yolun sonunami geldik?? :((

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve merve200 tarafından 3 Ocak 2010 başlatılmıştır.

3 Ocak 2010
    Konu Sahibi : merve200
  1. merve200

merve200 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi geceler kizlar
    az önce sözlümle yasadigim bi olayi sizlerle paylasip fikirlerinizi almak istiyorum
    cok kötü oldum
    biz 2 yildan beri birlikteyiz sözlendik.. sözlüm istanbulda ben almanyada yasiyorum cok sIk görüsemiyoruz bir ki$lari ve yazlari gidiyoruz istanbula 4 haftaligina..
    ama yinede hersey cok iyi gidiyodu bugüne kadar herseyini haber verir bi an olsun merakta birakmaz beni.. fakat bugün bi arkadasiyla birlikte yemek yediler ben taniyorum zaten cocugu seside geliyordu.. sonra cocugun evine gitmisler beni aradi ve orda kalicagini söyledi.. playstation oynicaklarmis sabaha kadar.. bende sinirlendim cocugun ev numarasini istedim evini ariyabilmek icin.. cocuk zaten ailesiyle yasiyor.. ve telefondayken sesleride geliyordu yani orda oldugundan eminim.. sevgilim cok kizdi dediki benim cep telefonumu istedigin zaman ariyabilirsin bende seni ararim dedi.. ama cocugun evini arama annesi babasi var ayip olmasin rahatsiz olmasinlar dedi.. bende sinirlendim hayir aramak istiyorum ordan konusalim dedim.. zaten benim bi güven problemim var uzakliktan kaynaklanan paronayakliga kadar giden bi güvensizligim var.. cok sey yaptim bugüne kadar mesela kiz kardesine sözlümün telefonunu karistirmasini istedim mesajlarini okutturdum resimlerine baktittirdim.. bukadar feciyim iste engel olamiyorum bu huyuma. halbuki her defasinda hersey temiz cikiyo hic bir kuskulanicak biseyde yok bugüne kadar bi yalaninida yakalamadim ama iste bugün orda kalmasi beni delirtti neymis efendim cepten konusabilirmisiz. gelelim asil konumuza sonra ben kizdim ve bana dediki sen ne düsünüyosun kafandan su an ne geciyor ögrenebilirmiyim dedi.. bende hic bisey gecmiyor sacmalama dedim. sonra sözlüm bana bi sordu sordu: bana güveniyormusun dedi, bende tabi yalan söylemek istemiyorum.. ve bu sorunun cevabini vermicem dedim.. lütfen sorma dedim.. bu lafimin üzerine sözlüm tamam bi anlasma yapalim dedi ben sana numarayi vereyim eger arayipta telefona ben cikarsam bidaha yemin ederimki seni aramam dedi.. sen bunu hak ettin dedi.. bende hic bisey demedim bu lafimin üzerine beni bidaha aramazsan sevinirim dedi ve seside titriyordu aglamakli gibi oldu ve telefonu kapatti ve su an hala teli kapali senağlama
    kizlar biraz uzun oldu kusura bakmayin cok doldum ama bitis sebebi bu olamaz cünkü biz uzun zamandan beri aslinda bu güvensizlikle iliskimizi yürütüyoruz ve o cok bunaldi benim bu huyumdan hep degismemi bekliyor ama hep sorun cikiyor acaba bardagi tasiran son damlamiydi bu off
    kendime engel olamiyorum ona güvenmeyi cok istedim ama
    o cok olgun 25 yasinda ben ise daha 19 yasindayim.. üstelik uzagiz
    ona msj attim özür diledim ama cok fazla tepki gösterdigini yazdim.. ve telini kapatarak beni üzdügünü yazdim ona güvendigimi ama yinede korktugumu yazdim ve keske uzak olmasaydik hersey daha kolay olurdu yazdim..sizce neyapmaliyim tekrar konusayimmi yarin yoksa bidaha beni arayip msjimada cvp vermezse beni kayip etmeye göze almismi demektir

yardimlariniz icin simdiden tsk ediyorum kizlar
    allah hakkimizda hayirlisini versin..

kizlar sorun cözülmüstür...

beni aradi ve evde oldugunu söyledi
    ve ben bana cokmu kizginsin askim dedim
    yo kizgin deilim hayatim dedi evdeyim merak etme dedi
    niye eve geldin diye sordum hiic öyle geldim iste yarin konusuruz hayatim dedi
    bunda bi tuhaflik yokmu yaaaaaaa
    sanki bitek o an teli kapatmasi icin bahane aramis gibi
    ama bana cepten konusabiliriz demisti
    off üstelik annesinide arayip haber vermisti orda kalicak diye
    simdi niye geldiki bu eve
    cok süphelendim ne olur kizmayin

YENI GELISME :
    bugün yine konustuk ve neden eve geldigini sordum..
    ailesi biraz arkadasiyla tartismis ortam gergindi zaten dedi üstelik
    benimde moralim bozuldu.. bu yüzden geldim dedi
    ve artik bana ne zaman güvenmeyi ögreniceksin dedi :KK43:

Son düzenleme: 3 Ocak 2010
  2. 3 Ocak 2010
  3. nesterin

nesterin Guest

mervecim öncelikle çok üzüldüm..
    ama keşke üzerine gitmeseydin..
    sonuçta sana konuşmayalım dememiş ki..
    cepten ara konuşalım demiş..
    başkasının ev telefonundan sözlüsüyle konuşmak çok doğru gelmemiştir belki ona..
    ki normal bence..
    bi de kendini onun yerine koymayı dene..
    sen yapar mıydın?
    yani gereksiz yere üstüne gitmişsin bence..
    ama keşke o da hemen bitirmeseymiş..
    işte arada uzaklığın olmasının dezavantajlarından biri bu..
    hemen kolayca bitti denebiliyo..
    bence sözlün siniri geçince telefonunu açacak ve sana da cevap verecek..
    bu kadar kolay bitmez di mi sonuçta?
    sabırlı ol canım..
    Allah yardımcın olsun..

4. 3 Ocak 2010
  5. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    daha once de cocuk mevzusu sorun olmustu demi?
    valla arkadasim bu adamla evlencem diyosan guvenceksin oyle kaldigi yeri ariyimlar felan bunlari seni kucuk dusurecek hareketler. seni aldaticak adam arkadasimin evinde kaliyorum demez ki bi is uydurur birsey yapar ruhun duymaz senin. ama sen adam dogru soylese bile sorun cikardigin icin yakin zamanda onu yalan soylemeye iteceksin haberin olsun. bu huyundan vazgec bu sekilde kontrol ederek guvenebilecegini saniyorsan yaniliyorsun. bu sekilde guvenemezsin. kendini kontrol etmeye calisman lazim 25 yasindaki adami kaldigi yerden kontrol edicek kadar guvensizlik gostermek bence cok ciddi bir sorun.
    kolay barisacagini sanmiyorum cunku bununla ilgili sorun yasamaktan yorulmustur buyuk ihtimalle. ama neticede barisirsiniz bence. ama senin buyuk adimlar atman lazim bu konuda.

6. 3 Ocak 2010
  7. merve200

merve200 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet canim normalde hayatta onun agzindan bitti kelimesini duyamazsin beni gercekten cok seviyor ve cok deger veriyor bu her hareketinden anliyorum almanyada olmama ragmen her adimini haber veriyor rapor veriyor ama iste
    onu yalanci gibi göstermek lafina sözüne inanmamak hemde benim inanmamam ona güvenmemem onu bu hale getirdi.. bénim icin cok sey yapti.. cok fedakarliklarini iyiliklerini gördüm..
    ins. bu yasanan seyden sonra bukadar kolay bitmez..

8. 3 Ocak 2010
  9. nesterin

nesterin Guest

canım madem bunları biliyosun keşke bu kadar üstüne gitmeseydin..
    bence bi insana güvenmemek için elinde sebepler olmalı..
    herşeyi haber veriyomuş işte daha ne istiyosun?
    ki bence asminin de dediği gibi yanlış bişey yapacak olsa başka bi bahane bulurdu..
    ama o dürüst davranmış sen de daha fazlasını istemişsin..
    kendine hakim olmaya çalış canım biraz..
    uzaktan uzağa yürütmek zor biliyorum ama bu ilişkinin devam etmesini istiyosan ona güvenmelisin..:teselli:

10. 3 Ocak 2010
  11. Catharsis

Catharsis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    deliler gibi sevdiğim biri var hayatımda..
    senin bu yaptığının 10da 1 ni yapsa bana 1 dk durmam yaında..
    çocuk gene çok seviyomuş seni..

aynı şekilde şu tavrı ben ona sergilicem, yaklaşık 3senedir bana sesini dahi yükseltmemiş çocuk herhalde beni rezil ediyorsun diye canavara dönerdi..

sana iyi dayanmış gene..
    güzelim bence önce bir psikiyatrise görün, ilaç önerirse ilaç kullan, önerirse, imkanın da varsa psikologtan da yardım al ve şu güven problemini çöz.. bu esnada tadaviye başlayınca çocuğa mektup mu yazarsın,msj mı mail mi bilmem.. 3-5 satır bişiler karala, bunun bir hastalık oldugunu, ama artık tedavi gördüğünü, herşeyin düzeleceğini falan söyle..
    çocuk seni seviyor,her türlü kaprisini çekmiş şu ana dek,,, bu süreçte sabırlı ve anlayışlı davranacaktır..

