YSEC-ROCHER markalı kullandığınız ürünler???

Konusu 'Makyaj Ürünleri İçin Öneriler' forumundadır ve sm793 tarafından 27 Ocak 2010 başlatılmıştır.

27 Ocak 2010
    Konu Sahibi : sm793
  1. sm793

sm793 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    YVES - ROCHER markalı kullandığınız ürünler???

kızlar yardım pliisss yerimseniben

bu markanın hangi ürünlerini kullandınız??
    hangilerinden memnun kalıp hangilerinden memnun kalmadınız?

ben bugün ünlü markaların indirimli satışını yaptığı bir siteden
    bu markanın açılıp kapanabilen gözkaleminden aldım
    birde dudak bakımından çilekli olanından aldım sositososito

sanırım önümüzdeki hafta gelir ürünlerim
    ama çok merak ettim nasıl olduğunu -tatlicadiarzu-
    kullanan arkadaşlar fikirlerini paylaşırsa çok memnun olurumm sengözlerimebaksanab

2. 27 Ocak 2010
  3. cafelatte

cafelatte "GİT" Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ne yazıkki hiç kullanmadım ama makeupalley den ufak bi araştırma yaptım genelde kullanılan ürünlerden memnun kalınmış
    Makeupalley tekrar alırım diyenlerin oranlarıda gayet iyi gamyoncuiremsu
    ben bişey almadan önce bu siteye bakıp öle alıyorum kullanıcı yorumları işe yarıyo

4. 27 Ocak 2010
  5. sm793

sm793 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    çok teşekkür ederim canım olumunekankayizsmile
    zaman ayırıp araştırmışsınn, içimi rahatlattınopuyorumnanaktan

6. 1 Şubat 2010
  7. viva la vita

viva la vita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hayatimda bir cok yves rocher ürünü kullandim ve sana su an en cok tavsiye edebilecegim coleurs nature den yeni olan dudak boyalari:

"Rouge creme hydratant moisturizing cream lipstick",
    favori rengim "61- Rose galica"
    , ama digerlerinide cok seviyorum, bendekiler: orange hibiscus, rose damas, rose centifolia,rose alba : ) Dudaklari yumsacik yapiyorlar, cok güzel hafif bir renk veriyorlar bir kez sürersen gündelik kullanabiliyorsun, iki-üc kez sürersen daha koyu oluyor rengi : )

Ayrica "Les plaisirs nature" ürünlerin hepsini tavsiye edebilirim, meyve kokulular ve bence BodyShopdaki ürünlerden daha güzel kokuyorlar ve daha güzel besliyorlar. Simdiye kadari Seftali, cilek, ahududu ve hindistancevizi denedim, dusjölesini kullandigin zaman tüm banyon öyle kokuyor, vücud cremini kullandigim zaman esim "Yanimda ne hos kokan bir meyve yatiyor" diyor : )

Ayrica tüm parfümleri harika- kalici, güzel kokulu. Bizim ailedeki favoriler "Yria, nature, Evidence" ama cogunu biliyorum onbes senedir ailece alisveris yapdigimiz icin yves rocher´den: Neblina, ming shu ve naturelle cok güzel, erkek parfümleride cok güzel.

Su an ben Evidence kullaniyorum ve sürekli herkes ne güzel kokuyorsun diyor, cok tavsiye ederim : )

Iyi alisverisler ; )

8. 1 Şubat 2010
  9. melly_mell

melly_mell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    92
    Ödül Puanları:
    88
    ben inositol végétal serisinin göz kremini kullanıyorum gece yatarken ve gündüz makyaj altına kullanılıyor güzel bi aydınlık veriyor göz çevresine düzenli kullanımda, memnunum.

dudak balsamları güzel yumuşacık yapıyor, çatlama sorunu falan varsa iyi geliyor.

spa vegetal mieux-etre serisinin göğüs bakım kremini kullanmıştım genel bakım için. sarkık bi göğüste sıkılaştırıcı etkisi ne derece olur bilmiyorum, ben sadece göğüs nemlendiricisi niyetine kullanmıştım o da güzeldi.

