Yoruldum artık..

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve umutx tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : umutx
  1. umutx

umutx Umutsuzluk Ölüler İçindir Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba kizlar:

Sebebi bilinmeyen infertilite bizimki. Arada yaziyorum cok bunaldigimda. Lutfen karamsar olma demeyin. Cunku baska kimsem yok bunlari paylasicak. Ailem cok uzaklarda, herseyi anlatamiyorsun uzulmesinler diye. Esimi cok seviyorum. Ailesiz bir ortamda buyudugu icin buyuk bir aile olmak istedigini soylemisti, tanistigimizda. Hala olamadik.. Bana kiziyor bu kadar kafama takiyorum diye.. Onun kadar guclu olamiyorum.
    Cevredekiler bana iyi bir anne olacagimi soyluyorlar, ama bilmiyorlar ki gebe kalamadigimi. Bebekle ilgili hersey canimi yakiyor. Bende anne olmak istiyorum. Kocama supriz yapmak istiyorum. Ne tuhafim. Colde kutup ayisi beni bulur. Ne kadar garip sey varsa basima geliyor.. Allah nasip ederse diyorum.. Sonra yine agliyorum.. Bu caresizlik cok zor.. Bende bebisimi:ecrin_bebek: istiyorum.

Herkese cift cizgili testler..:CüvCüv:

2. 15 Nisan 2010
  3. zehra1715

zehra1715 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende aynı şeyleri yaşıyorum burda kimsem yok her ay adet oldummu acaba midem mi bulanıyor diye kendimi dinlemekten yoruldum düşük yaptım 5 haftalık 1 yıl geçti bişey yok klomenle tedaviye başaldım yumurta takibide var geçen ay olmadı bakalım bu ay ne olacak inşallah bu ay olur AMA biliyorum ki hep kafamızda bitiyorkafadan attığımız ay olacak allah neler veriyor bize çok şükür bunuda esirgemez işallah öyle kötü günler geçiriyorum ki her gün ağlıyorum ama burda bişeyler okuyorum işte vakit geçsin inşallah olacak buna inanmaktan başka çaremiz yok umudumuzu kaybedersek işte herşey o zaman biter olacak işallah

4. 16 Nisan 2010
  5. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    umutx canım ne güzel sebepsiz inferlite ben pkoluyum bana göre çok yüksek şansın hamile kalmak için.bak sana bi arkadaşımı anlatayım umut olsun...korunmayı bıraktıktan sonra klomen çatlatma iğnesi vs...derken 1 yılı geçti...sonra aşılama yaptırdı bebeğin kalbi 5 haftalıkken durdu.kürtaj ettiler çok yıkıldı onunda sebepsiz inferliteydi.neyse bi kaç aya verip tüp bebek yaptırcam dedi....kürtajdan sonra 1 defa adet olmuş ve ilişkide korunmamışlar nasılsa olmuyo doğal yolla die...(dr u kürtajdan sonra korunun demiş 3 ay rahim toparlansın die)meğer hamile kalmış doğal yolla...inanamadılar...ve şuan 8 aylık mayısta doğumu var kızımız olcak allah nasip ederse.demek istediğim ne kdr tedavi görersek çabalayıp ağlasakta bebeğimiz vaktini bekliyo allah hepimize verecek bebeciklerimizi ama vaktini bekliyo...inan buna...üzme kendini ben de çaresizim ....allah yardımcımız olsun en kısa sürede anne olmamız dileğiyle...

6. 16 Nisan 2010
  7. YS88

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    allahım ne olur bu mübarek cuma günü dileklerimiz kabul et...yarabbiimmm........:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme: 16 Nisan 2010
  8. 16 Nisan 2010
  9. umutx

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Sagolun kizlar.. Cok ruya gordum bugun: mum yaktim, ablam, babam, yuksek bir ev... Hepsi iyi haber ve bebek diyor.. Insallah.

Dualarimizi kabul et Allahim..:ecrin_bebek:

10. 16 Nisan 2010
  11. umutx

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Zehra1715 ve YS88 kizalar birbirimizi haberder edelim mi? Birlikte yuruyelim belki daha guclu oluruz. Ben adet dongumun 10. gunumdeyim.. Bir kac gun sonra ovulosyon testi yapacagim. Bu arada sogan kurude yapiyorum. Ikinci yapisim bu:) Doktor 6 ay kendiniz deneyin demisti. Anlatmitim diger yazimda. Okumussunuzdur.. Hadi beraber olalim.. Belki daha guclu oluruz...Zehra1715 sen yumurta takibi yaptiriyorsun umarim bu ay tutar.. Bebisine kavusursun. YS88 burdan cok okumadik mu pkolu ve hamile olan arkadaslarimizi:) Umarim sende en kisa zamanda bebisine kavusursun..

Sevgi ve Selamlar..

12. 16 Nisan 2010
  13. __7n_bitirdin__

__7n_bitirdin__ GİZLİ BAHÇEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aynı duyguları yaşıyorum Rabim en kısa zamanda anne olmayı nasip etsin hepimize

14. 16 Nisan 2010
  15. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    ceken anlar derler ya aynen öle...sorunumuz aynı oldugu ıcın hepımız burada uyeyız.uzulme dıcem ama bende cok uzgunum .hayırlısı dıyıp kendımı ne kadar avutuyor olsamda ıcım yanıyor anne olma ozlemıylen.daha 1 yıllık evlıyım oysakı bebek ıcın 7 aydır ugrasıoruz.bugun doktora gıttımızde asılama yapıcaz eger bır gelısme varsa dedı o da olmazsa tup bebek en son caremız dedi.ya ben ne yapım tup bebek ıcın maddı yonden asla sansım yok suan ıcın.belkı bır kac yıl sonra olacak her gecen yılda benım psıkolojım ne olacak...5.5 ay boyunca vajınısmus hastalıgı cektım zar zor ıyılestım rabbım sınıyor sabrımı olcuyor bılıyorum bır gun bızımde hıc ummadıgımz zamnda kucagmızı dolduracak.ama kendımı tesellı etmekten baska carem yok.bır evlat verır hayatın boyunca basın one egık gezersın öle olmaktansa böle yasamak daha ıı bence...dılerım bu mubarek ayda gonlunuzdekı hayırlı hayırlısı ıse sızlere en yakın zamnda nasp olur

16. 16 Nisan 2010
  17. YS88

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    umutx canım ben hep girip bakıyorum yazdıklarınıza tabiyki de destek ve birbirimize umut olacağız....her zaman sizinle yürümeye varım...bu arada ben 42 gün incir kürü yaptım haftaya cuma adet günüm progestan kullanıyorum adet düzenleyici adet gööremek için 7 gün kullanıyom 2 gün sonra adet oluyom...bugünde 2 damla kdr kahverengi kan geldi acaba yerleşme kanaması mı???inşallah mucizem gelmiştir....

18. 16 Nisan 2010
  19. krishazel

krishazel Rabbim Sana Emanet Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    insallah canim ya insallah