Yorumlarınıza ihtiyacım var :((

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve elacik tarafından 18 Mart 2009 başlatılmıştır.

18 Mart 2009
    Konu Sahibi : elacik
  1. elacik

elacik askim asklarindan bulasin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar lütfen yardim edin, 9 ay önce erkek arkadasimla iliskimiz bitti ortada bi neden yokken, ama ben hep onu düsündüm o ara, sevgililer gününde duygularim o kadar agir basti ki mail attim ama ben o ara nefretle sevgi arasinda bogusup duruyordum o da cvp verdi, sasirdim, (bana herseyimi sil daha hiç birsey duymak istemiyorum diyen adam cvp verdi) neyse 1 daha yolladim onun cevaba göre yine cvp geldi, sonra eklemeye karar verdim 3-4 gün önce ve dün beni kabul etti biraz konustuk kiz arkadasi varmis hata sanirsam nisanli iste çok üzüldügünü falan filan (erkeklerin klasik sözcükleri) ve birden bana neten çikmadan seni görebilirmiyim dedi inanilmaz sasirdim açtim hep bakiyordu, içim çok tuhaf oldu :=(

Benim anlamadigim insan biriyle beraberken eski kiz arkadasiyla tekrar konusur mu? (ki benim sayfami kapatmisti) mailere cvp verir mi? tekrar msne ekleme talebini kabul eder mi? ve de görmek için cam ister mi ? Kafam karisti iyice, lütfen yorumlarinizi bekliyorum

2. 18 Mart 2009
  3. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Bacım bu erkek milletinden herşey beklenir
    Bunlar öyle arsız şeylerki oda yantarafta dursun die bile düşünür bunlar.
    Belki duygularında gelgitler yaşıyordur. Sen heba olursun ortada boşver snede kapa sayfayı.
    Hayatta kimse olmazsa olmaz değildir...

4. 18 Mart 2009
  5. elacik

elacik askim asklarindan bulasin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Haklisin ama bazen duygular gerçekten çok agir basiyor onun korktugu da beddua almak, hergün evet allaha hakimi helal etmiyorum ve benim çektigimin iki mislisini çekmesini diliyorum diye dua ediyorum ama yinede onunla konusunca içim eriyor =(
    sagol yorumunun için

6. 18 Mart 2009
  7. angelsky

angelsky Ümmü Eymen olcam inş. Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    cnm yapar bunlar (erkekler) hemcinsine acı sen yapma[ umutlanma hem sen tekrar yara alırsın hemde o kıza yaşatırsın /COLOR]

8. 18 Mart 2009
  9. MyWorLd

MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence de çok normal. senin bu davranışın onu bir kat daha önemli ve paylaşılamaz duruma getirdi. bi elimde bi şeker bi elimde bi şeker modunda şuan.... her ne olursa olsun yapmışsın bi hata ki bana göre bu hata adam sana herşeyimi sil dediği halde sen silememiş ve tekrar bi atakta bulunmuşsun sana tavsiyem bu nokta dan sonra sil ve diğer kız arkadaşının yerine kendini koy. sen istermiydin sevgilinin eski sevgilisi ile görüşmesini. giden gitmiş sende kendin için yeni adımlar at ama attığın adımlarda o insan olmasın sevgiler

10. 18 Mart 2009
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Güzelim adamin bir sucu yokki...erkekler bu konuda zayif yaratiklar zaten...10 kiz ona mail atsa görüselim dese hepsine tamam diyecek..:nazar:

Burda aslinda kendine eziyet eden sensin...niye görüsüyorsunki daha onunla...neden kendine bu eziyeti yapiyorsun?:nazar:

Herseyimi sil birsey duymak istemiyorum diyen bir adama mail atmayi birak parmagmin ucunu göstermem bir daha...ayrica simdi nisanli gibi birseymis araya girmen hicte etik degil...:kahve:

12. 18 Mart 2009
  13. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    kişiliksizse yapar elbet:nazar:
    adamın niyeti 2 kızı aynı anda idare etmekse ,amacı buysa,gayet te kolay yapacaktır.
    sizin neden kafanız karışıyor ki. bunu yapan adama bakmayacaksınız herhalde... yoksa bakacakmısınız tekrar:kahve:.....

14. 18 Mart 2009
  15. Nehir67

Nehir67 Ballı bademim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    O seni düşünmemiş yeni birisini bulmuş hem de nişanlanmış.O kıza da yazık hiç bir suçu yok bu konuda.Bence de düşünme canım.Sil ve engelle konuşma bir daha.Değmez bence.Vakti zamanı gelip mutlu bir birliktelik yaşadığında anlayacakksın hiç değmediğini.Kendini boşa üzüp düşündüğünü.Hatta bence sevinmelisin başkasıyla nişanlıyken seninle görüşen seninle birlikteyken de başkasıyla görüşebilirdi.....Eminim seni çok daha mutlu edecek kişi çıkacaktır karşına.Belki seni düşünenler varr ve sen ona öyle kaptırmışsınki kendini görmüyorsun bile etrafınıyerimseniben

Son düzenleme: 18 Mart 2009
  16. 18 Mart 2009
  17. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    bence sen kendini o nişanlı kızın yerine koy bakalım bi.
    nişanlın eski sevgilisine mail atıyor, msn de konuşuyor, cam açıyorlar birbirlerine falan... ne hissedersin?
    işte o kız tam da şu anda bunu hissediyor.

burada bir arkadaş gelip nişanlım bunları bunları yapıyor diye konu açsa; herkes karşıdaki kıza saydırır.
    çocuğun nişanlı olduğunu bile bile niye böyle davranıyor diye; değil mi?

bence herşeyi geç ama kendini bu pozisyoma layık görmemelisin.

18. 18 Mart 2009
  19. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    Normal erkektir:kızgın:100 de 90 boyle :nazar: