Yoruldum artık çok sıkıldım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve HilMa tarafından 12 Mart 2010 başlatılmıştır.

12 Mart 2010
    Konu Sahibi : HilMa
  1. HilMa

HilMa biri MELEK biri BEBEK Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    senağlamabir ilişkim vardı 3,5 senelik ben afyonluyum oda ise osmaniyeli idi ben ardahanda kamuda sağlık memuruyum o ise dershane öpretmeni osmaniyede....neyse evlenmek istedik bunu aileme aştım kesinlikle illa olamz dediler 1 sene uğraştım bu 1 sene içinde yemediğim dayak hakaret küfür kalmadı hem annemden hem babamdan hemde ablamdan...yediğim dayaklar hafife alınacak cinsten değiller saçlarımdan sürükledim saçlarımı yoldular dambıllarla kafama vurdular asla vazgeçmedim..baktılar olmayacak istemyerek onun ailesinede agza alınmayacak hakaretler ederek verdiler nişan yaptık babam mutfakdan dışarı dahi çıkmadı...şimdi ise sorun düğün tarihi sorunu bizimkiler temmuzda olacak onun ailesi ise mayısda olsun temmuzda osmaniye çok sıcak olur kimse düğüne gelmez diyorlar..bizimkiler ise inada bindirdi onların istediği gibi olmayacak herşey diyorlar...bana hala hakaretler devam ediyo neden mayısda olsun istiyorlarmış ben hamilemiymişim Allahım bu kelimeyi babamdan duymak ne utanç verici ben bişey yapmadım ki sadece sevdiğim ile evlenmek istedim...ben kamuda oldugum için bizimkiler onu işsiz görüyorlar ben onlara bakacakmışım onları besleyecekmişim öyle görüyo...ahlaksızın tekiymişim....kafayı yemek üzereyim tabi bunda dayak ve stresden ben 6aydır psikiyatrik tedavi alıyorum bunun bile yalan oldugunu sanıyorlar....

çok bunaldım çok sıkıldım yoruldum artık sıkıldım nedne bu işkence bana yaa neden naptım ben senağlama senağlama senağlama

2. 12 Mart 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    mayıs ve temmuz arasında 2 ay var

erkek tarafı kabul etsin

4 ay sonra kurtulursun bu durumdan

4. 12 Mart 2010
  5. HilMa

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    zaten artık iş oraya kaldı ama birde şu durum var temmuzda 40 derecen aşağı sıcak olmaz orada çaba ddiye bi olay çaba diye bi olay var para toplanır en az 15 bin tl bizim düğünde ise 18-20 bini bulur işte temmuzda olursa en az 10-15 bin kaybımız olacak buda az bi mebla değil ki... ve erkek arkadaşımında hayali bu köy düğünü yapmak temmuzda olursa ordada salon düğünü olacak yani sonuçta bi defa yapılan bişey...asıl beni üzen bu değil babamın dahi bana hamilemisin demesi ahlaksız denmesi ben bişey yapmadım ki hiç bişey hemde...

6. 12 Mart 2010
  7. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    baban sana fazlaca sinirlenmiş, sebebini bilemem. ağzından çıkanı kulağı duymuyor. onun dediklerine kulak tıkamaktan başka çaren yok

eğer seninle evlenmek istiyorsa düüğün gelirleriniz biraz az olsun. eğer düğün geliri fazla olsun istiyorsa senin ailenle iyice papaz olacaklar. düğünü erkek tarafı yapar, bunu sen niye düşünüyorsun ki?

8. 12 Mart 2010
  9. HilMa

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    farklı şehirlerdeyiz ve babam tabi istemediği için ben çalışıyorum yaa herşeyi ben yapacakmışım..ve onlar yaparsa yapsın ben bedevaya gidecekmişim...babam benim için harcadığı bir kuruşu dahi benden alacakmış........

10. 12 Mart 2010
  11. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    benim ailemdede böyle biri var her olayın altından fesat bişiler çıkaran benimde zoruma gitmedimi ilk başlarda üzülüodum ama sonraları cokta yakın deildi takmadım sözlerine baktım herkese aynı seyi yapıyor ben güven eksikligi oldugunu hissediyorum o şahıslarda sende kulaklarını tıka sabret az kalmıs zaten bilirim temmuzda oralar cok sıcak olur bende mersinliyim ne sac kalır ne makyaj insanda

12. 12 Mart 2010
  13. Ruuuu

Ruuuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Seni bunun için dövüyorsa ailen kaç git. Bu yaşta kız dövülür mü? Ekonomik özgürlüğün de var.

14. 12 Mart 2010
  15. HilMa

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198

işte bizimkiler afyonda oldugu için onlara sıcak denmesi saçma geliyo ve bana abim dediki onların istediği gibi hiç bişey olmayacakmış....söyleyen anne baba kardeşler olunca tıkayamıyorum. malesef senağlama

16. 12 Mart 2010
  17. HilMa

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198

işte olmuyo yapamıyorsun...: mafoldumben

18. 12 Mart 2010
  19. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ana baba dede nene kim olursa olsun sana hak etmediğin bir laf ediyorsa tıkayacaksın.. düşünüp durmayacaksın

bırak düğün onların istediği zamanda olsun,sonrasında hiç değilse "bizim dediklerimizi yapmadın...vs"şeklinde üstüne gelecek bir bahaneleri azalmış olur

düğün saat 12-17 arası olmuyor ya nihayetinde. akşamüstü hava az da olsa serinliyor... bir gün için sıcaklığa katlanılır