Yu&Dali Saç Dökülmesini Önleyici ve Saç Çıkartıcı Sprey

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve vimjo_moderator1 tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

  10 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : vimjo_moderator1
 1. vimjo_moderator1

  vimjo_moderator1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  3 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  695
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]


  Yu&Dali Nedir?  YU&DALİ Saç Güçlendirici Bakım Spreyi saç dökülmesine en etkili çözümü sunan spreydir. Saç dökülmesi ve kellik probleminin yol açtığı psikolojik sonuçlar ve özgüven eksikliğini tamamen ortadan kaldırır. Kişinin kendisine tekrar güvenmesini ve aynaya baktığında tekrar kendisini mutlu hissetmesini sağlar.

  Etkisini, Dünya’nın her yerinde kanıtlayan YU&DALİ yenilenmiş ve kat kat daha etkili formülüyle artık Türkiye’de! Özellikle Türk Erkeği’nin genetik problemi olan saç dökülmesine en etkili çözüm olan bu ürün, özel içeriğiyle saç köklerinizdeki ölü deriyi temizleyerek size yepyeni ve çok daha güçlü saçlar armağan ediyor.

  YU&DALİ Saç Güçlendirici Bakım Spreyi bayanlarda ve erkeklerde saç dökülmesi probleminin nedenlerini ortadan kaldırarak yeni saç oluşumunu destekler. Saç diplerinize etki ederek, besler ve eskisinden daha da güçlü, daha gür saçlar verir.

  YU&DALİ’nin diğer ürünlerden farkı saç dökülmesinin bütün nedenlerini düşünüp formülünde bu nedenlerin hepsine destekleyici çözümler geliştirmesidir. Saç dökülmesinin nedeni genetik de olabilir, stres de... Hatta çeşitli hastalıklar ve ilaç kullanımı da saçlarınızı kaybetmenizin nedeni olabilir...

  YU&DALİ Saç Güçlendirici Bakım Spreyi saç dökülmesinin bütün nedenlerini minimuma indirerek saçlarınızı besleyen, saç çıkarımını destekleyen bir formüldür. İşte tam da bu sebeple, Dünya’nın her yerinde olduğu gibi şimdi de Türkiye’de bütün kullanıcılarından olumlu sonuçlar alıyor ve Türkiye’nin saçlarını baştan çıkartıyor!  Kullanımı :
  YU&DALİ Saç Güçlendirici Bakım Spreyi’ni günde iki kere kuru ve temiz saçlarınıza uygulayın. Ürünü saç derinizin dökülme problemi olan bölgelerine uygulamaya dikkat edin. Ayna karşısında uygulamanız bu işlemi kolaylaştıracaktır.Problemli bölge başınızın arka bölgesindeyse elinize alacağınız ikinci bir aynayla daha rahat uygulayabilirsiniz. Sabah ve akşamları kullanılması tavsiye edilir.

  YU&DALİ’yi kullanırken önerilen dozu aşmamanız gerekir. Alerjik bir cilt yapısına sahip olanlar, öncelikle doktora danışmalıdırlar. Ürüne karşı herhangi bir alerjik reaksiyon gösterirseniz, kullanmayı kesip, doktorunuza danışmalısınız. Vücudun başka bölgelerine uygulanması sakıncalıdır. Yüze ve gözlere temastan kaçınılmalıdır. Böyle bir durumda en yakın sağlık merkezine başvurulmalıdır.


  Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız
   
  Son düzenleme: 15 Ağustos 2010