Yoruldum Artık!!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve dila_naz tarafından 13 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Kasım 2008
    Konu Sahibi : dila_naz
  1. dila_naz

dila_naz Guest

ben çok yoruldum arkadaşlar çevremdki herkez hamile yada bebekleri var allahım sana isyan etmiyorum sen vereceğin zamanı ii bilirsin hep içimde bir yerde bir kızım olacak gibi ama gelmiyor meleğim niye ben diyorum eşimide mutsuz ediyorum oysaki söylemesede okadar çok istiyoki bunu anlayabiliyorum ne olur allahım herkezin huzurunda senden tek dileğim var ben ve benim gibi bebeği olsun isteyenere bi şans ver allahım tek mutluğum o olacak onu çok seveceğim ama ne olur sağ sağlim gelsin anne olmak istiyorum bazen kendi kendime çokmu şey istiorum diyorum hayıtta fayda etmedi bu ay adet olmadım pes ediyorum artık allahıma sığınıyorum gelsin artık meleğim:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 13 Kasım 2008
  3. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    canımmmmne olur sabırlı ve umutlu ol..herşeyin zamanı var,eminim minik kelebeğin annesine konacağı zamanı biliyor ve özlemle bekliyor :)

4. 13 Kasım 2008
  5. dila_naz

dila_naz Guest

sağol cnm işlah dediğin gibi olur ama bu mutsuzluk ve umutsuzluk ne zaman bitecek bilmiyorum yinede sağol

6. 13 Kasım 2008
  7. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Konuyu ilgili bölüme taşıdım yerimseniben
    Rabbim bir an evvel sağlıklı bir şekilde o çok istediğiniz bebişinize sizi kavuştursun inşallah :Saruboceq:

8. 13 Kasım 2008
  9. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım sabırlı ol akkah sabırdan yanadır.bak sende ne kadar bilinçlisin ki en ıyı zamanın allah tarafindan belırleneceğini biliyorsun.üzülme lütfen.

10. 13 Kasım 2008
  11. Ocean

Ocean Rabbime Emanetsin Efe'm Pro Üye

Beğenildi:
    334
    Ödül Puanları:
    188
    Öncelikle Allah dualarını kabul etsin..
    ben bazı şeyleri çok istemenin iyi olmadığını düşünüyorum..
    istemelisin tabii ama çok ama çok istekli olmamalısın..
    çünkü her işte bir hayır vardır..o yüzden de fazla takma kafana..
    şimdi kötü örnekler vermek istemem ama sonu hüsranla biten olaylar var...
    geç olsun, önemli değil.. senin için en iyisi, en hayırlısı budur.

Son düzenleme: 13 Kasım 2008
  12. 13 Kasım 2008
  13. semra84

semra84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ya üzülme ne olur demekki zamanı var , Allahım inşallah en kısa zamnda kucağına bir bebek verir,Allah isteyen herkese nasip eder inşallah

14. 13 Kasım 2008
  15. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Canim eminim bu kadar ictenlikle dua eden her kulunun dualarini kabul eder Yüce Mevlam..
    Allah'a sükür bugüne kadar ictenlikle ettigim dualarin hic biri geri cevrilmedi.
    Insallah yakin bir zamanda o melegine kavusursun, oda sana kavusmayi cok istiyordur eminim.
    Rabbim herseyi zamaninda ve vaktinde verir. Ve herseyin hayirlisini istemek lazim unutma.

Allah'im o mutlulugu sanada yasatir insallah.

öpüyorum canim..

16. 13 Kasım 2008
  17. Eftelya6122

Eftelya6122 YaŞıYoRsAm AşK sEbEbİm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sabırlı ol :teselli: allah herşeyin hayırlısını versin senin içinde doğru zamanda hayırlısıyla bebeğini alırsın kucağına inşallah:Saruboceq: allah herşeyin en iyisini bilir unutma Her hayırda bir şer Her şerde bir hayır vardır a.s. umarım en kısa zamanda kavuşursun bebeğinea.s.

18. 13 Kasım 2008
  19. newlife

newlife Guest

Allahım en hayırlı zamanda en hayırlısından gül gibi bi bebek nasip etsin sana canım..Bebeğimi severken inanki,Allahım isteyipte olmayanlara da nasip et anneliği diye hep dua ediyorum...İnşallah güzel haberlerinide yazarsın buraya bigün..Umudunu kaybetme canım..Vardır herşey de bi hayır..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.