yol gösterin

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve entersan tarafından 20 Nisan 2008 başlatılmıştır.

20 Nisan 2008
    Konu Sahibi : entersan
  1. entersan

entersan Guest

kızlar meraba en 3 ay gonophone kullandım ama bi fayda vermedi 2 yıllık evliyim ankarada oturuyorum burda bildiğiniz iyi bir hastane doktor varmı bide ben polistik over sendromuyum çocuğum olurmu bi fikriniz varmı:sm_confused:

2. 20 Nisan 2008
  3. entersan

entersan Guest

lütfen yazın nerdesiniz
    bekliyorum

4. 20 Nisan 2008
  5. my-starving-bambina

my-starving-bambina Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben ankaradayım hacettepede tedavi görüorum
    ama umudunu kaybetme sakın
    yol gösterecek arkadaslarımız olacaktır sana

6. 20 Nisan 2008
  7. EU1

EU1 Guest

e bende pkosluyum biraz ugraştırıyor ama bak şükürle rolsun hamd olsun rabbime hamileyim korkma pkos olupda anne olamayan yoktur diyor dr lar sadece ugraştırıyor biraz yumurtlama bozuklugu oldugu için hayatım

8. 20 Nisan 2008
  9. entersan

entersan Guest

kızlar birde ben 22 yaşındayım ama kemik erimesi var bende acaba bu şartlarda çocuğum olurmu

10. 20 Nisan 2008
  11. entersan

entersan Guest

canım sağol biraz rahatladım sen hangi yol ve tedavilerle gebe kaldın

12. 20 Nisan 2008
  13. hilalnur

hilalnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    istanbulda mı oturuyorsun .. ben de sara nura katılıyorum.. bilinçli olmak nasıl bir sorunla karşılaştığını neden olan faktörleri iyice araştırmanda incelemende .. kendi kadınsal döngünü evrelerini takip etmende fayda var .. çok büyük bir sorun olmadığını düşünüyorum .. sebepleri bulmak lazım okumak araşturmak lazım ..oturup üzülmek çözüm deil..ben kendi adıma bazı takiplerim sonucunda bazı sorunlu durumları anlamaya ve nedenlerini ortadan kaldırmaya başladığımı söyleye bilirim .. bu site aracılığıyla da acayip bilinçleniyorsun.. herşey düzelecek emin ol bana güven ona güven hepimize güven ama önce kendine ve vücuduna güven...sevgiler

14. 20 Nisan 2008
  15. EU1

EU1 Guest

canım kemik erimesi mi var sen hiç süt ve ürünleirni kullanmıyor musun hayatım ya peki dr ne diyor ona göre yorum yapacagım

canım ben de 6 ay gonaphene+ duphaston kullandım ancak gebe kalamadım enfeksiyon vardı önceki dr um saolsun hiç benim ile ilgilenmedi onun yuzunden kocaman kistim oldu 8.5 cm likti baktım olmuyor başka dr a gittim bana sen pkossun dedi rahim agzın geride ve uzun dedi içi enfeksiyon kaplı dedi enfeksiyon ilaçalrı verdi ve glukofen verdi şeker ilacı sonr abir baktık hamile kaldım şükürler olsun hamd olsun allahıma isteyenr herkese versin rabbim

16. 20 Nisan 2008
  17. entersan

entersan Guest

sağol hilanur ankaradayım çok kötüyüm ve üzgünüm neden biz

18. 20 Nisan 2008
  19. entersan

entersan Guest

doktorlar pek umursamıyor düzenlide gidemiyom zaten çünkü eşimin ailesi çok kötü öğrenirler diye kocama bile söyleyemedim kemik erimesi olduğumu ama genetik gibi duruyor üüfff