Yosun hapı gibi zayıflatan ürünler gerçek mi?

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve melekmelek82 tarafından 22 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Ocak 2009
    Konu Sahibi : melekmelek82
  1. melekmelek82

melekmelek82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    piyasada bulunan yosun hapı gibi bitkisel içerikli ürünler gerçekten de zayıflatıyor mu?
    yoksa sadece besin destegi mi? çok merak ediyorum bu konuda gerçekten bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? bir süredir kullanıyom çok etkisini göremedim.
    yoksa ayrıyetten spor mu yapmam gerekiyor? :uhm:

2. 3 Şubat 2009
  3. olu_gelin

olu_gelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben kullanmıştım bi ara.. GNC'nin ysun hapını.. hiç bi işe yaramadı.. boşu boşuna para vermemek gerek... yalan bunlar.

4. 12 Şubat 2009
  5. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    bencede canım sakın inanma o tarz ilaçlara zayıflamanın en iyi ve en sağlıklısı kesinlikle sadece spor yaparak olur , diğer şeylerlede çok kısa sürede kilo verebilirsin ama iç organlara inanılmaz zarar veriyor o ilaçlar , en güzeli spor ...

6. 7 Mayıs 2009
  7. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben asla böyle şeylere inanmıyorum..hepsi para tuzağı ve ciddi sağlık problemlerine yolaçıyor...
    bence diyet+düzenli spor ile zayıflamamak için bir neden yok...herşeyin doğalı en iyisi...

8. 9 Ekim 2011
  9. demet1979

demet1979 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben size katılmıyorum canlar neden derseniz sürekli iş seyahati nedeniyle avrupa ingiltere ve özellikle abd de bulunuyorum ve ziyaret ettiğim her marketin raflarında zayıflama ürünleri mevcut ve insanlar deli gibi gıda takviyesi olarak bunları tüketiyorlar en son zayıflamak için abd internet sitelerinde çok ilginç haberlere rastlamıştım seaweed pill diye bir ürün aslında deniz yosunu anlamına geliyor ve uzak doğudan tutun ingiltereye ve ordan amerikaya bir çok ülke değil kıta bunları tüketiyor ama bizim ülkemizde ne yazıkki sayın profesörler bile alternatif tıpa karşı bitkiye karşı şunu sormak istiyorum acaba kullandığımız kimyasal ilaçların içeriği neyden oluşuyor :) onlarda bitki botanik biliminin araştırmaları sonucu ortaya çıkıyor. ben alternatif tıp ve bitkiden yanayım...

10. 12 Ekim 2011
  11. adelia

adelia yengeç Pro Üye

Beğenildi:
    988
    Ödül Puanları:
    188
    bu tür haplar gıda takviyesi olduğu için tok durmamıza yardımcı oluyor sanırım böylelikle yemeği kesiyoruz. Ben Yaklaşık 1,5 ay önce altın çilek kullanıyordum bıraktım. Nisan ayından beri kullanıyordum. Ama onun dışında aerobik yaptım yediklerime dikkat ettim. Özellikle ramazanda iftarda bi kaşık pilav dahi zor yiyordum, düşünün saatlerce açım ama sadece çorba ve salatayla doyabiliyordum. Bunun altınçilekle alakası olduğunu düşünüyorum çünkü bırakınca canım sürekli yemek yemek istedi. Kesiyordu demekki iştahımı. Kilo verdimmi verdim aerobik yürüyüş hepsi bir arada zayıfladım.Hapı bıraktım şuanda kilom aynı ama aerobik vs. egzersizlere devam ediyorum.

12. 12 Ekim 2011
  13. meerach

meerach Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    108
    ben kullanmıştım lida yosun hapı ve ciddi anlamda 72kilodan 62ye düştüm evlendim :)
    ölenler filan oldu ama uyarıları var 65yaş üstü böbrek ciğer kalp şeker gibi rahatsızlıkları bulunmayanlar..bence mucizee ben 2 yıl oldu kızımı memeden ayırdım ilkk fırrsaatta tekrar temin edicem inş.yoksa kiilo aldıkça kafayı yiyorum aşırı su içirtiyo günde ben normlade 3 4 litre götürürm onda rahat 5 lt deviriyodum düşün yanii :) ve cidden eridim yanii...buna ek olarak b12 eksikliğim baş gösterdi çünkü ben hiiç bişey yemedim zayıflamak böyledir tadını alınca bırakamazsın :)
    ve son bişey 5kilodan fazlası olanlara öneriiliyor

14. 15 Ekim 2011
  15. demet1979

demet1979 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende pek çok ürün kullandım denedim kimisinde başarı kimisinde başarısızlık mutlaka oldu marka vermek giib olmasın ama yosun özlü seaweed pill adında bir ürün kullandım gerçekten en etkilisiydi diyebilirim son kullandığım üründü 2 ay oldu neredeyse ve hala bıraktığım gibiyim hiç kilo almadım verdiğimle kaldım :) mutluyum :))

16. 17 Ekim 2011
  17. meerach

meerach Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    108
    yaaa ne güzelll kadınların en mutlu anı istedikleri bedene girdikleri an :KK16: ben işimdş 38 40giyorum yazları aşırı doz kaynana alıyorum ve eriyorum :)
    şimdi almışımdır kilo gübek bağladım yne :KK14:

18. 17 Ekim 2011
  19. demet1979

demet1979 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen öyle istediğin bedene girmek gibi güzel bir duygu yok canım :KK1:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.