevgilinin yapısı böyleymiş bu sana karsı yapılan bırsey degılkı herkese böyleymıs bazı insanlar cok sever ama bellı edemez senın sevgılınde böyle demekkı yanı bence onu degıstırmeye calısma onu oldugu gıbı kabul et belkı zamanla degısır ama bundan cok rahatsız oluyorsan bu kısıylede ciddi dusunuyorsan ıyıce dusun sonucta bır ömrunu bırlıkte gecırmıs olcaksın yok ben ömrumu böyle bırıyle gecıremem dıyorsan ayrıl ama yok ben memnunum onu böylede cok sevıyorum dıyosan ayrılma gercek sevgıde budur zaten hakkından hayırlısı olur inş canım sevgıyle kal

6. 22 Aralık 2008
  7. Azeri kizi

Azeri kizi Türkiye'mmm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Bence sen cok hayatdoluysan ama o cok sakinse
    evlendiginzde anlasmaniz cok zor olacak.Maalesef
    böyle bisey kizkardesimin basina geldi.O da böyle
    biriyle evlendi,ondan sonra aralarinda hep sorun oldu.
    Bende cok üzülüyorum bu duruma.Bizim enistenin hayattan
    bikkin halleri hic gecmedigi icin kardesiminde hayat dolu
    olmasi onu rahatsiz ediyor ve kardesiminde onun gibi olmasini
    istiyor.Ama artik kardesimde maalesef ona benzemek zorunda kaldi.
    Ve artik o da hayattan bikkin bir sekilde yasiyor.
    Ben tavsiye etmem sana cok zit biriyle evlenmeni,cünkü anlasmaniz
    imkansiz gibi.

8. 22 Aralık 2008
  9. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    Çok teşekkür ederim kızlar yorumlarınız için. hepiniz çok haklısınız.. Evlilik dediğimiz olayın içinde biraz da olsun mantık olmalı di mi.. aşiğim evet çok seviyorum gördüğüm zaman dizlerimin baği çözülüyor ama hiç bişi paylaşmadıktan sonra sevgisini ilgisini sıcaklığını hissedemedikten sonra neye yarar ki. seviorken ayrılmak bitti demek de o kadar zor ki anlatamam... yani eli kolu bağli öyle bekliorum ve her gecen gün daha da bağlaniorum.. ya ben çok güçsüzüm bu kadar çabuk yeniliyorum duygularıma ya da ne bilim :KK43:

10. 22 Aralık 2008
  11. Claries

Claries O bir anne:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim eşimde içine kapanık bir adamdır fazla konuşmaz içine kapanıktır 5 yıldır evliyiz ama şöyl oturupta uzun uzun sohbet ettiğimizi hatırlamıyorum ama onu çok seviyorum ve onu böyle kabul ettim ve mutluyum

12. 22 Aralık 2008
  13. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Ben birşeye takıldım...
    Sevgilin var çok seviyorsun aşıksın ama seni biriyle tanıştırıyorlar sende aşık olduğun biri olduğu halde başka biri ilede görüşüyorsun.... üstüne üstlük birde adamın sohbeti hoş işi iyi beni beğeniyor evlilik düşünüyor diyorsun...
    bu aldatmaktır bence.
    Sen ne istediğini kimi istediğini bilmiyorsun.

14. 22 Aralık 2008
  15. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    Haklısın ben ne istediğimi bilmiorum ondan yaziorum zaten buraya. ne istediğimi ya da ne yapmam gerektiğini ah bir bilsem.. Sevgilimle "sevgili" gibi deiliz ki.. Dedim ya seviyorum dior ama hissedemiyorum o sevgiyi ben.. o kadar uzak o kadar soğuk ki... bitti diyip kestirip atamıyorum da aşiğim çünkü. ama hiç bişey net deil.. hersey karman çorman.. Bi akrabam aradı benı bugün hazirlan seni gelip alıcam dedi geldiler arabada biri var. noluo ne bitio anlamadım. akrabamın birisine asık olduumdan haberi yok, beni taniştirmak istemiş ikimizi meslek olarak yaş olarak yakıstırmıs. konustuk sadece, bunun aldatmak olduunu düşünmüyorum sonucta bi laf var ya "gelin ata binmiş ya nasip demiş.." sevgilimle bişiler net olsa konusmam bile haklısın... ama ben evliliği düşünecek yaşa geldım bu sene okulum bitior, ve taniştiğim kişi cidden kaliteli güleryüzlü sıcakkanlı biri.. ama ben dediğin gibi ne istediğimi ne yapacağimi hiç bilmiyorum dedim ya yol bulamıyorum işte...

16. 22 Aralık 2008
  17. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Sevgilin sana benim karakterim bu diyorsa budur...
    Sana uymuyorsada ayrılırsın kendine uygun birini bulursun...

18. 22 Aralık 2008
  19. AnnemBirMelek

AnnemBirMelek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu kararı ancak sen verebilirsin tartıya koy ve hayatını gecirmek istediğin insanı karar ver.
    ama şimdi sevgilin var ve o adamla görüşüyorsanız bence en kısa zamanda ulaş sonuca.
    yada annenle paylaşabiliyorsan annenle paylaş.
    benım eşimde sessiz bir yapıya sahıp ama ben aşkımı onunla dolu dolu yaşıyorum.benı çok mutlu ediyor.eşimle herseyı paylaşıyorum oda benımle.beraber gülüp beraber ağlarız
    ne diim hayırlısı ne ise o olsun.