yorumlarınıza ihtiyacım var

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve gestapo tarafından 20 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : gestapo
  1. gestapo

gestapo anneyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar buraya çok konu açtım.belki bilenler vardır beni.sadece içimi dökmek istiyorum.kaynanm kayınbabmla yaşıyorum.kaynanm beni istemyior.elinden gelen çabayı gösteriyor gitmem için.kayınbabamsa gitmememiz için çabalıyo.okadar şeyler yaşadımki şu 5 yıl içinde.eski ben gitti başka biri geldi sanki ne gülüyorum.ne sevinebiliyorum okadar sıkıldımki hayattan.eşim ise maddiyatı öne sürüyo borçları var ayrılamam diyo.ben böyle yaşamya mecburmyum.adım atsam kaynanmın dırdırı bıktım artık.herşeyi ortadan kaldırıp saklamsı bebelerimi sevmemesi.2 çocugum için katlanıyorum bunlara.en son dögüşte kayınababanın sopasınıda yedik ortada hiç birşey yokken.kolum morardı 2 hafta sonra geçti. kayınbaba kendi babmgili çagırdılar.al git kızını diye istemedi babam beni.sahip çıkmadı bana.üvey annem vardı.kabul etmedi.ben nası bi hayat yaşıyorum okadar bunaldımki yorumlarınıza ihtiyacım var.senağlama

2. 20 Mayıs 2010
  3. feen

feen Sporcu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    Allah yardımcın olsun...

4. 20 Mayıs 2010
  5. LENA26

LENA26 seni her gördüğümde... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iki ucu ...lu değnek buna deniyor herhalde... kendi babanız bile size kapılarını kapatmış... eşinizin ailesi zaten facia... eşiniz ile konuşun eğer sizi seviyorsa diyeceğim ama sevse bunların yaşanmasına göz yummaz çocuklarını bari seviyorsa sizi çeksin ayrı bir hayat kursun... kendinizi nasıl bu kadar ezdirebildiniz eşiniz hiç mi destek olmadı hiç mi kollamadı sizi... körü körüne nasıl hayatlar allahım çok üzüldüm ya... allah yardımcınız olsun ne denir başka bilemiyorum...

6. 20 Mayıs 2010
  7. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Kayınbabam gitmemizi istemiyor diyorsunuz ama bir taraftanda şiddet uyguluyormuş, bu nasıl gitmenizi istememek. Yanımda olsunlar ,her istediğimi yapayım diyor heralde oda.

Ben kimsenin köle olmak için evlendiğini düşünmüyorum, eşiniz bütün bunlara rağmen arkanızda durmuyorsa, sizin sağlınızla bu kadar oynanıyorsa, o ortamda durmanın anlamı yok. ınsan eşine biryere kadar katlanıyor ama ailesini çekmek zorunda değil.

Aileniz sahip çıkmıyorsa da , başka yollar bulmak lazım o zaman. Önce eşinizle bu konuyu ciddi boyutta konuştunuz mu, artık kaldıramayacağınızı, dayanamayacağınızı söylediniz mi. Para , borç filan bütün bunlar sizin sağlınız ve huzurunuzdan daha önemli değil. Gerekirse siz de çalışın ayrı biryere çıkın ,ama artık kendinizi tüketmeyin. Eşim ısrarla beni anlamıyor diyorsanız, üzgünüm o zaman çekin oturun diyemeyeceğim, o zaman kendi ayaklarınızın üzerinde durmak zorundasınız, yine bir iş bularak.

8. 20 Mayıs 2010
  9. luffee

luffee Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Bu forumu bulup konu açmasını becerebilen bir kadın nasıl kayınpederinden sopa yer inanın anlamıyorum. Kocanı bir şkilde ikna et ayrıl o evden ne diyeyim. Allah sabır versin arkadaşım.

10. 20 Mayıs 2010
  11. gestapo

gestapo anneyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kayınbaba ayrı eve çıkmamızı istemiyo oglundan ayrılmamak için.beni evden gönderiyo.eşim beni bırakmadı.kovduklarında bile.herz zaman teseli ediyo ama ayrılmaya pek niyeti yok gibi.dediniz gibi eşini seven insan ayryırı evini.eşim çalışmam izin vermiyo arkadaşlar.

12. 20 Mayıs 2010
  13. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    cok zor cok uzucu...Allah yardimcin olsun.

14. 20 Mayıs 2010
  15. bernamm

bernamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Yazık.
    Çok üzüldüm
    hem size hem çocuklarnıza
    o yavrular da bu olaylara şahit oluyor.

16. 20 Mayıs 2010
  17. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Eşinizde ilginçmiş. Sizi evden kovuyorlar, sizin ne kadar yıprandığınızı görüyor, şiddet uygulandığını biliyor, ama hala o ortamda kalma taraftarı. İnsan ailesinin huzuru, eşinin sağlığı ve huzuru için, para şu bu dinlemez çıkar ayrı biryere.

Teselli cümleleriyle bu durum değişiyormuymuş. Biz de burda teselli edelim sizi bari, düzeliyorsa eğer. Durumun bu kadar vahim olduğunu nasıl göremez ki, göremiyorsa da ısrarla, artık dayanamadığınızı, sağlığınızın bozulduğunu, çocuklarınızı böyle bir ortamda büyütmek istemediğinizi anlatmalısınız.

18. 20 Mayıs 2010
  19. bernamm

bernamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    ben olsam sığınma evine giderim.
    ciddi söylüyorum,sonra da boşanırım
    eş,eşin ailesi ve senin ailen nedir bu yaşadıklarınız?
    nereye kadar çekeceksin?
    neyi beklediğin bile belli değil.
    evlere temizliğe gidersin,biraz biriktirip 1 odalı ev tutup hayatını kurarsın.