12. 3 Ocak 2010
  13. MuzurKedi

MuzurKedi Bir çaresi bulunur.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bitmez bence.. 2 sene sonuçta okadar kolay mı..
    Daha öncede böyle olaylar yaşadığınız için belki bunalmış olabilir.. ve bi anlık sinirle öyle tepki vermiş olabilir..
    Ama sende bundan sonra dikkatlı ol.. ona güvenmelisin.. sonuçta siz seçtiniz bu ilişkiyi..
    uzak olduğunuzu bile bile başladınız..
    Sende bundan sonra daha dikkatlı davran.. uzaklık nekadar zor bilirim..
    Aynı şeyleri bende yaşıyorum şuan..
    Ama sadece şuan:) biliyorum çok yakında hepsi geçicek ve kavuşucaz..
    Sende böyle düşün canım:)

14. 3 Ocak 2010
  15. merve200

merve200 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok sag olun kizlar desteginiz icin
    bizimde kisa süreli bi kavusmada olsa kavusmamiza az kalmisti 11 subatta
    istanbula gidiyorum 10 gün kalicaz ailemle birlikte.. herseyin ne güzel hayalini kurarken
    ne geldi basimiza.. üstelik hep benim hatam
    kendime ne yeminler ne sözler verdim biliyormusunuz bidaha yapmicam diye ama olmuyo
    piskologada gidiyorum zaten ama oda sizin söylediklerinizi söylüyo
    sen kendine güvenmiyosun dedi doktorum..
    birak aldatiyorsa o kayip eder dedi dahada cok moralimi bozdu senağlama
    yangina körükle gitti resmen..
    ilac milacda yazmadi off sizde olmasaniz hic rahatliyamicam
    annemde birak kizim o teli kapatmis istese numarayi verebilirdi.. ama kolayi secti dedi
    sen daha o arayana kadar arama dedi neyapsam bilemiyorum:KK43:
    ama oda hemen telini kapatmasimi gerekirdi sanki gercekten suclu gibi senağlama

Son düzenleme: 3 Ocak 2010
  16. 3 Ocak 2010
  17. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    canım kendimi sözlünün yerine koyduğum zaman ona hak veriyorum.. benim sözüm sözdür.. ne demek ev numarasını ver kontrol edecem.. bunu çaktırmadan yapsaydın keşke.. mesela cnm kntrm yok ev numarası ver de evi arayayım 2 dakka daha ucuza geliyo falan gibi bi bahane bulsaydın.. ben de bi keresinde sevgilimle bu yüzden ayriliğin eşiğine geldik.. bana güveniyo musun güvenmiyo musun dedi güvenmiyorum dedim kalk seni evine bırakacam bu iş bitti dedi.. bazen güvensizlik problem oluyor canım bu kadar fazla hissettirme.. yipratirsin bak.. düzelir merak etme ama ona güvendiğini hissettir.. sevgilim bana bişey söyledi ben çok etkilendim o gün bugündür ona güvenirim ve bunu hissettirirm.. bana dedi ki bana güven.. seni asla aldatmayacağima inan.. bunu bana hissettir.. işte o zaman ben bi şerefsizlik yapacak olsam bile sevdiğim kız bana güveniyor benden bunu beklemiyor ben bunu ona nasıl yaparım diye vicdanım beni yiyip bitirsin dedi.. bi kadın erkeğine güvenirse erkek hiç bi zaman aldatmaz vicdanı öldürür onu... bana güvenen benim bu yapacağima asla inanmayan bi kıza ben bunu nasıl yaparım diye beyni çürür.. baska bi kadına dokunmaya eli varmaz.. benden böle bişey beklemeyen bi sevdiğim var der bunu yapamaz vicdanı rahat edemez... yapacak olan adam bile geri döner gider kendini tokatlar.. sen nasıl şerefsiz bi adamsın da sana güvenen bi kadına bunu yaptın der demişti.. tabi bunu benim yüzüme sölemedi.. ben ağliyodum o içerde kendi kendine bağirarak bunu söyledi... bende hep hissettirirdim güvenmediğimi.. bak canım derdi bana güvendiğini asla aldatmayacağima inandiğini hissettir bana.. o zaman jennifer lopezi yatağima koysalar bile burcu benden bunu asla beklemez ben bunu ona yapamam ona kıyamam der jennifer sen benim dünya ahret bacımsın derim derdi =))

18. 3 Ocak 2010
  19. nesterin

nesterin Guest

ya bence numarayı vermemesinde bi anormallik yok..
    bence de biraz arama bi sakinleşsin..
    bunalmış olabilir şu an..