şampuanlardan yağlı saçlar için olan phytum actif sebo-regylateurü kullanmıştım bi ara yağlanma problemim olduğunda ondan da baya memnun kalmıştım yağ dengesini düzenliyor. bi de phytum actif extra volume ü kullanmıştım hacim verici şampuan o da güzel temizliyor ve hacim veriyordu.

plaisirs nature serisinin her bişeyi çok güzel zaten duş jellerinin kokuları, vücut losyonları falan..

göz makyajı temizleyicisi vazgeçilmezim çok güzel temizliyor göz makyajını çok seviyorum.

luminelle serisinin göz altı kapatıcısını kullanıyorum aşırı kusurlu bi göz çevresi yoksa güzel kapatıyor. luminelle serisinin dudak parlatıcılarını da kullanmıştım renkleri çok güzel ve doğal. hafif makyaj yapmak istenen günlerde ideal, yapış yapış değil.

yria serisinin şeftalimsi pembe bi allığını kullaıyorum beyaz tenliler için çok şeker bi pembe.

couleurs nature serisinin farları çok güzel onlardan kullanıyorum, ayrıca aynı serinin eye-linerını kullanıyorum, onlardan da memnunum. rujları da güzele benziyor ama henüz denemedim alıcam en kısa zamanda.

ayrıca lotus çiçekli duş jeli ve roll-onu kullanıyorum. çok güzel kokuları.

hatırladıklarım bu kadar ama hepsinden memnunum. özellikle hepsi doğla olduğu için tercih ediyorum. ayrıca kart alıp üye olunca bi sürü indirimlerden falan da faydalanıp, puan biriktirilebiliyor.

10. 2 Şubat 2010
  11. sm793

sm793 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    viva la vita yardımların için çok teşekkür ederim canım
    zaman ayırıp bu kadar yazmışsın
    ayrıca verdiğin siteyede girip baktım, dediğin gibi puanlardan fikir çıkarmaya çalıştım yerimseniben
    aldığım göz kalemi fena değil, biraz olsun içim rahatladı
    başka bir sitede yorumları okumuştum ama 2-3 yıl öncesi yorumlar
    kalemlerin aktığı falan yazılmış
    epey moralim bozulmuştu
    bakalım hele bi gelsin ürünlerim, birini deneyeceğim
    eğer memnun kalmassam diğerini iade ederim
    çok sağol canım tekrar a.s.

melly_mell sanada çok teşekkür ederim canım
    birsürü ürününü kullanmışsın senn, ne güzel :lepi:
    acaba senin kullandığın dudak balsamı ile benim aldığım dudak bakımı aynı ürünmü
    inşşşş benimkide güzel çıkarr sositososito
    teşekkürler canım a.s.

12. 2 Şubat 2010
  13. melly_mell

melly_mell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    92
    Ödül Puanları:
    88
    dudak balsamlarından genelde memnun canım insanlar memnun kalırsın işalla. güle güle kullan cicilerini =)

14. 2 Şubat 2010
  15. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    gündüz nemlendiricisini, toniğini ve sütünü aldım. Güzel ya. Özellikle tonik çok güzelboshayallersmile

16. 3 Şubat 2010
  17. sm793

sm793 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Şeniz sağol kuzumm, epey bir rahatladımm valla

rahatladım rahatlamasına da bunlar daha ürünleri göndermediler bana fisfisfis
    gerçi satış bittikten sonra 7 gün içerisinde diyo ama -tatlicadiarzu-
    4-5 gün geçti versinler artıkk
    yoksa meraktan çattadanak çatlıcamm akannehir

18. 4 Şubat 2010
  19. viva la vita

viva la vita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ay rusyadada varmis yves rocher, cok sasirdim valla : ) Gerci niye sasiriyorsam, sanirim artik nerdeyse her ülkede siparis edilebiliyordur, ankaradada görmüstüm dükkanlarini, global dünya ; )
    Simdi akil edebildim sevdigim rujlarin internet sitesinden fotolarini koymaya. Her rengini almak istiyorum ve bu gidislede alacagim galiba : )

damas:

galica:

centifolia:

alba:

orange hibiscus:

Birde su YR makyaja bittiiiiiiim :lepi: