yoruldum artık beklemekten umutları tükenipte gebe kalanlar yardıma ihtiyacım var

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve xsxeker pembe tarafından 15 Aralık 2008 başlatılmıştır.

15 Aralık 2008
    Konu Sahibi : xsxeker pembe
  1. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    çok yoruldum pes etme aşamasındayım kıslarrrrrr artık çok yoruldum hamiş kalamıyom kistim tekrar etti tekrar amelyat olacağım ve çok ama çok yoruldum kızlar ben artık umudum tükenmeye yüz tuttu ne yapacağımı bilemiyorum ne tarafa baksam ne şekilde kafamı boşatmaya çalışsam olmuyoooo olmuyo olmuyo kıslar umudu tükenipte bi anda hamiş kalan varmı benim gibi ümitlerin bittiği ve bisürü sorun yaşadıktan sonra meleğine kavuşan varmı aranızda....nolur umudumu kazanmama yardım edin kızlar lütfen kendimi toplamaya ihtiyacım var umudumu kazanmaya lütfen yardım edin

2. 15 Aralık 2008
  3. onuseviyorum

onuseviyorum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım ne pes etmesi?sakın pes etme..
    inanacaksın önce...
    kistlerin ne kisti?çikolata falanmı?
    bendede vardı ama ameliyat olmadım direk tüp
    bebeğe geçtim.sen neler denedin bu zamana kadar?

4. 15 Aralık 2008
  5. xsxeker pembe

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    hiç bişi denemedim yumurtlama sağlıksızmış ve kistim çikolata kisti
    yeniledi

6. 17 Aralık 2008
  7. xsxeker pembe

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    bu cuma eşimle birlikte gidiyoruz arkadaşlar dra bize dua edin

8. 17 Aralık 2008
  9. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Canım moralini bozma sabırlı olmamız lazım...
    Sakın umudunu yitirme. Bazen sağlık sorunları malsef engel olabiliyor yada zorlaştırıyor hamileliği... Bu devrede mecbur dok yardımı alınmalı bence...
    Ayrıca tekrar geçmiş olsun ameliyat için acil şifalar.... a.s.

10. 17 Aralık 2008
  11. ultlar

ultlar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim ya sakın ümitsizliğe kapılma biliyorum çok zor bir durum en yakınım teyzem 7 8 sene boyunca uğraştı birsürü şey geçti başından gitmediği yer gitmediği dr4 kalmadı tam artık olmuyo derken meleğine kavuştu şidi kocaman bir oğlu vr biliyorum çok sıkıntı binbir güçlük çekiyorsun ama sakın pes etme bebeğini kucağına alacağın günleri düşün inş o günler sana çok yakındır rabbim seni meleğine en yakın zamnda kavuşturur inş:Saruboceq:

12. 17 Aralık 2008
  13. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bende 14 ay beklesim her ay adet olunca ağlardım depresyonlara girerdim 10 gün önce hamile olduğumu öğrendim şimdi başka başka dertlerle uğraşıyorum düşük tehlikem var kanama oluyom yani herşey hamile olunca bitmiyo peşine başka birşey geliyo napalım rabbim daha büyük sıkıntılardan dertlerden korusun beterin beteri var.....

14. 18 Aralık 2008
  15. EU3

EU3 Guest

:1no2::1no2:Sakınn böyle deme canımm.Aynı şeyleri bende söylüyordum bundan 2 ay öncee ve rabbime yalvarıyordumm allahım nasıl çıkıcak aklımdan bir türlü atamıyorum diyee..Ve şuann 1aya yakındırr rabbim bana öyle ummadıgım hastalıklar çıkardıkı bana dr dr geziyorum şimdi meme kisti vee çene eklemınde sorunn varr ve ameliyatlık birdurumda olabılrı olmayaılırdee rabbım bılıyorrr.Canım ben bunları yaşıyorum şuan o kadar kötüyümkii suan aklımda bebe yok ve inan 1 yıl daha olmasa umrumda değill yeterki saglıgımız yerınde olsunn.Bak rabbım benım unutmamı sagladı ama karsılıgındaa baska bırsey verdıırabbımm benı cezalandırdı sınıyorr

senağlamasenağlama

16. 18 Aralık 2008
  17. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    pes etmek yok sakın...a.s
    sanırım yıpranmışsın ,bunun için tedavine bi süre ara ver kendini toparlayıncaya kadar...
    sonra tedavine kaldığın yerden devam edersin....
    bende tedavi görüyordum....ama ara verdim,kendimi toparlamak için...
    inan allahın izniyle birgün bizlerde anne olacagız o duyguyu :Saruboceq:tadacagız...rabbim büyüktür,o istedikten sonra herşey olur....
    pes etmek yok yola devam...:1hug:

18. 20 Aralık 2008
  19. xsxeker pembe

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar dra gittik müthiş rahatladım şuanda size drun verdiği listeleri vereceğim en kısa zamanda eşim şuan yanımda veremiicem ama kızlar gidipte boş dönen yok en kısa zamaanda sizlerlede paylaşıcam gelişmeleri ve listeleri