Yradım Edin!!!! Sanırım Fikir Almaya İhtiyacım Var

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve TazeYumurta tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

8 Ekim 2010
    Konu Sahibi : TazeYumurta
  1. TazeYumurta

TazeYumurta İZMİR ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu topiği sürekli takip ediyorum, nişanlı biriyim ve nişanlımla bazı sorunlar yaşıyorum.erkeklerin eşlerine yaptıklarını, biz bayanlarında bazı konularda hatalı olduğumuz ama hatamızı göremediğimiz zamnalrda hatamızı görmek istediğimiz zamanlar oluyor ve bunlarda benim başıma gelirmi die önceden okuyup hayatta neler oluyr die ders almaya çalışıyrm bir nevi... nişanlanalı 10 ay oldu tamam az bi zaman değil ama çok da değil kayınvlideyle ve nişanlımla zaman zaman sorunlar yaşıyorum kimseye anlatamıyoum aileme anlatsam iş büyüyor bu sefer aman öle dediniz aman böle yaptılar aman bayramda gelmediler die bunlar böle uzayıp gidiyor bazen işin içinden çıkamıyorum oturup bekliyorum nolcak die maddi problemlerde yaşıyorum kendime 2 3 parça çeyizde almaya çalışıyorum bazen evimize bakıyorum hiç kimsede heycan yok nişanlı bi kız yok gibi evimizde halbuki annemde babamda bana çok düşkün ben mi kuruntu yapıyorum bilmiyorum ama bazen gerçekten hayat ters gitti mi gidiyor bana noluo die oturup düşünyrm eski mutlu hallerimden eser yok gülmeyi seven nişanlısına tapan biriyim ama bazen sorunlar beni benden ediyor :KK43: nişanlımı çok seviyorum ama galiba BEN EVLİLİKTEN KORKUYORUM!!!!!! :bbo::bbo::gitme::mymeka:

Son düzenleme: 8 Ekim 2010
  2. 8 Ekim 2010
  3. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Ne tür sıkıntılar?

4. 8 Ekim 2010
  5. temmuzz

temmuzz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.305
    Ödül Puanları:
    238
    madem korkuyorsunuz maden bu kadar kararsızsınız neden nişanlandınız????
    hiç bi evlilik 4 4 lük olmaz elbet sorunlar olacaktır bunu hiç düşündünüz mü?
    duygularınızdan emin olmanız gerekiyor
    aksi halde yapacağınız evlilik ne derece sağlıklı olur sizce???

6. 8 Ekim 2010
  7. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    evlilikten korkuyor muydun yoksa bu olaylar yüzünden nişanlıla evlenmeye mi korkuyorsun

8. 8 Ekim 2010
  9. anten

anten Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ve kaç yaşındasın

10. 8 Ekim 2010
  11. cryptic

cryptic Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.452
    Ödül Puanları:
    288
    problemler aşılmayacak gibi görünüyorsa ayrıl derim özellikle kayınvalidenle kutuplarınız tersse ben eşimle iyi olurum nasılsa
    evimiz barkımız ayrı olur sanma
    özellikle kayınvalideler baskın kişilik yapısına sahipse karı kocanın arasında 9. 9 şiddetinde deprem yaratıyo kendi tecrubelerime dayanarak yazıyorum

12. 8 Ekim 2010
  13. TazeYumurta

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    22 yaşımdayım o kadar çok ki tabi ki düşündüm her evlilik yada nişanlılık süreci 4 4lük değil sorunlardan sonra böle hissetmeye başladım kararsız değilim aslında tabi ki sevgimden eminin ve ben en başından beri o kadar mücadele ettim ki herkesle anlatsam roman olur heralde ufak tefek şeylei artık takmıyorum bile yok bayramda gelmemişler yok arayıp sormuyolarmış bunları artık aştım kendim ama aileme günah die düşünüyorum dünürleri çıkıp gelmez mi yada aramaz mı 6 ayda 1 arıyolar ve sanki benim annem babam yokmuş gibi tarih bile belli olmadan hadi eşyaları bakalım dolanalım diyorlar kendi kendilerine ve banada, bu hafta dolanalım bi diyolar

Son düzenleme: 8 Ekim 2010
  14. 8 Ekim 2010
  15. Pozi

Pozi Hayat neden şekil yapıyor Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    148
    Korkmakta haklısın. Evlilik kadar zor bir şey daha yok hayatta. Bana kalsa 28 e kadar falan beklerdim evlenmek için. Ama bir şey var zannettim evlenmekte... Sen zannetme..

16. 8 Ekim 2010
  17. TazeYumurta

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kayınvalideme bu hafta olmasın en azından tarih falan bi belli olsun öle bakarız hem ben başka bi yerde bi indirim var oraya bakmak istiyorum dedim ık mık dedi ii dedi nişanlıma da söyledim tamam desen noluyodu dedi kırıldım üzüldüm yada kırılıp üzülmeye yer arıyodum, sonra dedim ki tamam bakalım yarın die bu sefer bn hiç birşey bakmıyorum dedi

18. 8 Ekim 2010
  19. temmuzz

temmuzz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.305
    Ödül Puanları:
    238
    eşinin ailesi daha düğün olmadan senin ailene mesafeyi koymuş..genelde
    düğünden sonra bu tip soğukluklar oluyor..
    eşimin ailesi biz nişanlıyken ailemle çok samimilerdi
    şimdi evleneli 1 yıl oldu ne arayıp soruyorlar nede ailemin lafını ediyorlar sağolsun kayananm olacak kadın
    bütün fesatlığı ile ortalığı karıştırdı...
    senin durum daha farklı alışveriş benim bildiğim iki aile ile yapılır neden kendi başlarına iş tutuyorlar...
    nişanlınla konuş bakalım o ne diyecek,???