yoruldum dr. gıtmekten

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve gulsun37 tarafından 24 Eylül 2008 başlatılmıştır.

24 Eylül 2008
    Konu Sahibi : gulsun37
  1. gulsun37

gulsun37 Guest

kızlar slm. ben bır yıllık evlıyım hıc sorun yok ama cocuk ıstıyroum olmuyor her adet donemınde cok kötu oluyorum sureklı dr. gıtmekten sıkıldım.cook uzuluyorum gecen ay asılama oldum malesef tutmadı. bekarken tek ıstegım cocgumun olmasıydı evlenıncede gercek olmayınca sanırım kötu oldum yasımda 36.ama yasla ılgın yok dıyor dr. tamamen pıskoljık dıyor hayrılısı bakalım..

2. 25 Eylül 2008
  3. tuba_cxuxneyt

tuba_cxuxneyt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm zor ama öncelikle sabretmeyi ögrenmelisin henüz yolun başındasın ben 5 senedir gidip geliyorum burda senelerdir ugraşan arkadaşlar var... ümitsizlige kapılma her şeyin hayırlısını iste Allah'tan...dilerim duaların en kısa zamanda kabul olur

4. 25 Eylül 2008
  5. ingilizceci

ingilizceci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende aynı durumdayım kan vermekten kollarım morluklar ıcınde ve psıkolojım bozuluyor ama ben artık takmıcam cunku cok yoruldum herseyın hayırlısı bakalım allah ıns bızede nasıp eder

6. 25 Eylül 2008
  7. Denmur

Denmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    meraba canım ben10yıllık evliyim bebeğim olmuyo doktor bişey bulamadı bende bekliyorum:çok üzgünüm:bi gün olucak :KK46:hiç üzülme ümidini kaybetme :teselli:

8. 25 Eylül 2008
  9. asspirin

asspirin minik mucizem Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende bu ay pes edenlerdenim yoruldum gerçekten bıraktım artık hesaplama falan yapmıyorum illa gün aşırı olsun yok şu kadar çalışalım diyede uğraşmıyıcam artık yoksa gözümü bakırköyde açıcam. allah hayırlısıysa banada verecek sizlere inşallah. sadece bol bol dua edicem rabbime hayırlısıysa bebeğimi bana göndersin diye:KK43:

10. 25 Eylül 2008
  11. Puantiye

Puantiye en güzeli hiç doğmamış olmak........ Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım Allah yardımcınız olsun rabbim verecekse verir.çok üzülme sorun yoksa işini kendi seyrine bırak üztüne gittikçe daha da sorun haline getirirsin psikolojikmiş madem...en kısa zamanda bebiş hebrini duymak ümüdiyle sağlıcakla kal

12. 28 Eylül 2008
  13. gulsun37

gulsun37 Guest

slm canım klomen bende kullandım catlatma ıgnesıde oluyorum 3 aydır dr hersey yolunda dıyor ben gataya gıdıyorum dr. prof. sen nereye gııdysoun hoscakal...

14. 28 Eylül 2008
  15. gulsun37

gulsun37 Guest

canım cok tsk ettım dıleklerın ıcınde