Yorum ve yardm istiyorum...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve zelixsx06 tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

7 Eylül 2009
    Konu Sahibi : zelixsx06
  1. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar çok morelim bozuk sebebi ise nişanlımla bitmek tükenmek bilmeyen problemlerimiz yani aslında ortada problem edilecek bişey yok ama biz her konuda sürekli bi catısma halindeyiz birbirimizle sürekli didişiyoruz birbirimizi artık anlayamıyoruz uzun bı nısanlılık dönemi gecırıyoruz 2 sene oldu ve seneye kaldı bızım evlılık acaba ondan olabılırmı?önceden mükemmel bi uyum içindeydik ruh eşimsin diyorduk birbirimize ama su 1 senedir sürekli tüketiyoruz yıpratıyoruz ilişkimizi bi çok defa ayrılmayıda denedik ama beceremedik....beni sevmedigini düşünüyorum artık çünki çok ilgisiz beni sevdigini ama nısanlılık döneminin uzadıgından dolayı sıkıldıgını söylüyor 2 gündürde görüşmeme kararı aldık görüşmüyoruz ben onu çok sevıyorum onada bunu sürekli dile getiriyorum bende hıç bişey bitmiş degil ama tek benim sevgim yetmiyor sanırım ne yapayım ne olur bi yol gösterin bana???bu arada kendisi askerde şu an ama gitti gideli bi defa özledigini söylemedi 3 aydır...

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Mart 2010
  2. 7 Eylül 2009
  3. demircan

demircan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Meraba canım nişanlının askerde olduğunu söylemişsin onun psikolojisiyle de olabilir üstüne gitme fazla istersen eminolki seni de çok özlemiştir sıkma canını canm

4. 7 Eylül 2009
  5. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    aynen benim kocamla yaşadığım sorunlar gibi uzaktayken oluyor böyle sıkıntılar evlenince geçer unutulur sen biraz alttan al askerde ya canını daha sıkkındır seni de göremiyor özlemez olur özlemiştir biraz konuşmayın bakın birbirinizi nasıl özlersiniz.

6. 7 Eylül 2009
  7. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    askerde genelde ozlerler ama sana sunu diyim psikolojik olarak degişimlere el veren bi mekan askeriye.... onun suan kendiyle derdi eminim bunalmıs,sıkılmıs bi vaziyettedir... gecer biraz zaman ver onun icinde kolay degildir

8. 7 Eylül 2009
  9. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    uzaklık yüzünden olabilir... uzak ilişkilerde görünen problemler gibi çünkü.
    bence biraz zaman verin.. özlemedin, sevmedin, yapmadın, etmedin demeyin bence...

10. 7 Eylül 2009
  11. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.a.s.a.s.

Son düzenleme: 12 Eylül 2009
  12. 7 Eylül 2009
  13. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    belki sadece sevgili olsanız,bu geçici duygu değişimlerini anlayabilirdim.Ama evlilik yolunda ilerliyorsunuz,bu davranışlar hiç tutarlı değil canım.Seni mutlu etmek için,yapıcı konusmak istemem.Ama evlilik çok ciddi bir iştir.Bir ömür didiştiğin bir insanla yasayarak kendi ruh sağlığına zarar verirsin.Buna emin ol.Sevgi,aşk inan bana biryerde artık işe yaramıyor.Sonra "nedenl"erinle başbaşa kalıyorsun.Onun sevgisinden emin değilsen,evlenmek için acele etme zaten..kusura bakma ama buda hayatın bir gerceği.Umarım hersye duzelir ve mutlu olursunuz

14. 7 Eylül 2009
  15. busra58

busra58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şuan askerde olduğu için böyle tutumsuz davranmasını gözardı edebilrsin ama sonuçta nişanlısınız ve evlenmeyi düşünüyosun onunla..bundan daha buyuk sorunlar ve dertlerde var bunu çekebiliyomusun ki onları çekiceksin..bunu bi düşün derim

16. 7 Eylül 2009
  17. Pati

Pati Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    askerde oldugu için sizden ilgi bekliyodur...
    bide uzun nişanlılık dönemi strese sokmuştur,ama her şeklde anlayşlı olmalıydı bana göre...
    küçük sorunları alttan almaya bak cnm,ortada pek bi sorun yok diyosun hem..

18. 8 Eylül 2009
  19. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.a.s.

Son düzenleme: 12 Eylül 2009