yönetici asistanı?

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve Kurkmantolu tarafından 4 Haziran 2009 başlatılmıştır.

4 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Kurkmantolu
  1. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar bilgisayar programcığı 1. sınıftayım seneye okulunm bitiyor ve ben daha okulum bitmeden bir iş teklifi aldım ünlü bi reklam şirketinde yönetici asistanı olarak okulda öğrendiğim prograMları kullanıyorlarmış ve kullanıcak kimseyiye bulamıyorlarmış bi bilen ben çıkmışım karşılarına..800 lira maaş +sigorta+yemek ve ehliyetimi aldıgımdada altıma araba veriyorlar şahsıma eit şirket arabası kendi odam olucak kendi bilgisayarım olucak.. okulumu bitirmeme 1 yıl kaldı okulunu dondur daha sonra tekrardevam edersin diyorlar ama ben şehir dışında okuyorum..okulu dondurdum diyelim birdaha okula nasıl devam edicem.. okumayı seçtyim diyelim böyle bi fırsat birdha nezaman elime geçerki ki bu krizde..tavsiyelerinizi bekliyorum..

2. 4 Haziran 2009
  3. EU2

EU2 Guest

bebem bu nasıl bi çelişkidir çok karıştım valla:S

4. 4 Haziran 2009
  5. Kurkmantolu

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    153
    canım çok ii bir iş teklifi aldım ama daha okulum bitmedi:KK43:

6. 4 Haziran 2009
  7. kk_bayansu

kk_bayansu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    :uhm:

bende iki yıllık okulumu bitiremedim bazı sebeplerden dolayı canım ama şunu söyleyebilirimki iki yıllık okumak pekte işe yaramıyor eğer iş teklifi iyise ve geleceğide varsa bence okulu dondur canım işi donduramazsın ama okulu dondurabilirsin bakarsın şansın bol olur yani umarım öle olur o zaman iki yıllık okumana bile gerek yok açıköğretimden okursun iki yılyerimseniben

8. 4 Haziran 2009
  9. Kurkmantolu

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    153
    patronda diyo şidmilik çalış ben senı okula bitirmen için gönderirim dio:KK43: bilmiyorum annem ve babamda pek istekli degil bitir okulunu dio daha bitirmeden böylebi teklif aldım bitirince önune daha guzel fırsatlar çıkabilir diyorlar.. bilmiyorum canım kafam çok karışıks evgilimde böyle bi fırsat birdaha karsına çıkmaz diyo..

10. 4 Haziran 2009
  11. kk_bayansu

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    bence Allah insanın önüne böyle şeyleri herzaman çıkarmıyor hayatını değiştirebilir canım...ben çok gördüm şunu seçseydim zamanında şöyle olurdum diyenleri sonra kafanı duvarlara vurma canım..

12. 4 Haziran 2009
  13. EU2

EU2 Guest

bence değerlendir sonuçta okuluna devam etme imkanın olucak takrar böyle bi fırsat kaçmaz

hem birikim yaparsın ayrıca bu iş sayesinde yükselebilirsin sonra okulunuda bitirirsin bu iş sana

bsamak olabilir değerlendir bence...

14. 4 Haziran 2009
  15. kk_bayansu

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    okumakta ii tabi ama iki yıllık (önlisans) bence biişeye yaramıo yarasaydı eşim 15 ay askerlik yapmazdı:nazar:

16. 4 Haziran 2009
  17. Kurkmantolu

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar okulum kutahyada bu iş sakaryada adam verdigi sözu tutarmı bakalım işi bitiginde mezun olan biri lazım bana diyip göndermesin benide bundan da korkuyom bide okulu dondurucam sonra 25
    yasında nasıl gideyim okula devam edeyim:KK43: herşeyi düşünüyoruma ma kafam karışıyo..

18. 4 Haziran 2009
  19. kk_bayansu

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    durumunu ptrn biliyorsa ve dondur okulunu fln demiş sanırım sorun çıkmaz o zaman...
    birde o kadar büyük bi şirketse heralde güvenilirdir diye düşünüyorum