Yolda hayvan gorunce cıglık atıp kacan kızlara cok kızıyorum

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve zhr79 tarafından 24 Aralık 2009 başlatılmıştır.

24 Aralık 2009
    Konu Sahibi : zhr79
  1. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bu olayla cok karsılasıyorum yanından kopek gectiginde sanki birsey olmus gibi cıglık atıp kacan kızları gorunce sinir oluyorum..hasta bir hayvan gordugunde yardım edip uzulecekleri tiksinerek bakıyorlar..gecelerde kopegim kucagımda carsıdaydım kızın teki ay bide kucagına almıs demezmi senden temiz bu hayvan dedim kaydirigubbakcemile3 hayvanları sevmeyen insanların insanları sevebilcegini dusunmuyorum

2. 24 Aralık 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ne yani insanlarin kopek fobisi olamaz mi?

4. 24 Aralık 2009
  5. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    hayvanlardan korkmak ayrıdır onlardan tiksinmek sevmemek ayrıdır

6. 24 Aralık 2009
  7. renan20

renan20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    hayvanlar korkuyorum ama tiksinmiyorumm hayvanları severim :) özelliklede muhbbet kuşumu :asigim:

8. 24 Aralık 2009
  9. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    benimde kastetdigim bu kimisi sever ama dokunamaz huylanır veya korkar ama bu onları gorunce sacma bir sekilde bagırıp kaccak yer aramak anlamında degildir kaydirigubbakcemile3 hayvan ne oldugunu anlamadan bakıyo napıyo bunlar diye..bide tiksinenleri goruyorum anlam veremiyorum kendilerini hicbir zararı bulunmamıs varlıkları bir insan niye sevmez anlamadım

10. 24 Aralık 2009
  11. MuzurKedi

MuzurKedi Bir çaresi bulunur.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok severim hayvanları çok :asigim:
    Hiç yoktan onlardan bi kötülük gelmiyo.. insandan insana geldiği kadar:)
    Hatta bazen hayvanları daha çok seviyorum:))

12. 25 Aralık 2009
  13. kocasinatapiyo

kocasinatapiyo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hayvanları ınsanlardan mılyonlarca kat daha fazla sevıyorum ve insanlardan tıksınıyorum hayvanlardan asla tıksınmem hayvanın tugunu yutsam asla miğdem bulanmaz ama bı ınsanın saçını yutsam sabaha kadar kusarım sahıplu hayvan olsun sahıpsz olsun nerede görsem seveerim sarılırım ama insanlardan da bı okadarm tıksınırım çiğlık atanlara gelıncede gercekten korka bılırler ama kımılerıde oylesınme yapıyo zaten iğrenen bakısları bırı benım önumde yapsa biri ağzıma ne gelırse sayar hızımı dahada alamazsam o gözlerını cıkartırım yerınden nedemek iğrenır bakıslarla bakmaak ben denk gelırsem bır gum ne yaptıgımı anlatırım inşallsh denk gelmem ama bnm oğluma bırı dese kucagınada almıs dıye anında o soyleyene ıkı tane laf soyler sonra oğlumu salarım üzerine

14. 25 Aralık 2009
  15. Karagozlum

Karagozlum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende kopekleri hic sevmem korkarim acikcasi ama deli gibide ciglik atmam sokagin ortasinda.. burda hertarafta kopek war acikcasi sinir oluyorum her hollandalinin evinde 1 yada 2 kopegi wardir.... kardeslerimde cok korkuyolar salaklar birakiyor hayvanlari hertarafta pislikleri gelde igrenme..!..
    ... bikere ta bizim eve kadar geldi pis kopek igrendim nasil kizdigimi anlamadim sahibine okadarda cok korktuk kardesim nasil aglamisti....bundan dolayi hic sevmiyorum kopekleri ama baska hayvanlara sorunum yok tav$ani cok severim.. ama eger bir kopek yerde dusup yaralanmissa dayanam yardim etmeye calisirim !

16. 25 Aralık 2009
  17. ArmutTatlisi

ArmutTatlisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sırf dikkat çekmek için şımarıkça davranan kızları ben de sevmiyorum. Ama sokakta oldukça büyük bi köpek gördüğümde ben de tırsarım bağırmam ama dibinden geçemem. Bence onların amacı dikkat çekmek. Köpek fobin var diye bağırmak zorunda değilsin. Hele ki tiksinme hakkın hiç yok. Dünyanın en sadık hayvanıdır köpek. Korkarım ama çok severim eğer yavruysa gider severim büyüklerden biraz tırsıyorum=) fakat büyük küçük dinlemem hemen yiyebilecek birşeyler bulur veririm. Hatta bi gece saat 5 felan yaz günü tam yatağa yatıcam bi köpek nasıl havlıyo ama normal havlama değil incecik bi ses yardım istiyo kalktım baktım karşıdaki yeni apartmanın orda bi çukur vardı ne diye yapmışlarsa artık onu oraya düşmüş çıkamıyo kendi kapkara hava kapkara ama anladım orda olduğunu kaldırdım abimi yürü dedim ben tek inemem kalk köpek düşmüş o çukur gibi yere çıkaralım gittik bizi gördü nasıl havlıyo çıkardık hemen ayaklarımızın dibinde dört dönüyo nasılda tatlı anneme yasak olmasa alcam eve yıkıcam bişiler yedircem ama yasak mecbur abimle aşağa indirdik bişiler, onları felan yemiyo bizim yanımızdan ayrılmıo oyun oynuyo, oyun felan oynadık çıktık artık yukarı 2 gün ayrılmadı bizim evin ordan. Bu hayvanı nasıl sevemez insan? Nasıl tiksinir? Hayvanları çok severim. Dünyanın en tatlı varlıklarından biri bence.

18. 25 Aralık 2009
  19. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bence evde hayvan besleyebilen beslesin o ilgiyi sevgiyi verebilcek olanlar alsın sabah kalktıgınızda veya 5 dk bi yere cıkıp geldiginizde kendini yerden yere atıp sevinen baska bir canlı daha bulamazsınız:)