yoruldum artık

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve Tuana 35 tarafından 13 Eylül 2010 başlatılmıştır.

13 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Tuana 35
  1. Tuana 35

Tuana 35 Rabbim kuzularımı koru.... Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    her ay beklemekten ama sonunda,yine kırmızıları görmekten,umutlanıp umutlanıp hüsrana uğramaktan yoruldum.yine karın ağrım başladı.demek ki bu ay da boşa bekliyorum kesin yine hasta olucam.adetim daha başlamdan umudumu yitirmek istemiyorum ama sanırım yok yine:KK43: Allah benim gibi bekleyenlere bol boooool sabırlar versin.dualarımızı kabul etsin diyorum.bu ay yine bana dr yolu göründü galiba:Saruboceq:

2. 13 Eylül 2010
  3. YeniHayat

YeniHayat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende :sinifsinif:

4. 14 Eylül 2010
  5. kuka

kuka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    merhba! Evliligin 5-ci senesinde ben de ayni dusuncedeydim.heray regl olunce uzuluyordum ..Evliligin nerdeyse 12 senesi oluyor simdi ise reglda hem uzuluyorum hem seviniyoum.Cunku sans var diyorum Umitleniyorum...Sabir diyen kelimeyi sevmiyorum mecbur herzaman duyuorum..Bunun ne oldugunu galiba iyi bilenlerdenim ve kalbim agriyor....

Allahim en kisa zamanda hamile kalarak bebisli olmanizi nasip etsin! Rabbim dualarimizi nasip etsin! Allahim fazla bekletmeden sabiri denemekte korusun!

Allahim yardimciniz olsun! Tedaviyi ertelemeyin ve birakmayin yas ilerledikce zorlasiyor...Umit olsa bile cok zor bir mucize olmasa....

6. 18 Eylül 2010
  7. filiz0022

filiz0022 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende aynı seyden dertliyim suan hastayım zaten...işin kötüsü adetimden 9 gün geçti hamileyim diye beklerken adetim..her ay aynı sey...ama herzaman inatla olacak diyorum...önümüzdeki aya bakıyorum..stres yapmamak gerekir..Allah isteyen herkese nasip etsin....

8. 18 Eylül 2010
  9. CANCAN24

CANCAN24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dayanamıyorum artık...
    çok zor